Ma   3.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
19:00 PS-S D12Y  EuPa                 - Pallo-Iirot YJ      Eurayu                           003  Suhonen K. , 
18:00 PS-S D12A  FC JazzRed           - MInto/NiceF YJ      Herralahti tekonurmi             001  Kokko , 
19:30 HARRASTE40 LLuja                - Höntsijät           Huittinen                             Hyvönen , 
19:15 ASM        FC Inter             - FC Jazz             Kupittaa 2 kht                        
19:00 PS-S D13   LuVe                 - KaPa                Luvia                            002  Willman , 
17:30 PS-S D12Y  MuSa                 - Karhu-Futis         Musa                             001  Honkanen , 
19:00 PS-S D13   FCU/MuSa YJ          - FC HaPo             Mynsteri1                        001  Nieminen J. , 
19:00 PS-S D12A  Pallo-Iirot YJ2      - FC HaPo04           Raumanmeren tekonurmi            002  Virtanen , 
19:00 PS-S D12A  TOVE                 - FC Rauma04          Toejoki                          003  Koulik K. , 

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ti   4.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
19:00 PS-S DT    Nasta                - LLuja               Arontien kenttä                  003  Vappula , 
19:15 KUUTONEN   FC Eurajoki          - Koitto2             Eurajoki                         037  Kostiainen S. , 
20:00 HARRASTE40 EuPa                 - Ukkoset             Eura jp-nurmi                         Vuohijoki , 
19:30 AL-S D13P  FC JazzUtd2          - TPS YJ2             Herralahti tekonurmi             031  Haanpää , 
18:00 PS-S D12Y  LLuja                - FC Ulvila           Huittinen                        002  Marttila , 
19:15 VITONEN    LLuja                - MuSa3               Huittinen                        051  Hyvönen , Pluuman , Marttila 
19:00 PS-S DT    K-Futis/TOVE YJ      - EuPa                Itäpori                          002  Koulik A. , 
18:00 BAARI      Bar Soma             - PotPa               Järvikylä                             Kivisalo M. , 
19:15 BAARI      IBKB                 - Team Esa            Järvikylä                             Kivisalo M. , 
18:15 AL-S C15P  TPV                  - HJS C-Akatemia YJ   Kaukajärvi                       002  
19:00 PS-S DT    NiceF E10            - Pallo-Iirot         Koivula                          004  Luotonen A-E. , 
17:30 FIRMA-B2   Huuma                - SK                  Lattomeri                             Kangasperko , 
18:45 FIRMA-B2   Nuori Pori           - FcWC                Lattomeri                             Kangasperko , 
20:00 FIRMA-B2   WST                  - TPK                 Lattomeri                             Kangasperko , 
19:15 KUUTONEN   MInto                - KoPa                Merikarvia                       038  Tiljander , 
19:00 PS-S DT    FC Rauma             - NiceF               Monna                            001  Kostiainen J. , 
20:00 HARRASTE40 FC Ulvila            - ReKu                Mynsteri                              Knuutila , 
18:00 PS-S D12A  Koitto03             - MuSa04              Noormarkku                       004  Friman , 
19:00 PS-S CT    KoPa                 - FC Ejoki/MuSa YJ    Pitkäjärvi                       001  Räsänen , 
19:30 KUUTONEN   RuosV                - Karhu-Futis         Ruosniemi                        039  Ylikoski , 
19:30 AL-S D13P  FC Haka-j musta      - Pallo-Iirot YJ2     Sahara V-koski                   055  
18:30 PS-S D12A  KoPa                 - LLuja04             Tulkkila                         005  Sikoniemi , 

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ke   5.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
      KAKKONEN   ÅIFK                 - MuSa                                                      
      KOLMONEN   TKT                  - TOVE                                                      
      YKKÖNEN    JJK                  - FC Jazz                                                   
19:00 KOLMONEN   FC Jazz2             - PS-44               Herralahti tekonurmi                  Grönblom , Laiho P. , Kemppinen 
20:00 HARRASTE M LLuja                - La-Pa               Huittinen                             Hyvärinen , 
19:00 AL-S D12P  K-F/MuSa YJ          - PIF Red             Itäpori                          002  Koskinen V. , 
18:00 BAARI      Vs Mestaripizzat     - FC KuRa             Järvikylä                             Kivisalo M. , 
19:15 BAARI      Kuukk. Predators     - FC Olohuone         Järvikylä                             Kivisalo M. , 
19:30 AL-S C15T  NiceF                - FC Nokia YJ         Koivula                          002  Barbuto , Koulik K. , Keskinen E. 
17:30 FIRMA-A    FC Cu-el             - PPU                 Lattomeri                             Barrett , 
18:45 FIRMA-A    FC Länsi-Jää         - FC työmiehenhymy    Lattomeri                             Barrett , 
20:00 FIRMA-A    Koneas. Ahola        - AC Kuukkari         Lattomeri                             Barrett , 
19:00 NELONEN    MuSa4                - Nasta               Musa                             038  Rosenqvist , Hyrkäs , Alhonpää 
20:00 HARRASTE M FC Bayern Mynster    - Ukkoset JR          Mynsteri                              Järventausta , 
19:00 AL-S C15P  Pallo-Iirot YJ       - Ilves keltainen     Otalahti yu                      020  Viljanmaa H. , Kumpulainen , Kuusisto 
18:00 AL-S C14P  HJS valkoinen YJ     - FC Haka-j YJ1       Pulleri 2                        001  
18:30 AL-S DT    HJS T02              - EuPa                Pulleri 3                        005  
19:00 VITONEN    FC Ankkalinna        - ReKu                Ruosniemi                        052  Laaksonen T. , Rostedt J. , Nieminen J. 
19:30 AL-S D12P  Ilves04              - KaaPo 04            Vuores, Tre                      008  

------------------------------------------------------------------------------------------------
To   6.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
      BT1D       TPS2                 - Pallo-Iirot                                               
18:00 NELONEN    EuPa                 - P-Iirot2            Eura nurmi                       039  Parviainen , Rantanen E. , Kostiainen S. 
19:30 HARRASTE N EuPa Naiset          - MäKi-Mimmit         Eura jp-nurmi                         Suhonen K. , 
19:00 PS-S C14   LLuja                - Nasta               Huittinen                        003  Hyvärinen , Hyvönen , Marttila 
19:00 BT         K-F/LuVe YJ          - NiceF               Itäpori                          007  Tiljander , Luotonen A. , Koskinen V. 
18:45 AL-S C14P  Ilves keltainen      - NoPS                Kauppi1                          009  
19:00 3DNAISET   NiceF Himmeli        - LLuja               Koivula                               Kemppinen , 
17:30 FIRMA-B1   FC ELBROS            - Dynamo              Lattomeri                             Rostedt J. , 
18:45 FIRMA-B1   FC Kuoletus          - RCAS Eko            Lattomeri                             Rostedt J. , 
20:00 FIRMA-B1   Spartak Motoxi       - Rogue               Lattomeri                             Rostedt J. , 
19:45 HARRASTE N LuVeLadies           - FC Jazz Leidit      Luvia                                 Fröberg , 
19:15 BT         MuSa                 - Pallo-Iirot         Musa                             008  Rosenqvist , Tuominen , Honkanen 
19:30 HARRASTE40 Wanhat Herrat        - Köpöt               Niittymaa                             Järventausta , 
18:00 PS-S C14   Koitto               - MuSa YJ2            Noormarkku                       001  Kangasperko , Koivisto M. , Kokko 
20:00 HARRASTE M Koitto               - LuVe                Noormarkku                            Rostedt M-S. , 
19:15 PS-S C14   Pallo-Iirot YJ       - EuPa02              Otalahti jp                      004  Kuusisto , Nieminen S. , Pajala O. 
19:30 AL-S C15T  PaiHa                - FC Halikko          Paimio KHT                       003  
19:00 PS-S C14   KoPa                 - FC Jazz02           Pitkäjärvi                       002  Sikoniemi , Pluuman , Vappula 
19:00 PS-S D12Y  Pallo-Iirot04        - EuPa04              Raumanmeren tekonurmi            004  Virtanen , 
18:15 HARRASTE N MuSan Mutsit         - FC Rauma äMMät      Ruosniemi                             Kivisalo M. , 
18:30 KAKKONEN   Pallo-Iirot          - GrIFK               Äijänsuo stadion                      

------------------------------------------------------------------------------------------------
Pe   7.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
18:30 PS-S C15   MuSa/FCU YJ1         - MuSa/FCU YJ2        Musa                             001  Reunamo , Kulmala J. , Aho 
19:00 NELONEN    FC Ulvila            - MuSa2               Mynsteri                         037  Räsänen , Tiljander , Luukko 
19:15 VITONEN    Koitto               - LuVe                Noormarkku                       053  Ylikoski , Nyrhinen E. , Nyrhinen A. 
19:30 AL-S D13P  Pallo-Iirot YJ2      - HJS valkoinen       Raumanmeren tekonurmi            011  Kumpulainen , 

------------------------------------------------------------------------------------------------
La   8.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
      A1D        SalPa                - Pallo-Iirot                                               
      ASM        KuPS                 - FC Jazz                                                   
      B1D        TPS2                 - FC Jazz                                                   
      KAKKONEN   BK-46                - MuSa                                                      
13:00 AL-S D13P  HJS D-Akatemia YJ    - KaaPo keltainen     Iittala nurmi                    007  
12:00 B3D-TAM    MuSa                 - LeKi-futis          Musa                                  Kemppinen , Rostedt J. , Järventausta 
15:00 A1D        MuSa                 - IFK Mariehamn YJ    Musa                                  Ollila , Grönblom , Hyöty 
13:00 AL-S C15P  Pallo-Iirot YJ       - KaaPo               Otalahti yu                      007  Nieminen M. , Valavuo , Perttula 
13:00 AL-S D13P  PaiHa YJ             - FC Haka-j musta     Paimio Urheilupuisto             010  
16:00 LIIGA NAIS NiceF                - Pallokissat         Porin Stadion                         
15:00 AL-S C15T  YIlves               - Pallo-Iirot         Soppeenharju tn                  004  
16:00 AL-S DT    Ilves                - TuWe                Vuores, Tre                      006  
17:30 AL-S C15T  Ilves keltainen      - TPV C-tytöt         Vuores, Tre                      001  
17:00 AL-S D13P  IFK Mariehamn        - ÅIFK                Ytternäs 2                       008  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Su   9.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
      4DNAISET   TP-49                - FC Rauma                                                  
      B2D        Apassit-NoPS/YJ      - Pallo-Iirot YJ2                                           
      E-LL D12   MP                   - FC Jazz                                                   
      E-LL D13   TPV                  - Pallo-Iirot YJ                                            
      KAKKONEN   Närpes Kraft         - Pallo-Iirot                                               
      KOLMONEN   Härmä                - FC Rauma                                                  
      YKKÖNEN    MP                   - FC Jazz                                                   
15:00 E-LL C15   FC Jazz              - HJK                 Herralahti tekonurmi                  Kemppinen , Luukko , Hyrkäs 
16:30 E-LL D13   FC Jazz              - HJK                 Herralahti tekonurmi                  Tiljander , Koivisto L. , Vappula 
16:00 AL-S D13P  TPV punainen         - TPS YJ2             Kauppi7                          012  
13:00 BT2D       NiceF                - TPV                 Koivula                               Räsänen , Barbuto , Nyrhinen A. 
16:30 AL-S DT    NiceF                - RaiFu YJ            Koivula                          007  Koulik K. , 
13:00 AL-S D12P  TPS valkoinen        - TPV E11             Kupittaa 5  KHT A                009  
15:00 AL-S C15P  TPS YJ               - Ilves keltainen     Kupittaa 1                       009  
14:00 AL-S C14P  MuSa YJ              - Pallo-Iirot YJ      Musa                             010  Alhonpää , Tiljander , Keskinen E. 
16:00 4DNAISET   MuSa                 - FC Vapsi Naiset     Musa                                  Reunamo , 
17:30 AL-S D12P  Koitto               - K-F/MuSa YJ         Noormarkku                       011  Nieminen J. , 
13:00 B1D        Pallo-Iirot          - FC Inter            Otalahti yu                           Hätilä , Saarinen V. , Viljanmaa H. 
13:30 AL-S C14T  PaiHa YJ             - PiPS                Paimio KHT                       002  
13:00 AL-S C15P  SalPa                - MuSa/FCU YJ2        Perniö KK                        008  
13:00 AL-S C15P  HJS C-Akatemia YJ    - FC Inter YJ         Pulleri tekonurmi                006  
17:30 AL-S C14P  FC Haka-j YJ1        - KaaPo               Sahara V-koski                   007  
18:15 VITONEN    PoPa                 - TOVE2               Urheilukeskus jp-nurmi           055  Ollila , Rostedt M-S. , Barrett 

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ma  10.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
18:30 PS-S D13   EuPa                 - LuVe                Eurayu                           003  Suhonen K. , 
19:30 VITONEN    FC HaPo              - FC Ankkalinna       Honkala                          058  Räsänen , Hyvärinen , Vappula 
19:00 PS-S D12A  LLuja04              - Koitto03            Huittinen1                       007  Hyvönen , 
19:00 PS-S D12Y  Karhu-Futis          - LLuja               Itäpori                          007  Luotonen A. , 
19:00 2DNAISET   NiceF2               - TuPy                Koivula                               Rosenqvist , Friman , Luotonen A-E. 
18:30 PS-S D12A  MInto/NiceF YJ       - KoPa                Merikarvia                       006  Tuuri , 
19:00 PS-S D12A  MuSa04               - TOVE                Musa                             008  Laivonen P. , 
19:00 PS-S D12Y  FC Ulvila            - EuPa                Mynsteri                         006  Koulik A. , 
19:00 NELONEN    Nasta                - EuPa                Nakkila                          040  Knuutila , Kangasperko , Järventausta 
17:30 PS-S D12Y  Pallo-Iirot YJ       - Pallo-Iirot04       Raumanmeren tekonurmi            005  Kuusisto , 
19:30 HARRASTE40 ReKu                 - Wanhat Herrat       Reposaari                             Fröberg , 
19:00 VITONEN    MuSa3                - IKiri               Ruosniemi                        057  Sikoniemi , Kivisalo M. , Alhonpää 
19:00 VITONEN    TOVE2                - LLuja               Toejoki                          056  Grönblom , Rostedt J. , Ojanperä 

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ti  11.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
20:00 HARRASTE40 Köpöt                - Höntsijät           Eurajoki                              Lähdesmäki , 
20:00 HARRASTE40 EuPa                 - LLuja               Eura jp-nurmi                         Suhonen K. , 
19:00 PS-S D12Y  EuPa04               - MuSa                Eurayu                           008  Suhonen K. , 
19:15 NELONEN    P-Iirot2             - FC Ulvila           Hallinurmi                       041  Hätilä , Parviainen , Kostiainen S. 
19:00 PS-S D12A  FC HaPo04            - FC JazzRed          Honkala                          009  Vappula , 
19:00 PS-S DT    LLuja                - NiceF E10           Huittinen1                       005  Pluuman , 
19:15 KUUTONEN   Karhu-Futis          - FC Eurajoki         Itäpori                          040  Ylikoski , 
18:00 BAARI      FC KuRa              - IBKB                Järvikylä                             Sikoniemi , 
19:15 BAARI      FC Olohuone          - Bar Soma            Järvikylä                             Sikoniemi , 
19:00 PS-S DT    NiceF                - Nasta               Koivula                          006  Koulik A. , 
17:30 FIRMA-B2   HC Thermo Cargo      - AJAKSI              Lattomeri                             Räsänen , 
18:45 FIRMA-B2   SK                   - WST                 Lattomeri                             Räsänen , 
20:00 FIRMA-B2   VHJK                 - Huuma               Lattomeri                             Räsänen , 
18:00 AL-S D13P  PaiHa YJ             - Pallo-Iirot YJ2     Paimio Urheilupuisto             035  
17:30 AL-S C14P  FC Jazz YJ           - ÅIFK keltainen      Pitkäjärvi                       008  Hyvärinen , Tiljander , Koulik K. 
19:15 KUUTONEN   KoPa                 - RuosV               Pitkäjärvi                       041  Hyvärinen , 
19:00 PS-S DT    Pallo-Iirot          - K-Futis/TOVE YJ     Raumanmeren tekonurmi            007  Perttula , 
19:30 AL-S D13P  FC Haka-j musta      - HJS D-Akatemia YJ   Sahara V-koski                   001  
19:00 PS-S D12A  TOVE04               - Pallo-Iirot YJ2     Toejoki                          010  Honkanen , 
19:15 2DNAISET   Pallo-Iirot          - FC Nokia            Äijänsuo stadion                      Rantanen E. , Saarinen V. , Viljanmaa H. 

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ke  12.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
      KOLMONEN   TPV2                 - FC Jazz2                                                  
19:00 AL-S DT    EuPa                 - Ilves               Eurayu                           011  Metsämäki , 
18:00 PS-S C14   FC Jazz02            - Koitto              Herralahti tekonurmi             005  Rostedt M-S. , Nyrhinen E. , Nyrhinen A. 
18:00 BAARI      PotPa                - Vs Mestaripizzat    Järvikylä                             Vappula , 
19:15 BAARI      Team Esa             - Kuukk. Predators    Järvikylä                             Vappula , 
19:00 PS-S D13   KaPa                 - FCU/MuSa YJ         Kankaanpää                       004  Tiljander , 
19:00 AL-S C14T  TPV                  - FC Halikko          Kauppi1                          001  
17:30 FIRMA-A    AC Kuukkari          - PPU                 Lattomeri                             Nieminen J. , 
18:45 FIRMA-A    FC työmiehenhymy     - Koneas. Ahola       Lattomeri                             Nieminen J. , 
20:00 FIRMA-A    FC Länsi-Jää         - FC Cu-el            Lattomeri                             Nieminen J. , 
19:30 HARRASTE M LuVe                 - LLuja               Luvia                                 Fröberg , 
19:00 NELONEN    MuSa2                - KaPa                Musa                             042  Knuutila , Alhonpää , Barrett 
19:30 HARRASTE M La-Pa                - FC Bayern Mynster   Punkalaidun                           Hyvönen , 
17:30 HARRASTE N FC Jazz Leidit       - EuPa Naiset         Ruosniemi                             Räsänen , 
19:00 HARRASTE40 Ukkoset              - FC Ulvila           Ruosniemi                             Räsänen , 

------------------------------------------------------------------------------------------------
To  13.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
      KOLMONEN   TP-T                 - FC Rauma                                                  
19:00 PS-S C14   EuPa02               - KoPa                Eura nurmi                       006  Vuohijoki , Suhonen K. , Metsämäki 
19:00 AL-S C14P  KaaPo                - SalPa               Kaarina Keskuskenttä 3           014  
17:30 FIRMA-B1   JPC                  - FC Kuoletus         Lattomeri                             Kangasperko , 
18:45 FIRMA-B1   RCAS Eko             - Spartak Motoxi      Lattomeri                             Kangasperko , 
20:00 FIRMA-B1   Rogue                - Titaanit            Lattomeri                             Kangasperko , 
19:00 VITONEN    LuVe                 - PoPa                Luvia                            060  Ylikoski , Kulmala J. , Laivonen P. 
19:30 HARRASTE N MInto                - FC UlvilaAlmat      Merikarvia                            Luoma , 
19:15 PS-NAISET  MuSa                 - FC Rauma            Musa                             006  Reunamo , 
19:30 HARRASTE50 Wanhat Herrat        - LuVe                Niittymaa                             Sikoniemi , 
18:30 AL-S C15T  FC Nokia YJ          - YIlves              Nokia kk                         006  
19:15 KUUTONEN   Koitto2              - MäKi                Noormarkku                       042  Tiljander , 
19:00 PS-S CT    Pallo-Iirot          - KoPa                Otalahti jp                      002  Viljanmaa H. , Nieminen S. , Virtanen 
19:00 AL-S D13P  HJS valkoinen        - FC JazzUtd2         Pulleri 1                        038  
19:30 AL-S C14P  HJS valkoinen YJ     - FC Jazz YJ          Pulleri 2                        013  
19:00 VITONEN    ReKu                 - Koitto              Reposaari                        059  Kemppinen , Koivisto L. , Iljanko 
18:15 HARRASTE M Ukkoset JR           - Koitto              Ruosniemi                             Rostedt J. , 
16:30 AL-S D12P  Loiske               - TPS musta           Sääksjärvi  tn                   010  
18:30 KAKKONEN   Pallo-Iirot          - BK-46               Äijänsuo stadion                      

------------------------------------------------------------------------------------------------
Pe  14.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
19:30 HARRASTE N FC HaPo              - MuSan Mutsit        Honkala                               
19:00 3DNAISET   LLuja                - AFC Campus          Huittinen                             
19:00 AL-S C14T  RaiFu                - HJS                 Kerttula KHT, Raisio             003  
18:00 AL-S DT    TuTo                 - Pallo-Iirot YJ      Kupittaa 5  KHT A                010  
19:30 HARRASTE N FC Rauma äMMät       - LuVeLadies          Monna                                 
18:30 PS-S C14   MuSa YJ2             - LLuja               Musa                             007  
19:30 HARRASTE N Koitto               - MäKi-Mimmit         Noormarkku                            
19:00 AL-S D12P  PIF Red              - NoPS Keltainen YJ   Parainen Koivuhaka               012  
19:30 HARRASTE50 Höntsijät            - Köpöt               Pyynpää                               
19:00 AL-S D13P  Pallo-Iirot YJ2      - Lieto musta         Raumanmeren tekonurmi            016  
19:15 AL-S D12P  Ilves                - Loiske              Vehmainen                        013  

------------------------------------------------------------------------------------------------
La  15.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
      A1D        TuWe                 - Pallo-Iirot                                               
      B1D        Åland YJ             - Pallo-Iirot                                               
      LIIGA NAIS HJK                  - NiceF                                                     
13:00 BT1D       Ilves2               - Pallo-Iirot                                               
14:00 PS-S DT    Nasta                - FC Rauma            Arontien kenttä                  009  
16:00 ASM        FC Jazz              - FC Espoo            Herralahti tekonurmi                  
13:00 AL-S C15P  KaaPo                - HJS C-Akatemia YJ   Kaarina Keskuskenttä 2           013  
13:00 AL-S C15T  TPV C-tytöt          - PaiHa               Kauppi1                          008  
13:00 AL-S D12P  TPV E11              - KaaPo 04            Kauppi7                          018  
13:00 AL-S DT    RaiFu YJ             - HJS T02             Kerttula KHT A, Rasio            009  
13:00 2DNAISET   NiceF2               - TPV                 Koivula                               
13:00 AL-S D13P  TPS YJ2              - HJS D-Akatemia YJ   Kupittaa 5  KHT A                017  
13:00 AL-S D13P  ÅIFK                 - FC JazzUtd2         Kupittaa 5 KHT B                 018  
15:00 AL-S C15P  FC Inter YJ          - TPV                 Kupittaa 1                       015  
12:00 AL-S D12P  K-F/MuSa YJ          - Ilves04             Musa                             014  
14:00 B3D-TAM    MuSa                 - Tuisku              Musa                                  
16:00 A1D        MuSa                 - TPV                 Musa                                  
14:00 AL-S C15P  MuSa/FCU YJ2         - Pallo-Iirot YJ      Mynsteri                         014  
16:00 PS-S C14   Nasta                - EuPa02              Nakkila                          021  
18:30 NELONEN    Nasta                - FC Ulvila           Nakkila                          043  
14:00 AL-S C14T  FC Nokia             - PaiHa YJ            Nokia kk                         007  
14:00 AL-S C15T  Pallo-Iirot          - Ilves keltainen     Otalahti yu                      007  
12:00 AL-S D13P  HJS valkoinen        - TPV punainen        Pulleri 1                        014  
11:30 AL-S DT    TuWe                 - EuPa                Raunistula kht                   017  
14:00 AL-S C15P  FC Haka-j            - TPS YJ              Roukko nurmi                     012  
14:00 VITONEN    FC Ankkalinna        - IKiri               Ruosniemi                        044  
16:00 AL-S D13P  FC Haka-j musta      - IFK Mariehamn       Sahara V-koski                   013  
13:00 AL-S C15T  FC Halikko           - NiceF               Salo nurmi 4                     005  
15:00 KOLMONEN   TOVE                 - Loiske              Toejoki                               
16:00 AL-S C15P  Ilves keltainen      - SalPa               Vuores, Tre                      011  
18:00 AL-S DT    Ilves keltainen      - NiceF               Vuores, Tre                      012  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Su  16.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
      3DNAISET   TKT                  - NiceF Himmeli                                             
      4DNAISET   FJK                  - MuSa                                                      
      BT2D       Härmä                - NiceF                                                     
      E-LL C15   KäPa                 - FC Jazz                                                   
      E-LL D13   FC Inter             - FC Jazz                                                   
14:00 E-LL DT    EuPa/MuSa YJ         - HJK                 Eura nurmi                            
13:00 E-LL D12   FC Jazz              - PK K-U YJ           Herralahti tekonurmi                  
16:00 B1D        FC Jazz              - TPV                 Herralahti tekonurmi                  
14:00 AL-S C14T  HJS                  - TPV                 Iittala nurmi                    008  
13:00 AL-S C14T  ÅIFK                 - RaiFu               Impivaara nurmi                  010  
13:00 AL-S D12P  NoPS Keltainen YJ    - Koitto              Keskuskenttä 2                   016  
13:00 AL-S D12P  TPS valkoinen        - FC Jazz04Utd        Kupittaa 5  KHT A                015  
13:00 AL-S D12P  TPS musta            - PIF Red             Kupittaa 5 KHT B                 017  
14:30 AL-S C14P  ÅIFK keltainen       - TKT                 Kupittaa 2 kht                   018  
12:00 AL-S C14P  NoPS                 - FC Haka-j YJ1       Menkala                          016  
16:00 4DNAISET   FC Rauma             - PJK                 Monna                                 
14:00 AL-S C14P  MuSa YJ              - TPS valkoinen       Musa                             015  
18:30 KAKKONEN   MuSa                 - Närpes Kraft        Musa                                  
13:00 AL-S C14P  Pallo-Iirot YJ       - Ilves keltainen     Otalahti yu                      017  
15:00 B2D        Pallo-Iirot YJ2      - TPV2                Otalahti yu                           
13:00 AL-S C14T  PiPS                 - SalPa               Piikkiö OVEX-Areena KHT          009  
18:30 YKKÖNEN    FC Jazz              - PS Kemi             Porin Stadion                         
11:00 AL-S D13P  Pallo-Iirot YJ2      - IFK Mariehamn       Raumanmeren tekonurmi            040  
17:00 AL-S C14P  SalPa                - HJS valkoinen YJ    Salo nurmi 4                     011  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ma  17.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
      2DNAISET   ÅIFK                 - Pallo-Iirot                                               
      KAKKONEN   BK-46                - Pallo-Iirot                                               
19:00 PS-S D12Y  EuPa                 - Karhu-Futis         Eurayu                           010  
18:00 PS-S D12A  FC JazzRed           - TOVE04              Herralahti tekonurmi             011  
19:00 PS-S D12Y  LLuja                - EuPa04              Huittinen1                       011  
19:00 AL-S D13P  KaaPo keltainen      - PaiHa YJ            Kaarina KHT A                    015  
19:00 PS-S D12A  FC Rauma04           - MuSa04              Monna                            013  
18:30 PS-S D13   FCU/MuSa YJ          - EuPa                Mynsteri                         005  
19:00 PS-S C14   Pallo-Iirot YJ       - LLuja               Otalahti jp                      009  
18:30 AL-S DT    HJS T02              - Ilves keltainen     Pulleri 3                        020  
19:00 PS-S D12A  TOVE                 - LLuja04             Toejoki                          012  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ti  18.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
19:00 PS-S DT    Pallo-Iirot          - EuPa                Alueliigan yht.                  011  
19:00 PS-S C14   FC Jazz02            - MuSa YJ2            Herralahti tekonurmi             010  
19:15 VITONEN    LLuja                - PoPa                Huittinen                        061  
19:15 KUUTONEN   Karhu-Futis          - MäKi                Itäpori                          043  
18:00 BAARI      Bar Soma             - Team Esa            Järvikylä                             
19:15 BAARI      Kuukk. Predators     - IBKB                Järvikylä                             
17:30 PS-S DT    NiceF E10            - NiceF               Koivula                          010  
17:30 FIRMA-B2   FcWC                 - TPK                 Lattomeri                             
18:45 FIRMA-B2   Nuori Pori           - SK                  Lattomeri                             
20:00 FIRMA-B2   WST                  - VHJK                Lattomeri                             
19:15 KUUTONEN   MInto                - RuosV               Merikarvia                       045  
18:00 PS-S D12A  Koitto03             - MInto/NiceF YJ      Noormarkku                       014  
19:30 PS-S C14   Koitto               - EuPa02              Noormarkku                       011  
19:15 KUUTONEN   KoPa                 - FC Eurajoki         Pitkäjärvi                       044  
19:00 AL-S DT    Pallo-Iirot YJ       - EuPa                Raumanmeren tekonurmi            015  
18:30 PS-S D12A  KoPa                 - FC HaPo04           Tulkkila                         015  
19:15 NELONEN    P-Iirot2             - KaPa                Äijänsuo stadion                 044  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ke  19.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
      2DNAISET   YIlves               - NiceF2                                                    
19:30 AL-S C14P  TKT                  - HJS valkoinen YJ    Ahvenisjärvi 2                   023  
19:00 KOLMONEN   FC Jazz2             - NoPS                Herralahti tekonurmi                  
19:00 PS-S D13   FC HaPo              - KaPa                Honkala                          006  
19:30 HARRASTE M LLuja                - Ukkoset JR          Huittinen                             
17:55 AL-S D12P  Ilves04              - NoPS Keltainen YJ   Ikuri                            020  
18:00 BAARI      PotPa                - FC KuRa             Järvikylä                             
19:15 BAARI      Vs Mestaripizzat     - FC Olohuone         Järvikylä                             
17:30 AL-S C14P  TPS valkoinen        - ÅIFK keltainen      Kupittaa 1                       024  
17:30 FIRMA-A    AC Kuukkari          - FC Cu-el            Lattomeri                             
18:45 FIRMA-A    Koneas. Ahola        - FC Länsi-Jää        Lattomeri                             
20:00 FIRMA-A    PPU                  - FC työmiehenhymy    Lattomeri                             
19:30 HARRASTE M LuVe                 - La-Pa               Luvia                                 
19:00 NELONEN    MuSa4                - EuPa                Musa                             045  
19:00 AL-S C14T  FC Halikko           - MuSa YJ             Perniö KHT                       006  
18:00 AL-S D13P  HJS D-Akatemia YJ    - HJS valkoinen       Pulleri 1                        020  
19:00 PS-S D12Y  Pallo-Iirot YJ       - FC Ulvila           Raumanmeren tekonurmi            009  
19:00 VITONEN    FC Ankkalinna        - MuSa3               Ruosniemi                        062  
19:00 AL-S C14P  FC Haka-j YJ1        - Pallo-Iirot YJ      Tehtaan kenttä Valkeakosk        019  

------------------------------------------------------------------------------------------------
To  20.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
18:00 PS-S CT    FC Ejoki/MuSa YJ     - Pallo-Iirot         Eurajoki                         003  
19:45 HARRASTE50 Köpöt                - Wanhat Herrat       Eurajoki                              
19:00 HARRASTE N EuPa Naiset          - FC Rauma äMMät      Eura jp-nurmi                         
19:00 PS-S DT    EuPa                 - FC Rauma            Eurayu                           008  
19:00 AL-S D12P  FC Jazz04Utd         - TPV E11             Herralahti tekonurmi             019  
18:30 PS-S DT    K-Futis/TOVE YJ      - LLuja               Itäpori                          012  
19:00 3DNAISET   NiceF Himmeli        - TuPy2               Koivula                               
17:30 AL-S C15P  TPS YJ               - TuWe punainen       Kupittaa 1                       016  
17:30 FIRMA-B1   Dynamo               - Outotec United      Lattomeri                             
18:45 FIRMA-B1   FC ELBROS            - Rogue               Lattomeri                             
20:00 FIRMA-B1   Titaanit             - RCAS Eko            Lattomeri                             
19:30 HARRASTE N MäKi-Mimmit          - FC Jazz Leidit      Levo                                  
18:30 AL-S D13P  Lieto musta          - ÅIFK                Lieto KHT                        022  
19:00 HARRASTE N LuVeLadies           - FC HaPo             Luvia                                 
19:00 HARRASTE N Koitto               - FC UlvilaAlmat      Noormarkku                            
18:00 AL-S D13P  PaiHa YJ             - TPS YJ2             Paimio KHT                       023  
19:00 PS-S C14   KoPa                 - Nasta               Pitkäjärvi                       012  
19:00 AL-S C14P  Ilves keltainen      - MuSa YJ             Pyynikki                         021  
18:30 PS-S D12Y  Pallo-Iirot04        - MuSa                Raumanmeren tekonurmi            012  
19:00 VITONEN    ReKu                 - LuVe                Reposaari                        063  
18:15 HARRASTE N MuSan Mutsit         - MInto               Ruosniemi                             
19:30 AL-S C15P  SalPa                - FC Inter YJ         Salo nurmi 4                     054  
19:00 KAKKONEN   Pallo-Iirot          - KaaPo               Äijänsuo stadion                      

------------------------------------------------------------------------------------------------
Pe  21.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
      LIIGA NAIS VIFK                 - NiceF                                                     
19:30 AL-S C15P  HJS C-Akatemia YJ    - MuSa/FCU YJ2        Iittala nurmi                    017  
18:30 HARRASTE50 LuVe                 - Höntsijät           Luvia                                 
19:30 HARRASTE M Koitto               - FC Bayern Mynster   Noormarkku                            

------------------------------------------------------------------------------------------------
La  22.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
      A1D        Ilves                - MuSa                                                      
      B1D        SalPa YJ             - Pallo-Iirot                                               
      KAKKONEN   ESC                  - MuSa                                                      
      YKKÖNEN    TPS                  - FC Jazz                                                   
12:00 E-LL C15   FC Jazz              - ÅIFK                Herralahti tekonurmi                  
14:30 AL-S D13P  FC JazzUtd2          - FC Haka-j musta     Herralahti tekonurmi             019  
17:00 B1D        FC Jazz              - FC Espoo            Herralahti tekonurmi                  
12:00 AL-S DT    NiceF                - TuWe                Koivula                          014  
14:00 AL-S C15T  NiceF                - TPV C-tytöt         Koivula                          010  
14:00 E-LL DT    EuPa/MuSa YJ         - PK-35               Musa                                  
12:00 AL-S C15T  FC Nokia YJ          - FC Halikko          Nokia kk                         009  
19:15 VITONEN    Koitto               - FC HaPo             Noormarkku                       065  
16:00 AL-S C15T  PaiHa                - Pallo-Iirot         Paimio KHT                       011  
13:00 AL-S C15P  SalPa                - FC Haka-j           Perniö KK                        019  
13:00 VITONEN    IKiri                - TOVE2               Pyhäranta                        064  
15:00 AL-S C15T  YIlves               - Ilves keltainen     Soppeenharju tn                  012  
18:00 KOLMONEN   FC Rauma             - TOVE                Äijänsuo stadion                      

------------------------------------------------------------------------------------------------
Su  23.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
      3DNAISET   Lieto                - LLuja                                                     
      4DNAISET   TPV Naiset2          - FC Rauma                                                  
      ASM        Haka j/HJS/YJ        - FC Jazz                                                   
      B2D        Ilves3               - Pallo-Iirot YJ2                                           
      B3D-TAM    TPV B Future         - MuSa                                                      
      E-LL D12   TPV                  - FC Jazz                                                   
17:00 AL-S D13P  TPV punainen         - Pallo-Iirot YJ2     Ahvenisjärvi 1                   024  
12:00 AL-S C14P  FC Jazz YJ           - KaaPo               Herralahti tekonurmi             020  
15:00 AL-S C14T  HJS                  - FC Halikko          Iittala nurmi                    013  
13:00 AL-S C14T  TPV                  - ÅIFK                Ikuri                            012  
13:00 AL-S DT    TuTo                 - RaiFu YJ            Jäkärlän nurmi                   016  
13:00 AL-S D12P  KaaPo 04             - K-F/MuSa YJ         Kaarina KHT A                    021  
14:00 AL-S C15P  TPV                  - KaaPo               Kaukajärvi                       018  
13:00 AL-S C14T  RaiFu                - PiPS                Kerttula KHT, Raisio             014  
17:00 BT2D       NiceF                - MaPS                Koivula                               
15:00 4DNAISET   MuSa                 - PJK2                Musa                                  
14:00 AL-S D12P  Koitto               - TPS musta           Noormarkku                       023  
13:00 AL-S C14T  PaiHa YJ             - MuSa YJ             Paimio KHT                       015  
13:00 AL-S C14P  SalPa                - NoPS                Perniö KK                        022  
15:00 AL-S C14T  SalPa                - FC Nokia            Perniö KK                        011  
15:00 AL-S D12P  Loiske               - TPS valkoinen       Sääksjärvi  tn                   022  
11:00 AL-S D13P  IFK Mariehamn        - KaaPo keltainen     Ytternäs 2                       021  
16:00 BT1D       Pallo-Iirot          - HooGee              Äijänsuo stadion                      
18:00 A1D        Pallo-Iirot          - Härmä               Äijänsuo stadion                      

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ma  24.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
18:30 AL-S DT    EuPa                 - NiceF               Eura jp                          004  
18:00 PS-S D13   EuPa                 - FC HaPo             Eurayu                           007  
19:00 PS-S C14   LLuja                - KoPa                Huittinen                        014  
18:30 PS-S D12Y  Karhu-Futis          - Pallo-Iirot YJ      Itäpori                          013  
18:30 PS-S D13   LuVe                 - FCU/MuSa YJ         Luvia                            008  
18:30 PS-S D12A  MInto/NiceF YJ       - TOVE                Merikarvia                       016  
18:30 PS-S D12Y  MuSa                 - LLuja               Musa                             014  
19:00 PS-S D12Y  FC Ulvila            - Pallo-Iirot04       Mynsteri                         015  
19:30 HARRASTE40 Wanhat Herrat        - Ukkoset             Niittymaa                             
19:00 PS-S D12A  Pallo-Iirot YJ2      - FC JazzRed          Raumanmeren tekonurmi            017  
18:30 VITONEN    MuSa3                - Koitto              Ruosniemi                        066  
18:30 VITONEN    TOVE2                - FC Ankkalinna       Toejoki                          067  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ti  25.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
      KOLMONEN   PS-44                - FC Rauma                                                  
19:00 KUUTONEN   FC Eurajoki          - MInto               Eurajoki                         047  
17:30 PS-S D12Y  EuPa04               - EuPa                Eurayu                           016  
19:00 E-LL D13   FC Jazz              - Pallo-Iirot YJ      Herralahti tekonurmi                  
18:30 PS-S D12A  FC HaPo04            - Koitto03            Honkala                          018  
19:30 HARRASTE40 LLuja                - Köpöt               Huittinen                             
18:45 PS-S DT    LLuja                - Pallo-Iirot         Huittinen1                       015  
18:00 BAARI      FC Olohuone          - PotPa               Järvikylä                             
19:15 BAARI      IBKB                 - Bar Soma            Järvikylä                             
19:15 AL-S C15T  TPV C-tytöt          - FC Nokia YJ         Kauppi1                          014  
18:00 PS-S DT    NiceF                - K-Futis/TOVE YJ     Koivula                          013  
19:15 AL-S C14P  TPS valkoinen        - TKT                 Kupittaa 5 KHT                   012  
17:15 FIRMA-B2   AJAKSI               - Huuma               Lattomeri                             
18:30 FIRMA-B2   HC Thermo Cargo      - WST                 Lattomeri                             
19:45 FIRMA-B2   VHJK                 - Nuori Pori          Lattomeri                             
18:30 KUUTONEN   MäKi                 - KoPa                Levo                             046  
18:30 PS-S DT    FC Rauma             - NiceF E10           Monna                            014  
19:00 NELONEN    FC Ulvila            - MuSa4               Mynsteri                         046  
19:15 HARRASTE M Koitto               - La-Pa               Noormarkku                            
19:30 HARRASTE40 Höntsijät            - ReKu                Raumanmeren tekonurmi                 
19:30 AL-S D13P  FC Haka-j musta      - ÅIFK                Sahara V-koski                   025  
18:30 PS-S D12A  TOVE04               - KoPa                Toejoki                          019  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ke  26.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
19:00 PS-S CT    FC Ejoki/MuSa YJ     - KoPa                Eurajoki                         004  
18:30 PS-S DT    EuPa                 - Nasta               Eurayu                           016  
19:30 AL-S C14T  FC Halikko           - PaiHa YJ            Hippo-Arena                      016  
18:30 VITONEN    FC HaPo              - ReKu                Honkala                          068  
18:30 PS-S D12A  LLuja04              - FC Rauma04          Huittinen1                       020  
18:00 BAARI      Kuukk. Predators     - FC KuRa             Järvikylä                             
19:15 BAARI      Team Esa             - Vs Mestaripizzat    Järvikylä                             
19:00 AL-S C15P  KaaPo                - FC Inter YJ         Kaarina Keskuskenttä 2           021  
19:00 BT2D       NiceF                - TuPy                Koivula                               
18:00 AL-S D12P  TPS valkoinen        - PIF Red             Kupittaa 5  KHT A                027  
17:15 FIRMA-A    FC työmiehenhymy     - AC Kuukkari         Lattomeri                             
18:30 FIRMA-A    FC Cu-el             - Koneas. Ahola       Lattomeri                             
19:45 FIRMA-A    FC Länsi-Jää         - PPU                 Lattomeri                             
19:00 NELONEN    MuSa2                - P-Iirot2            Musa                             047  
19:30 HARRASTE M FC Bayern Mynster    - LLuja               Mynsteri                              
19:00 PS-S C14   Nasta                - Koitto              Nakkila                          015  
18:30 PS-S C15   Pallo-Iirot YJ       - MuSa/FCU YJ2        Otalahti jp                      004  

------------------------------------------------------------------------------------------------
To  27.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
19:00 NELONEN    KaPa                 - Nasta               Kankaanpää                       048  
18:30 AL-S C15P  Ilves keltainen      - HJS C-Akatemia YJ   Kauppi2                          023  
19:00 AL-S C14P  NoPS                 - FC Jazz YJ          Keskuskenttä 2                   029  
17:15 FIRMA-B1   FC Kuoletus          - Spartak Motoxi      Lattomeri                             
18:30 FIRMA-B1   JPC                  - Titaanit            Lattomeri                             
19:45 FIRMA-B1   RCAS Eko             - FC ELBROS           Lattomeri                             
19:00 VITONEN    LuVe                 - LLuja               Luvia                            069  
18:30 HARRASTE N MInto                - Koitto              Merikarvia                            Luoma , 
18:30 KAKKONEN   MuSa                 - Pallo-Iirot         Musa                                  
19:30 HARRASTE40 FC Ulvila            - EuPa                Mynsteri                              
18:30 KUUTONEN   Koitto2              - Karhu-Futis         Noormarkku                       048  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Pe  28.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
18:30 NELONEN    MuSa2                - EuPa                SIIRRETTY1                       035  Grönblom , Luukko , Kangasperko 
18:30 PS-S C14   EuPa02               - FC Jazz02           Eura nurmi                       016  
18:30 B2D        Pallo-Iirot YJ2      - MaPS                Hallinurmi                            
19:00 3DNAISET   LLuja                - PIF                 Huittinen                             
18:30 PS-S D12A  MuSa04               - FC HaPo04           Musa                             034  
18:30 AL-S C14P  Pallo-Iirot YJ       - SalPa               Otalahti yu                      030  
19:30 AL-S D13P  Pallo-Iirot YJ2      - HJS D-Akatemia YJ   Raumanmeren tekonurmi            028  
19:00 HARRASTE M Ukkoset JR           - LuVe                Ruosniemi                             
19:30 AL-S C14P  FC Haka-j YJ1        - Ilves keltainen     Sahara V-koski                   031  

------------------------------------------------------------------------------------------------
La  29.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
      2DNAISET   ACK                  - Pallo-Iirot                                               
      A1D        TuWe                 - MuSa                                                      
      B1D        Ilves                - Pallo-Iirot                                               
      KOLMONEN   PJK                  - FC Jazz2                                                  
      YKKÖNEN    EIF                  - FC Jazz                                                   
13:00 B1D        FC Jazz              - FC Inter2           Herralahti tekonurmi                  
16:00 AL-S D13P  FC JazzUtd2          - IFK Mariehamn       Herralahti tekonurmi             002  
15:00 AL-S C14P  KaaPo                - TKT                 Kaarina Keskuskenttä 3           027  
13:00 AL-S D12P  TPV E11              - K-F/MuSa YJ         Kauppi7                          030  
13:00 2DNAISET   NiceF2               - TuWe2               Koivula                               
14:00 AL-S C15P  MuSa/FCU YJ2         - TPV                 Musa                             024  
17:00 E-LL DT    EuPa/MuSa YJ         - VJS                 Musa                                  
12:30 AL-S C14T  FC Nokia             - RaiFu               Nokia kk                         017  
17:00 LIIGA NAIS NiceF                - PK-35 Vantaa        Porin Stadion                         
15:30 AL-S C14P  HJS valkoinen YJ     - ÅIFK keltainen      Pulleri 5                        025  
16:00 AL-S DT    Pallo-Iirot YJ       - Ilves keltainen     Raumanmeren tekonurmi            008  
16:00 AL-S C15P  FC Haka-j            - Pallo-Iirot YJ      Roukko nurmi                     022  
15:00 KOLMONEN   TOVE                 - TP-T                Toejoki                               
16:00 AL-S DT    Ilves                - RaiFu YJ            Vuores, Tre                      019  
17:30 AL-S C14P  Ilves keltainen      - TPS valkoinen       Vuores, Tre                      026  
15:00 A1D        Pallo-Iirot          - ÅIFK                Äijänsuo stadion                      

------------------------------------------------------------------------------------------------
Su  30.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
      3DNAISET   MaPS                 - NiceF Himmeli                                             
      BT2D       SalPa                - NiceF                                                     
      E-LL C15   PK K-U YJ            - FC Jazz                                                   
      E-LL D12   Honka                - FC Jazz                                                   
      E-LL D13   Gnistan              - FC Jazz                                                   
      E-LL DT    Lieto/KaaPo YJ       - EuPa/MuSa YJ                                              
14:30 BT1D       FC Sportj/FC KOMU YJ - Pallo-Iirot                                               
13:00 AL-S D12P  FC Jazz04Utd         - Loiske              Herralahti tekonurmi             025  
16:00 ASM        FC Jazz              - TPS                 Herralahti tekonurmi                  
13:00 AL-S D13P  HJS valkoinen        - PaiHa YJ            Iittala nurmi                    026  
15:00 AL-S C14T  ÅIFK                 - HJS                 Impivaara nurmi                  019  
17:15 AL-S D13P  KaaPo keltainen      - FC JazzUtd2         Kaarinan KHT                     027  
16:00 AL-S D13P  TPV punainen         - Lieto musta         Kauppi7                          030  
15:00 AL-S D12P  NoPS Keltainen YJ    - KaaPo 04            Keskuskenttä 2                   028  
11:00 AL-S D13P  TPS YJ2              - IFK Mariehamn       Kupittaa 5  KHT A                029  
13:00 AL-S D12P  TPS musta            - Ilves04             Kupittaa 5 KHT B                 029  
16:00 4DNAISET   FC Rauma             - MuSa                Monna                                 
14:00 AL-S C14P  MuSa YJ              - FC Haka-j YJ1       Musa                             028  
17:30 B3D-TAM    MuSa                 - YIlves              Musa                                  
15:00 E-LL D13   Pallo-Iirot YJ       - Honka               Otalahti yu                           
13:00 AL-S C14T  PiPS                 - TPV                 Piikkiö OVEX-Areena KHT          018  
13:00 AL-S DT    HJS T02              - Ilves               Pulleri 3                        013  
14:30 AL-S C15P  TuWe punainen        - SalPa               Raunistula kht                   025  
18:15 VITONEN    PoPa                 - IKiri               Urheilukeskus jp-nurmi           070  
13:00 AL-S D12P  Ilves                - Koitto              Vuores, Tre                      026  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ma  31.8
------------------------------------------------------------------------------------------------
19:00 PS-S D12Y  EuPa                 - MuSa                Eurayu                           019  
18:30 PS-S D12A  FC Rauma04           - MInto/NiceF YJ      Monna                            021  
18:30 PS-S D12A  MuSa04               - LLuja04             Musa                             022  
18:30 PS-S D12Y  FC Ulvila            - Karhu-Futis         Mynsteri                         017  
19:00 NELONEN    Nasta                - MuSa2               Nakkila                          049  
18:30 PS-S D12Y  Pallo-Iirot YJ       - EuPa04              Raumanmeren tekonurmi            018  
19:30 HARRASTE40 ReKu                 - Köpöt               Reposaari                             
19:00 HARRASTE40 Ukkoset              - Höntsijät           Ruosniemi                             
18:30 PS-S D12A  TOVE                 - FC HaPo04           Toejoki                          023  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ti   1.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
18:15 AL-S C14P  TKT                  - NoPS                Ahvenisjärvi 2                   034  
19:30 HARRASTE40 EuPa                 - Wanhat Herrat       Eura jp-nurmi                         
19:00 HARRASTE N FC HaPo              - EuPa Naiset         Honkala                               
18:30 PS-S DT    LLuja                - EuPa                Huittinen1                       018  
18:30 BT         K-F/LuVe YJ          - Pallo-Iirot         Itäpori                          010  
18:00 BAARI      Bar Soma             - Kuukk. Predators    Järvikylä                             
19:15 BAARI      FC KuRa              - FC Olohuone         Järvikylä                             
18:00 BT         NiceF                - MuSa                Koivula                          009  
17:10 FIRMA-B2   TPK                  - Nuori Pori          Lattomeri                             
18:20 FIRMA-B2   Huuma                - HC Thermo Cargo     Lattomeri                             
19:30 FIRMA-B2   SK                   - FcWC                Lattomeri                             
18:30 KUUTONEN   MInto                - MäKi                Merikarvia                       050  
19:30 HARRASTE40 FC Ulvila            - LLuja               Mynsteri                              
18:30 PS-S D12A  Koitto03             - TOVE04              Noormarkku                       024  
18:30 KUUTONEN   KoPa                 - Koitto2             Pitkäjärvi                       049  
19:00 PS-S DT    Pallo-Iirot          - NiceF               Raumanmeren tekonurmi            019  
18:30 KUUTONEN   RuosV                - FC Eurajoki         Ruosniemi                        051  
18:30 PS-S DT    K-Futis/TOVE YJ      - FC Rauma            Toejoki                          017  
18:30 PS-S D12A  KoPa                 - Pallo-Iirot YJ2     Tulkkila                         025  
19:30 PS-S C14   MuSa YJ2             - Pallo-Iirot YJ      Urheilukeskus jp-nurmi           013  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ke   2.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
18:30 KOLMONEN   FC Jazz2             - Ilves2              Herralahti tekonurmi                  
18:30 VITONEN    FC HaPo              - LuVe                Honkala                          072  
19:30 HARRASTE M LLuja                - Koitto              Huittinen                             
18:00 BAARI      PotPa                - Team Esa            Järvikylä                             
19:15 BAARI      Vs Mestaripizzat     - IBKB                Järvikylä                             
18:00 AL-S C15P  TPV                  - Ilves keltainen     Kaukajärvi                       027  
18:30 PS-S DT    NiceF E10            - Nasta               Koivula                          020  
19:30 HARRASTE M LuVe                 - FC Bayern Mynster   Luvia                                 
18:30 NELONEN    MuSa4                - KaPa                Musa                             050  
19:30 AL-S C14T  ÅIFK                 - FC Halikko          Parkki                           021  
19:30 HARRASTE M La-Pa                - Ukkoset JR          Punkalaidun                           
19:00 AL-S C14T  TPV                  - FC Nokia            Pyynikki                         022  
18:30 VITONEN    FC Ankkalinna        - PoPa                Ruosniemi                        071  

------------------------------------------------------------------------------------------------
To   3.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
19:00 PS-S C14   FC Jazz02            - Nasta               Herralahti tekonurmi             018  
19:00 PS-S D13   FC HaPo              - LuVe                Honkala                          009  
19:00 PS-S D13   KaPa                 - EuPa                Kankaanpää                       010  
18:00 AL-S DT    RaiFu YJ             - TuWe                Kerttula KHT A, Rasio            023  
18:00 AL-S D13P  ÅIFK                 - KaaPo keltainen     Kupittaa 5  KHT A                036  
18:00 AL-S C14P  ÅIFK keltainen       - KaaPo               Kupittaa 1                       036  
17:10 FIRMA-B1   Rogue                - Dynamo              Lattomeri                             
18:20 FIRMA-B1   Spartak Motoxi       - JPC                 Lattomeri                             
19:30 FIRMA-B1   Outotec United       - FC ELBROS           Lattomeri                             
19:15 HARRASTE N MInto                - LuVeLadies          Merikarvia                            
19:15 HARRASTE N FC Rauma äMMät       - MäKi-Mimmit         Monna                                 
19:15 HARRASTE N FC UlvilaAlmat       - MuSan Mutsit        Mynsteri                              
18:45 PS-S C14   Koitto               - LLuja               Noormarkku                       017  
18:30 AL-S C15T  Pallo-Iirot          - NiceF               Otalahti yu                      013  
18:45 AL-S D13P  HJS valkoinen        - Lieto musta         Pulleri 1                        003  
17:30 AL-S DT    Pallo-Iirot YJ       - NiceF               Raumanmeren tekonurmi            022  
19:00 PS-S D12Y  Pallo-Iirot04        - LLuja               Raumanmeren tekonurmi            020  
18:30 VITONEN    ReKu                 - MuSa3               Reposaari                        073  
19:15 2DNAISET   Pallo-Iirot          - NiceF2              Äijänsuo stadion                      

------------------------------------------------------------------------------------------------
Pe   4.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
19:00 HARRASTE50 Köpöt                - LuVe                Eurajoki                              
18:30 PS-S C14   EuPa02               - MuSa YJ2            Eura nurmi                       019  
19:00 A1D        MuSa                 - ÅIFK                Musa                                  
18:30 VITONEN    Koitto               - TOVE2               Noormarkku                       074  
18:30 PS-S C14   KoPa                 - Pallo-Iirot YJ      Pitkäjärvi                       020  
19:00 HARRASTE50 Höntsijät            - Wanhat Herrat       Raumanmeren tekonurmi                 
17:30 HARRASTE N FC Jazz Leidit       - Koitto              Ruosniemi                             
18:00 AL-S C15P  SalPa                - TPS YJ              Salo nurmi 4                     026  
19:30 AL-S C15T  Ilves keltainen      - PaiHa               Vuores, Tre                      015  
19:00 KOLMONEN   FC Rauma             - TPV2                Äijänsuo stadion                      

------------------------------------------------------------------------------------------------
La   5.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
      A1D        IFK Mariehamn YJ     - Pallo-Iirot                                               
      B1D        Ilves2               - FC Jazz                                                   
      E-LL D13   PK K-U YJ            - Pallo-Iirot YJ                                            
      KAKKONEN   Masku                - MuSa                                                      
15:00 NELONEN    EuPa                 - FC Ulvila           Eura nurmi                       051  
16:00 E-LL C15   FC Jazz              - FC Legirus Inter    Herralahti tekonurmi                  
17:00 AL-S C14T  FC Nokia             - PiPS                Keskuskenttä 3                   036  
13:00 AL-S C15P  FC Inter YJ          - MuSa/FCU YJ2        Kupittaa 1                       030  
15:00 AL-S C14P  TPS valkoinen        - HJS valkoinen YJ    Kupittaa 1                       035  
13:15 AL-S D13P  Lieto musta          - FC Haka-j musta     Lieto KHT                        034  
12:00 B3D-TAM    MuSa                 - PJK                 Musa                                  
13:00 AL-S C15P  Pallo-Iirot YJ       - TuWe punainen       Otalahti yu                      028  
16:00 YKKÖNEN    FC Jazz              - AC Oulu             Porin Stadion                         
13:00 VITONEN    IKiri                - LLuja               Pyhäranta                        075  
13:00 AL-S C15T  FC Halikko           - YIlves              Salo nurmi 4                     016  
10:15 BAARI      Pronssiottelu        -                     Urheilukeskus jp-nurmi                
11:45 BAARI      Finaali              -                     Urheilukeskus jp-nurmi                

------------------------------------------------------------------------------------------------
Su   6.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
      4DNAISET   FJK                  - FC Rauma                                                  
      B2D        TuWe                 - Pallo-Iirot YJ2                                           
      E-LL DT    Honka                - EuPa/MuSa YJ                                              
      KOLMONEN   Härmä                - TOVE                                                      
12:00 E-LL D12   FC Jazz              - KaaPo               Herralahti tekonurmi                  
14:30 E-LL D13   FC Jazz              - FC Kuusysi          Herralahti tekonurmi                  
17:00 AL-S C14P  FC Jazz YJ           - Pallo-Iirot YJ      Herralahti tekonurmi             032  
12:00 AL-S D12P  K-F/MuSa YJ          - NoPS Keltainen YJ   Itäpori                          032  
13:00 AL-S DT    TuTo                 - HJS T02             Jäkärlän nurmi                   024  
14:00 ASM        KaaPo                - FC Jazz             Kaarina Keskuskenttä 2                
13:00 AL-S C14T  RaiFu                - MuSa YJ             Kerttula KHT, Raisio             025  
15:00 4DNAISET   MuSa                 - TP-49               Musa                                  
14:00 AL-S D12P  Koitto               - TPS valkoinen       Noormarkku                       035  
13:00 AL-S D12P  PIF Red              - FC Jazz04Utd        Parainen Koivuhaka               036  
13:00 AL-S C14P  SalPa                - MuSa YJ             Salo nurmi 4                     033  
15:00 AL-S C14T  SalPa                - PaiHa YJ            Salo nurmi 4                     023  
16:00 AL-S D12P  Loiske               - TPV E11             Sääksjärvi  tn                   034  
18:15 VITONEN    PoPa                 - ReKu                Urheilukeskus jp-nurmi           045  Tiljander , Reunamo , Rostedt M-S. 
13:00 B1D        Pallo-Iirot          - NJS                 Äijänsuo stadion                      
15:00 BT1D       Pallo-Iirot          - HPS YJ              Äijänsuo stadion                      
18:30 KAKKONEN   Pallo-Iirot          - SalPa               Äijänsuo stadion                      

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ma   7.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
18:30 PS-S D12Y  EuPa04               - FC Ulvila           Eurayu                           021  
18:00 PS-S D12A  FC JazzRed           - KoPa                Herralahti tekonurmi             026  
18:30 PS-S D12Y  LLuja                - EuPa                Huittinen1                       022  
19:30 AL-S D12P  KaaPo 04             - TPS musta           Kaarina KHT A                    033  
16:45 AL-S DT    Ilves keltainen      - Ilves               Messukylä, Tre                   021  
18:30 PS-S D12A  MInto/NiceF YJ       - MuSa04              Merikarvia                       027  
18:00 PS-S C15   MuSa/FCU YJ1         - Pallo-Iirot YJ      Musa                             005  
19:00 HARRASTE40 Wanhat Herrat        - FC Ulvila           Niittymaa                             
19:00 PS-S CT    KoPa                 - Pallo-Iirot         Pitkäjärvi                       005  
19:00 PS-S D12A  Pallo-Iirot YJ2      - Koitto03            Raumanmeren tekonurmi            028  
18:30 VITONEN    MuSa3                - FC HaPo             Ruosniemi                        077  
18:00 VITONEN    TOVE2                - ReKu                Toejoki                          076  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ti   8.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
18:30 PS-S DT    Nasta                - K-Futis/TOVE YJ     Arontien kenttä                  022  
19:00 HARRASTE40 Köpöt                - Ukkoset             Eurajoki                              
18:30 PS-S D12A  FC HaPo04            - FC Rauma04          Honkala                          030  
18:30 VITONEN    LLuja                - FC Ankkalinna       Huittinen                        078  
18:30 KUUTONEN   Karhu-Futis          - KoPa                Itäpori                          053  
19:00 3DNAISET   NiceF Himmeli        - SalPa               Koivula                               
19:15 AL-S DT    TuWe                 - Ilves keltainen     Kupittaa 5  KHT A                026  
17:30 FIRMA-B2   B2/1.-B1/2.          -                     Lattomeri                             
18:45 FIRMA-B1   B1/1.-B2/2.          -                     Lattomeri                             
18:00 KUUTONEN   MäKi                 - RuosV               Levo                             052  
17:30 PS-S DT    FC Rauma             - Pallo-Iirot         Monna                            021  
18:20 PS-S C14   Nasta                - Pallo-Iirot YJ      Nakkila                          008  
18:00 AL-S C15P  HJS C-Akatemia YJ    - FC Haka-j           Pulleri 2                        029  
19:00 HARRASTE40 Höntsijät            - EuPa                Raumanmeren tekonurmi                 
18:30 PS-S D12A  TOVE04               - TOVE                Toejoki                          029  
19:15 NELONEN    P-Iirot2             - Nasta               Äijänsuo stadion                 052  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ke   9.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
18:30 AL-S DT    EuPa                 - RaiFu YJ            Eurayu                           028  
19:30 AL-S C15T  FC Halikko           - TPV C-tytöt         Hippo-Arena                      017  
18:30 PS-S C14   LLuja                - FC Jazz02           Huittinen                        022  
18:30 PS-S DT    NiceF                - LLuja               Koivula                          023  
18:00 NELONEN    MuSa2                - MuSa4               Musa                             053  
18:30 PS-S CT    Pallo-Iirot          - FC Ejoki/MuSa YJ    Otalahti jp                      006  
18:00 AL-S D13P  HJS D-Akatemia YJ    - TPV punainen        Pulleri 1                        032  
19:00 AL-S D13P  Pallo-Iirot YJ2      - KaaPo keltainen     Raumanmeren tekonurmi            065  
18:00 AL-S D12P  Ilves04              - Ilves               Vehmainen                        031  

------------------------------------------------------------------------------------------------
To  10.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
      2DNAISET   TuPy                 - Pallo-Iirot                                               
18:00 HARRASTE N FC HaPo              - MInto               Honkala                               Vappula , 
18:00 AL-S D12P  TPV E11              - NoPS Keltainen YJ   Kauppi7                          042  
18:30 PS-S DT    NiceF E10            - EuPa                Koivula                          024  
18:30 PS-S D12Y  MuSa                 - Pallo-Iirot YJ      Musa                             023  
18:00 KUUTONEN   Koitto2              - MInto               Noormarkku                       054  
18:30 PS-S C14   Pallo-Iirot YJ       - Koitto              Otalahti jp                      024  
18:30 PS-S C14   KoPa                 - MuSa YJ2            Pitkäjärvi                       023  
19:00 PS-S D12Y  Pallo-Iirot04        - Karhu-Futis         Raumanmeren tekonurmi            024  
18:00 AL-S C15P  FC Haka-j            - TPV                 Roukko nurmi                     031  
19:00 HARRASTE40 ReKu                 - LLuja               Reposaari                             

------------------------------------------------------------------------------------------------
Pe  11.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
      KOLMONEN   NoPS                 - FC Rauma                                                  
18:30 PS-S D12A  LLuja04              - MInto/NiceF YJ      Huittinen1                       033  
18:00 AL-S D13P  TPS YJ2              - ÅIFK                Kupittaa 5  KHT A                041  
18:30 PS-S D12A  FC Rauma04           - TOVE04              Monna                            031  
18:30 AL-S C14T  MuSa YJ              - SalPa               Musa                             020  
18:30 PS-S D12A  Koitto03             - FC JazzRed          Noormarkku                       032  
18:30 PS-S D12A  TOVE                 - Pallo-Iirot YJ2     Toejoki                          035  

------------------------------------------------------------------------------------------------
La  12.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
      A1D        MaPS                 - MuSa                                                      
      AL-S C15T  YIlves               - PaiHa                                                020  
      B1D        SalPa YJ             - FC Jazz                                                   
      KOLMONEN   PS-44                - TOVE                                                      
      YKKÖNEN    PK-35 Vantaa         - FC Jazz                                                   
16:00 KOLMONEN   FC Jazz2             - Härmä               Herralahti tekonurmi                  
13:00 AL-S D13P  HJS D-Akatemia YJ    - Lieto musta         Iittala nurmi                    037  
13:00 NELONEN    KaPa                 - EuPa                Kankaanpää                       054  
14:00 AL-S C14P  Ilves keltainen      - SalPa               Kaukajärvi                       038  
13:00 AL-S D13P  TPV punainen         - PaiHa YJ            Kauppi7                          042  
13:00 2DNAISET   NiceF2               - ÅIFK                Koivula                               
15:30 AL-S C15T  NiceF                - Ilves keltainen     Koivula                          019  
17:30 AL-S DT    NiceF                - TuTo                Koivula                          018  
10:15 FIRMA-B2   Firma-B Pronssi      -                     Lattomeri                             
11:30 FIRMA-B1   Firma-B Finaali      -                     Lattomeri                             
14:00 AL-S C15P  MuSa/FCU YJ2         - KaaPo               Musa                             034  
13:00 AL-S C15T  FC Nokia YJ          - Pallo-Iirot         Nokia kk                         018  
14:00 AL-S C14P  Pallo-Iirot YJ       - TKT                 Otalahti yu                      042  
13:00 AL-S DT    HJS T02              - Pallo-Iirot YJ      Pulleri 3                        027  
12:00 AL-S C14T  HJS                  - PiPS                Pulleri 5                        024  
13:00 VITONEN    IKiri                - LuVe                Pyhäranta                        079  
13:30 AL-S C15P  TuWe punainen        - HJS C-Akatemia YJ   Raunistula kht                   033  
13:00 B1D        Pallo-Iirot          - FC Espoo            Äijänsuo stadion                      
16:00 KAKKONEN   Pallo-Iirot          - ESC                 Äijänsuo stadion                      

------------------------------------------------------------------------------------------------
Su  13.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
      3DNAISET   TKT                  - LLuja                                                     
      4DNAISET   PJK                  - MuSa                                                      
      B3D-TAM    LeKi-futis           - MuSa                                                      
      E-LL C15   PJK/PP-70 YJ         - FC Jazz                                                   
      E-LL D12   KyIF                 - FC Jazz                                                   
      E-LL D13   TPV                  - FC Jazz                                                   
      E-LL DT    FC Kuusysi           - EuPa/MuSa YJ                                              
      KAKKONEN   KaaPo                - MuSa                                                      
15:00 BT1D       FC Halikko           - Pallo-Iirot                                               
15:00 B2D        Pallo-Iirot YJ2      - Lieto YJ            Hallinurmi                            
17:00 AL-S C14T  FC Halikko           - FC Nokia            Hippo-Arena                      041  
13:00 AL-S D12P  FC Jazz04Utd         - Koitto              Herralahti tekonurmi             037  
16:00 ASM        FC Jazz              - FC Honka            Herralahti tekonurmi                  
13:00 AL-S C14P  KaaPo                - HJS valkoinen YJ    Kaarina Keskuskenttä 2           039  
14:20 AL-S D12P  TPS musta            - K-F/MuSa YJ         Kupittaa 5  KHT A                041  
13:00 AL-S D12P  TPS valkoinen        - Ilves04             Kupittaa 5 KHT B                 039  
15:15 AL-S C15P  TPS YJ               - Pallo-Iirot YJ      Kupittaa 2 kht                   035  
14:00 AL-S C14P  MuSa YJ              - FC Jazz YJ          Musa                             040  
15:00 E-LL D13   Pallo-Iirot YJ       - Ilves               Otalahti yu                           
15:15 AL-S C14T  SalPa                - ÅIFK                Perniö KK                        004  
18:30 AL-S C14P  FC Haka-j YJ1        - TPS valkoinen       Sahara V-koski                   037  
15:00 AL-S D12P  Loiske               - PIF Red             Sääksjärvi  tn                   040  
18:15 VITONEN    PoPa                 - Koitto              Urheilukeskus jp-nurmi           080  
13:00 AL-S C15P  Ilves keltainen      - FC Inter YJ         Vuores, Tre                      032  
15:00 AL-S D12P  Ilves                - KaaPo 04            Vuores, Tre                      038  
11:00 AL-S D13P  IFK Mariehamn        - HJS valkoinen       Ytternäs 2                       033  
15:00 A1D        Pallo-Iirot          - TPV                 Äijänsuo stadion                      

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ma  14.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
19:30 AL-S DT    Ilves keltainen      - EuPa                Ahvenisjärvi 1                   029  
18:00 PS-S D12Y  EuPa                 - Pallo-Iirot04       Eurayu                           025  
18:00 PS-S D12A  FC JazzRed           - TOVE                Herralahti tekonurmi             037  
18:30 PS-S D12Y  Karhu-Futis          - EuPa04              Itäpori                          026  
17:30 BT         MuSa                 - K-F/LuVe YJ         Musa                             011  
19:00 PS-S D12Y  FC Ulvila            - MuSa                Mynsteri                         027  
17:30 PS-S D12A  Pallo-Iirot YJ2      - FC Rauma04          Raumanmeren tekonurmi            036  
18:00 PS-S D12A  TOVE04               - MuSa04              Toejoki                          038  
19:15 BT         Pallo-Iirot          - NiceF               Äijänsuo stadion                 012  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ti  15.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
      KOLMONEN   TKT                  - FC Jazz2                                                  
18:00 KUUTONEN   FC Eurajoki          - MäKi                Eurajoki                         055  
18:45 HARRASTE40 EuPa                 - Köpöt               Eura jp-nurmi                         
18:30 PS-S DT    EuPa                 - NiceF               Eurayu                           025  
18:00 PS-S C14   FC Jazz02            - Pallo-Iirot YJ      Herralahti tekonurmi             025  
18:00 PS-S D12A  FC HaPo04            - LLuja04             Honkala                          039  
18:30 PS-S DT    LLuja                - FC Rauma            Huittinen1                       027  
18:30 PS-S DT    K-Futis/TOVE YJ      - NiceF E10           Itäpori                          026  
18:00 AL-S D12P  NoPS Keltainen YJ    - TPS musta           Menkala                          046  
18:00 KUUTONEN   MInto                - Karhu-Futis         Merikarvia                       056  
19:00 NELONEN    FC Ulvila            - KaPa                Mynsteri                         055  
18:30 PS-S DT    Pallo-Iirot          - Nasta               Raumanmeren tekonurmi            028  
18:00 KUUTONEN   RuosV                - Koitto2             Ruosniemi                        057  
18:30 PS-S D12A  KoPa                 - Koitto03            Tulkkila                         040  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ke  16.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
18:30 AL-S D13P  FC JazzUtd2          - Pallo-Iirot YJ2     Herralahti tekonurmi             044  
18:45 HARRASTE40 LLuja                - Wanhat Herrat       Huittinen                             
18:00 AL-S C14P  TPS valkoinen        - KaaPo               Kupittaa 2 kht                   047  
18:00 NELONEN    MuSa4                - P-Iirot2            Musa                             056  
19:30 AL-S D12P  Ilves04              - FC Jazz04Utd        Vuores, Tre                      043  

------------------------------------------------------------------------------------------------
To  17.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
18:00 PS-S C14   EuPa02               - LLuja               Eura nurmi                       026  
18:00 B1D        FC Jazz              - Pallo-Iirot         Herralahti tekonurmi                  
19:00 VITONEN    LuVe                 - MuSa3               Luvia                            081  
18:00 PS-S C14   MuSa YJ2             - Nasta               Musa                             028  
18:00 PS-S C14   Koitto               - KoPa                Noormarkku                       027  
19:00 PS-S D12Y  Pallo-Iirot YJ       - LLuja               Raumanmeren tekonurmi            028  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Pe  18.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
      KAKKONEN   ÅIFK                 - Pallo-Iirot                                               
19:00 AL-S D12P  PIF Red              - Ilves               Aktia Arena, Parainen            024  
18:00 NELONEN    EuPa                 - MuSa2               Eura nurmi                       057  
19:00 3DNAISET   LLuja                - TuPy2               Huittinen                             
18:30 AL-S C14T  MuSa YJ              - TPV                 Musa                             030  
18:30 HARRASTE40 FC Ulvila            - Höntsijät           Mynsteri                              
19:00 AL-S C15T  Ilves keltainen      - FC Nokia YJ         Pyynikki                         021  
18:30 HARRASTE40 Ukkoset              - ReKu                Ruosniemi                             
19:00 AL-S C15P  Pallo-Iirot YJ       - SalPa               Äijänsuo stadion                 039  

------------------------------------------------------------------------------------------------
La  19.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
      2DNAISET   I-Kissat             - NiceF2                                                    
      A1D        Ilves                - Pallo-Iirot                                               
      KOLMONEN   PJK                  - FC Rauma                                                  
16:00 B3D-TAM    Tuisku               - MuSa                                                      
13:00 ASM        HJK                  - FC Jazz             Helsinki                              
16:00 E-LL C15   FC Jazz              - FC Lahti YJ         Herralahti tekonurmi                  
13:30 VITONEN    FC HaPo              - TOVE2               Honkala                          083  
13:00 AL-S DT    NiceF                - HJS T02             Koivula                          030  
14:30 AL-S C15P  FC Inter YJ          - FC Haka-j           Kupittaa 2 kht                   038  
13:00 AL-S D13P  Lieto musta          - KaaPo keltainen     Lieto KHT                        046  
12:00 AL-S C14T  FC Nokia             - HJS                 Menkala tn                       027  
      A1D        MuSa                 - Härmä               Musa                                  
16:00 KAKKONEN   MuSa                 - GrIFK               Musa                                  
15:00 AL-S C15P  MuSa/FCU YJ2         - TPS YJ              Mynsteri                         005  Räsänen , Nyrhinen E. , Nyrhinen A. 
15:00 KUUTONEN   Koitto2              - FC Eurajoki         Noormarkku                       058  
13:15 AL-S C15T  PaiHa                - NiceF               Paimio KHT                       022  
15:00 AL-S D13P  PaiHa YJ             - HJS D-Akatemia YJ   Paimio KHT                       047  
15:00 KUUTONEN   KoPa                 - MInto               Pitkäjärvi                       059  
16:00 AL-S C14P  HJS valkoinen YJ     - NoPS                Pulleri tekonurmi                044  
13:00 VITONEN    ReKu                 - PoPa                Reposaari                        082  
15:00 AL-S C15T  YIlves               - TPV C-tytöt         Räikkä                           024  
15:00 KOLMONEN   TOVE                 - TPV2                Toejoki                               
17:00 AL-S D13P  IFK Mariehamn        - TPV punainen        Ytternäs 2                       045  
11:00 AL-S C15T  Pallo-Iirot          - FC Halikko          Äijänsuo stadion                 023  
13:00 2DNAISET   Pallo-Iirot          - TPV                 Äijänsuo stadion                      
16:00 E-LL D13   Pallo-Iirot YJ       - KäPa                Äijänsuo stadion                      

------------------------------------------------------------------------------------------------
Su  20.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
      3DNAISET   AFC Campus           - NiceF Himmeli                                             
      4DNAISET   FC Vapsi Naiset      - FC Rauma                                                  
      B2D        TaPa                 - Pallo-Iirot YJ2                                           
      BT2D       YIlves               - NiceF                                                     
      E-LL D13   FC Jazz              - KäPa                                                      
      E-LL D13   HJK                  - Pallo-Iirot YJ                                            
13:00 AL-S C14P  TKT                  - MuSa YJ             Ahvenisjärvi 2                   046  
15:00 AL-S C14P  FC Jazz YJ           - Ilves keltainen     Herralahti tekonurmi             043  
13:00 AL-S C15P  KaaPo                - Ilves keltainen     Kaarina Keskuskenttä 2           040  
14:00 AL-S C15P  TPV                  - TuWe punainen       Kaukajärvi                       037  
13:00 AL-S DT    TuTo                 - TuWe                Kupittaa 5  KHT A                032  
13:00 AL-S D13P  ÅIFK                 - HJS valkoinen       Kupittaa 5 KHT B                 048  
15:30 AL-S C14P  ÅIFK keltainen       - Pallo-Iirot YJ      Kupittaa 2 kht                   048  
15:00 4DNAISET   MuSa                 - TPV Naiset2         Musa                                  
14:00 AL-S D12P  Koitto               - Loiske              Noormarkku                       047  
17:15 VITONEN    Koitto               - LLuja               Noormarkku                       085  
13:00 AL-S C14T  PaiHa YJ             - RaiFu               Paimio KHT                       028  
13:00 AL-S D12P  PIF Red              - TPV E11             Parainen Koivuhaka               048  
13:00 AL-S C14T  PiPS                 - ÅIFK                Piikkiö OVEX-Areena KHT          029  
18:30 YKKÖNEN    FC Jazz              - Haka                Porin Stadion                         
14:00 AL-S C15P  HJS C-Akatemia YJ    - TPS YJ              Pulleri tekonurmi                036  
13:00 VITONEN    IKiri                - FC Ankkalinna       Pyhäranta                        084  
13:00 AL-S C14P  SalPa                - FC Haka-j YJ1       Salo nurmi 4                     045  
15:00 AL-S C14T  FC Halikko           - SalPa               Salo nurmi 4                     026  
12:00 AL-S D12P  K-F/MuSa YJ          - Ilves               Urheilukeskus jp-nurmi           044  
13:00 BT1D       Pallo-Iirot          - FC Honka2           Äijänsuo stadion                      

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ma  21.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
19:30 AL-S D12P  KaaPo 04             - TPS valkoinen       Kaarina KHT B                    045  
18:00 PS-S D12A  MInto/NiceF YJ       - FC HaPo04           Merikarvia                       044  
18:00 PS-S D12A  FC Rauma04           - FC JazzRed          Monna                            043  
18:00 PS-S D12A  MuSa04               - Pallo-Iirot YJ2     Musa                             041  
17:45 NELONEN    Nasta                - MuSa4               Nakkila                          058  
18:00 PS-S D12A  TOVE                 - KoPa                Toejoki                          042  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ti  22.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
17:30 KUUTONEN   Karhu-Futis          - RuosV               Itäpori                          060  
18:00 AL-S D12P  Ilves                - NoPS Keltainen YJ   Kauppi7                          050  
19:30 AL-S D13P  FC Haka-j musta      - TPS YJ2             Sahara V-koski                   043  
19:15 NELONEN    P-Iirot2             - EuPa                Äijänsuo stadion                 059  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ke  23.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
19:00 E-LL DT    EuPa/MuSa YJ         - Ilves               Eura nurmi                            
18:00 PS-S D12A  LLuja04              - TOVE04              Huittinen1                       045  
17:45 NELONEN    MuSa2                - FC Ulvila           Musa                             060  
19:15 AL-S DT    Pallo-Iirot YJ       - Ilves               Raumanmeren tekonurmi            031  
19:00 E-LL D13   Pallo-Iirot YJ       - FC Inter            Äijänsuo stadion                      

------------------------------------------------------------------------------------------------
To  24.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
19:15 AL-S C14P  Ilves keltainen      - TKT                 Ikuri                            050  
18:00 AL-S D13P  TPS YJ2              - KaaPo keltainen     Kupittaa 5  KHT A                053  
18:45 AL-S D13P  HJS valkoinen        - FC Haka-j musta     Pulleri 1                        050  
17:45 AL-S C14P  SalPa                - TPS valkoinen       Salo nurmi 4                     054  
18:30 KAKKONEN   Pallo-Iirot          - Masku               Äijänsuo stadion                      

------------------------------------------------------------------------------------------------
Pe  25.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
18:30 AL-S DT    EuPa                 - TuTo                Eurayu                           033  
18:00 3DNAISET   NiceF Himmeli        - Lieto               Koivula                               
19:00 AL-S C14P  NoPS                 - ÅIFK keltainen      Menkala                          041  
19:00 B2D        Pallo-Iirot YJ2      - FC Haka-j           Äijänsuo stadion                      

------------------------------------------------------------------------------------------------
La  26.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
      A1D        SalPa                - MuSa                                                      
      B1D        NJS                  - FC Jazz                                                   
      KOLMONEN   Loiske               - FC Jazz2                                                  
12:00 KOLMONEN   Ilves2               - FC Rauma                                                  
12:00 KOLMONEN   NoPS                 - TOVE                                                      
12:00 AL-S DT    Ilves                - NiceF               Ahvenisjärvi 1                   034  
13:00 AL-S D12P  PIF Red              - Koitto              Aktia Arena, Parainen            053  
13:00 AL-S C15T  FC Halikko           - Ilves keltainen     Hippo-Arena                      025  
13:00 AL-S D12P  FC Jazz04Utd         - KaaPo 04            Herralahti tekonurmi             049  
16:00 E-LL D13   FC Jazz              - TPS YJ              Herralahti tekonurmi                  
17:30 E-LL C15   FC Jazz              - TPS                 Herralahti tekonurmi                  
14:00 AL-S D13P  HJS D-Akatemia YJ    - IFK Mariehamn       Iittala nurmi                    049  
12:15 AL-S D13P  KaaPo keltainen      - FC Haka-j musta     Kaarina KHT A                    039  
13:00 AL-S C15P  Ilves keltainen      - MuSa/FCU YJ2        Kaukajärvi                       041  
13:30 AL-S C15T  TPV C-tytöt          - Pallo-Iirot         Kauppi1                          028  
12:00 AL-S D13P  TPV punainen         - FC JazzUtd2         Kauppi7                          054  
13:30 AL-S D12P  TPV E11              - TPS musta           Kauppi7                          054  
14:15 AL-S DT    RaiFu YJ             - Ilves keltainen     Kerttula KHT A, Rasio            035  
14:00 AL-S C15T  NiceF                - YIlves              Koivula                          027  
13:00 AL-S D12P  TPS valkoinen        - K-F/MuSa YJ         Kupittaa 5  KHT A                051  
14:00 B3D-TAM    MuSa                 - TPV B Future        Musa                                  
16:00 AL-S C14T  HJS                  - MuSa YJ             Pulleri 5                        035  
13:00 VITONEN    IKiri                - Koitto              Pyhäranta                        086  
11:00 AL-S C15P  TuWe punainen        - FC Inter YJ         Raunistula kht                   045  
12:00 AL-S C15P  FC Haka-j            - KaaPo               Sahara V-koski                   042  
13:00 AL-S C15P  SalPa                - HJS C-Akatemia YJ   Salo nurmi 4                     043  
15:00 VITONEN    TOVE2                - MuSa3               Toejoki                          089  
13:00 AL-S C15P  TPS YJ               - TPV                 Yläkenttä KHT                    044  
13:00 E-LL D13   Pallo-Iirot YJ       - FC Kuusysi          Äijänsuo stadion                      
15:00 A1D        Pallo-Iirot          - MaPS                Äijänsuo stadion                      

------------------------------------------------------------------------------------------------
Su  27.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
      3DNAISET   MaPS                 - LLuja                                                     
      E-LL D12   TuNL                 - FC Jazz                                                   
      KAKKONEN   SalPa                - MuSa                                                      
      YKKÖNEN    VIFK                 - FC Jazz                                                   
14:45 E-LL DT    TuPS/KP-75 YJ        - EuPa/MuSa YJ                                              
12:30 E-LL D12   FC Jazz              - HJK                 Herralahti tekonurmi                  
15:00 ASM        FC Jazz              - JJK                 Herralahti tekonurmi                  
13:00 VITONEN    LLuja                - ReKu                Huittinen                        088  
13:00 AL-S C14T  TPV                  - PaiHa YJ            Kauppi1                          033  
15:30 AL-S DT    Ilves                - TuTo                Kauppi7                          025  
13:00 AL-S C14T  RaiFu                - SalPa               Kerttula KHT, Raisio             031  
13:00 BT2D       NiceF                - ÅIFK                Koivula                               
11:00 AL-S D13P  Lieto musta          - IFK Mariehamn       Lieto KHT                        063  
13:00 AL-S C14P  NoPS                 - KaaPo               Menkala                          052  
15:00 AL-S C15T  FC Nokia YJ          - PaiHa               Menkala tn                       026  
14:00 AL-S C14P  MuSa YJ              - ÅIFK keltainen      Mynsteri                         051  
13:15 AL-S C14T  ÅIFK                 - FC Nokia            Parkki                           032  
13:00 AL-S C14T  PiPS                 - FC Halikko          Piikkiö OVEX-Areena KHT          034  
13:00 AL-S D13P  Pallo-Iirot YJ2      - ÅIFK                Raumanmeren tekonurmi            052  
13:45 AL-S DT    TuWe                 - Pallo-Iirot YJ      Raunistula kht                   036  
13:00 VITONEN    FC Ankkalinna        - LuVe                Ruosniemi                        087  
16:00 KUUTONEN   RuosV                - KoPa                Ruosniemi                        063  
17:30 AL-S C14P  FC Haka-j YJ1        - FC Jazz YJ          Sahara V-koski                   049  
18:15 VITONEN    PoPa                 - FC HaPo             Urheilukeskus jp-nurmi           090  
14:00 AL-S C14P  Pallo-Iirot YJ       - HJS valkoinen YJ    Äijänsuo stadion                 053  
16:00 B1D        Pallo-Iirot          - Ilves2              Äijänsuo stadion                      

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ma  28.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
17:30 PS-S D12A  FC JazzRed           - MuSa04              Herralahti tekonurmi             046  
18:30 PS-S D12A  Pallo-Iirot YJ2      - LLuja04             Raumanmeren tekonurmi            048  
19:00 AL-S D12P  Loiske               - Ilves04             Sääksjärvi  tn                   052  
17:30 PS-S D12A  TOVE04               - MInto/NiceF YJ      Toejoki                          047  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ti  29.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
18:00 AL-S D12P  NoPS Keltainen YJ    - TPS valkoinen       Menkala                          058  
18:00 PS-S D12A  Koitto03             - TOVE                Noormarkku                       049  
18:00 PS-S D12A  KoPa                 - FC Rauma04          Tulkkila                         050  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ke  30.9
------------------------------------------------------------------------------------------------
17:30 PS-S D12A  FC HaPo04            - TOVE04              Honkala                          055  
19:15 AL-S C14P  TKT                  - FC Haka-j YJ1       Kaukajärvi                       059  
19:15 AL-S D13P  PaiHa YJ             - Lieto musta         Paimio KHT                       051  
19:00 E-LL D13   Pallo-Iirot YJ       - TPS YJ              Äijänsuo stadion                      

------------------------------------------------------------------------------------------------
To  1.10
------------------------------------------------------------------------------------------------
18:00 AL-S C15P  FC Inter YJ          - TPS YJ              Kupittaa 2 kht                   046  

------------------------------------------------------------------------------------------------
La  3.10
------------------------------------------------------------------------------------------------
      E-LL C15   Honka                - FC Jazz                                                   
      E-LL D13   Honka                - FC Jazz                                                   
      KAKKONEN   GrIFK                - Pallo-Iirot                                               
13:00 AL-S D12P  Ilves04              - PIF Red             Ahvenisjärvi 1                   055  
15:00 NELONEN    EuPa                 - Nasta               Eura nurmi                       061  
12:00 AL-S D12P  FC Jazz04Utd         - Ilves               Herralahti tekonurmi             007  
13:00 AL-S D13P  HJS D-Akatemia YJ    - ÅIFK                Iittala nurmi                    061  
12:30 AL-S D12P  KaaPo 04             - Loiske              Kaarinan KHT                     057  
15:15 AL-S C15P  KaaPo                - TuWe punainen       Kaarinan KHT                     050  
14:00 AL-S C15P  TPV                  - SalPa               Kaukajärvi                       048  
13:00 AL-S D13P  TPV punainen         - FC Haka-j musta     Kauppi7                          066  
14:30 AL-S D12P  TPV E11              - Koitto              Kauppi7                          060  
14:00 KAKKONEN   MuSa                 - ÅIFK                Musa                                  
12:30 AL-S C15P  MuSa/FCU YJ2         - FC Haka-j           Mynsteri                         049  
15:00 NELONEN    FC Ulvila            - P-Iirot2            Mynsteri                         062  
15:00 NELONEN    KaPa                 - MuSa2               Niinisalon jp-nurmi              063  
13:00 AL-S D13P  PaiHa YJ             - FC JazzUtd2         Paimio KHT                       064  
15:30 AL-S C14P  ÅIFK keltainen       - Ilves keltainen     Parkki                           060  
12:00 AL-S C15P  HJS C-Akatemia YJ    - Pallo-Iirot YJ      Pulleri tekonurmi                047  
15:00 AL-S C14P  HJS valkoinen YJ     - MuSa YJ             Pulleri tekonurmi                056  
13:00 B2D        Pallo-Iirot YJ2      - KaaPo YJ            Äijänsuo stadion                      

------------------------------------------------------------------------------------------------
Su  4.10
------------------------------------------------------------------------------------------------
      B3D-TAM    YIlves               - MuSa                                                      
      BT2D       PaiHa                - NiceF                                                     
13:00 E-LL DT    EuPa/MuSa YJ         - TPS YJ              Eura jp-nurmi                         
16:30 E-LL D12   FC Jazz              - FC Inter            Herralahti tekonurmi                  
14:30 AL-S C14P  KaaPo                - Pallo-Iirot YJ      Kaarinan KHT                     057  
15:00 B1D        TPV                  - Pallo-Iirot         Kaukajärvi                            
13:00 AL-S C14T  RaiFu                - FC Halikko          Kerttula KHT A, Rasio            038  
13:00 AL-S C14P  NoPS                 - TPS valkoinen       Menkala                          058  
12:00 AL-S C14T  MuSa YJ              - ÅIFK                Musa                             039  
13:00 AL-S C14T  PaiHa YJ             - HJS                 Paimio KHT                       037  
13:00 AL-S C14T  SalPa                - TPV                 Perniö KHT                       040  
18:30 YKKÖNEN    FC Jazz              - JJK                 Porin Stadion                         
13:00 AL-S D13P  HJS valkoinen        - TPS YJ2             Pulleri tekonurmi                062  
11:30 AL-S D12P  K-F/MuSa YJ          - FC Jazz04Utd        Urheilukeskus jp-nurmi           056  
15:00 B1D        FC Jazz              - Åland YJ            Urheilukeskus jp-nurmi                
16:30 AL-S C14P  FC Jazz YJ           - SalPa               Urheilukeskus jp-nurmi           055  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ma  5.10
------------------------------------------------------------------------------------------------
17:30 PS-S D12A  LLuja04              - FC JazzRed          Huittinen1                       052  
17:30 PS-S D12A  MInto/NiceF YJ       - Pallo-Iirot YJ2     Merikarvia                       053  
17:30 PS-S D12A  FC Rauma04           - Koitto03            Monna                            051  
17:30 PS-S D12A  MuSa04               - KoPa                Musa                             054  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ti  6.10
------------------------------------------------------------------------------------------------
19:30 AL-S C15P  FC Haka-j            - Ilves keltainen     Sahara V-koski                   051  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ke  7.10
------------------------------------------------------------------------------------------------
19:00 AL-S D13P  Lieto musta          - FC JazzUtd2         Lieto KHT                        009  
19:30 AL-S C14P  Ilves keltainen      - HJS valkoinen YJ    Vuores, Tre                      062  

------------------------------------------------------------------------------------------------
To  8.10
------------------------------------------------------------------------------------------------
18:00 AL-S D12P  TPS valkoinen        - TPS musta           Kupittaa 5  KHT A                063  
19:00 AL-S D12P  Ilves                - TPV E11             Pyynikki                         062  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Pe  9.10
------------------------------------------------------------------------------------------------
19:00 AL-S D12P  TPS musta            - Ilves               Kupittaa 5  KHT A                059  
19:30 AL-S C14P  FC Haka-j YJ1        - ÅIFK keltainen      Sahara V-koski                   061  

------------------------------------------------------------------------------------------------
La 10.10
------------------------------------------------------------------------------------------------
      B2D        RaiFu YJ             - Pallo-Iirot YJ2                                           
      E-LL D12   TPS                  - FC Jazz                                                   
      E-LL D13   Gnistan              - Pallo-Iirot YJ                                            
13:00 AL-S D12P  PIF Red              - KaaPo 04            Aktia Arena, Parainen            066  
13:00 E-LL D13   FC Jazz              - PK K-U YJ           Herralahti tekonurmi                  
15:30 AL-S D13P  FC JazzUtd2          - HJS D-Akatemia YJ   Herralahti tekonurmi             056  
17:00 E-LL C15   FC Jazz              - BK-46/Väst 4 YJ     Herralahti tekonurmi                  
13:00 AL-S D13P  KaaPo keltainen      - HJS valkoinen       Kaarina KHT A                    058  
13:00 AL-S C14T  TPV                  - RaiFu               Kauppi1                          044  
13:00 AL-S D13P  TPS YJ2              - Lieto musta         Kupittaa 5 KHT B                 059  
14:20 AL-S D13P  ÅIFK                 - TPV punainen        Kupittaa 5 KHT B                 060  
17:00 AL-S C15P  TPS YJ               - KaaPo               Kupittaa 2 kht                   055  
16:00 AL-S C14T  ÅIFK                 - PaiHa YJ            Parkki                           045  
13:00 AL-S C14T  PiPS                 - MuSa YJ             Piikkiö OVEX-Areena KHT          043  
14:00 YKKÖNEN    FC Jazz              - MP                  Porin Stadion                         
17:00 AL-S C14T  HJS                  - SalPa               Pulleri tekonurmi                042  
13:00 AL-S C15P  TuWe punainen        - MuSa/FCU YJ2        Raunistula kht                   052  
17:00 AL-S D13P  IFK Mariehamn        - PaiHa YJ            Ytternäs 2                       057  
14:00 AL-S C15P  Pallo-Iirot YJ       - TPV                 Äijänsuo stadion                 053  

------------------------------------------------------------------------------------------------
Su 11.10
------------------------------------------------------------------------------------------------
13:00 AL-S D12P  FC Jazz04Utd         - NoPS Keltainen YJ   Herralahti tekonurmi             061  
13:00 BT2D       NiceF                - KSF YJ              Koivula                               
14:00 AL-S C14P  MuSa YJ              - KaaPo               Musa                             063  
14:00 AL-S D12P  Koitto               - Ilves04             Noormarkku                       065  
13:00 AL-S C14P  TPS valkoinen        - FC Jazz YJ          Parkki                           066  
13:00 AL-S C14P  SalPa                - TKT                 Perniö KHT                       065  
15:00 AL-S D12P  Loiske               - K-F/MuSa YJ         Sääksjärvi  tn                   064  
14:00 AL-S C14P  Pallo-Iirot YJ       - NoPS                Äijänsuo stadion                 064  

------------------------------------------------------------------------------------------------
La 17.10
------------------------------------------------------------------------------------------------
14:00 YKKÖNEN    PS Kemi              - FC Jazz