PIIRIN SARJOJEN OTTELUTULOKSET 
  JA SARJATAULUKOT 2010

  Valiosarja

  P-Iirot                3   3   0   0  14 -  3     9
  FC Jazz-J              3   2   0   1   6 -  5     6
  FC PoPa                3   1   0   2   4 - 10     3
  MuSa                   3   0   0   3   3 -  9     0
  
  Ottelutulokset
 
  Su  31.1 17:00 FC PoPa              - P-Iirot             0 - 7                           002
  To   4.3 15:30 FC PoPa              - MuSa                3 - 1                           001
  La   6.3 15:30 FC Jazz-J            - P-Iirot             2 - 3                           004
  Ti  16.3 15:15 FC PoPa              - FC Jazz-J           1 - 2                           003
  Ti  23.3 20:00 MuSa                 - FC Jazz-J           1 - 2                           005
  Ti  13.4 18:00 P-Iirot              - MuSa                4 - 1                           006

  Satakunnan Kolmonen

  FC Rauma              18  14   2   2  54 - 18    44
  ---------------------------------------------------
  P-IirotReservi        18  11   4   3  68 - 25    37
  EuPa                  18  10   3   5  61 - 22    33
  MuSa2                 18   9   6   3  32 - 22    33
  ===================================================
  PiTU                  18  10   2   6  52 - 39    32
  Nasta                 18   9   2   7  61 - 27    29
  TOVE                  18   6   5   7  46 - 49    23
  LuVe                  18   5   2  11  31 - 54    17
  FC Jazz-J2            18   1   1  16  20 - 67     4
  FC Ulvila             18   1   1  16   9 -111     4
 
  Ottelutulokset
 
  Ti  11.5 19:00 P-IirotReservi       - Nasta               5 - 4  (3 - 1)                  001
  To  13.5 17:00 FC Rauma             - LuVe                3 - 2  (0 - 1)                  002
  To  13.5 19:00 EuPa                 - MuSa2               2 - 2  (1 - 1)                  005
  To  13.5 19:00 FC Ulvila            - PiTU                0 - 6  (0 - 3)                  003
  To  13.5 20:00 FC Jazz-J2           - TOVE                0 - 2  (0 - 2)                  004
  Ti  18.5 19:00 FC Jazz-J2           - LuVe                0 - 1  (0 - 0)                  006
  Ke  19.5 19:00 TOVE                 - FC Ulvila           7 - 3  (4 - 1)                  007
  To  20.5 19:00 MuSa2                - P-IirotReservi      1 - 1  (0 - 0)                  009
  To  20.5 19:00 PiTU                 - EuPa                1 - 0  (0 - 0)                  008
  Pe  21.5 19:00 Nasta                - FC Rauma            1 - 2  (1 - 0)                  010
  Ti  25.5 19:00 FC Jazz-J2           - Nasta               0 - 3  (0 - 2)                  011
  To  27.5 19:00 FC Ulvila            - LuVe                0 - 3  (0 - 1)                  012
  To  27.5 19:00 P-IirotReservi       - FC Rauma            4 - 1  (0 - 1)                  013
  La  29.5 15:00 EuPa                 - TOVE                1 - 3  (0 - 2)                  014
  La  29.5 18:00 MuSa2                - PiTU                0 - 2  (0 - 0)                  015
  Ti   1.6 19:00 FC Rauma             - FC Jazz-J2          2 - 1  (0 - 1)                  016
  Ke   2.6 19:00 EuPa                 - LuVe                1 - 1  (1 - 0)                  017
  Ke   2.6 19:00 TOVE                 - MuSa2               1 - 1  (0 - 1)                  018
  To   3.6 19:00 PiTU                 - P-IirotReservi      1 - 1  (1 - 1)                  019
  Pe   4.6 19:00 Nasta                - FC Ulvila           9 - 0  (5 - 0)                  020
  Ti   8.6 19:00 MuSa2                - LuVe                0 - 1  (0 - 0)                  021
  To  10.6 19:00 FC Ulvila            - FC Rauma            0 - 2  (0 - 0)                  024
  To  10.6 19:00 P-IirotReservi       - FC Jazz-J2          4 - 0  (4 - 0)                  022
  To  10.6 19:00 PiTU                 - TOVE                4 - 2  (1 - 1)                  023
  La  12.6 15:00 EuPa                 - Nasta               2 - 1  (2 - 1)                  025
  Ti  15.6 19:00 FC Jazz-J2           - FC Ulvila           1 - 2  (1 - 1)                  026
  Ti  15.6 19:00 FC Rauma             - EuPa                1 - 3  (1 - 1)                  027
  Ke  16.6 19:00 TOVE                 - P-IirotReservi      1 - 4  (1 - 2)                  028
  Pe  18.6 19:00 Nasta                - MuSa2               0 - 2  (0 - 0)                  030
  La  19.6 14:00 LuVe                 - PiTU                0 - 2  (0 - 1)                  029
  Ti  22.6 19:00 P-IirotReservi       - FC Ulvila           8 - 0  (6 - 0)                  031
  Ti  22.6 19:00 PiTU                 - Nasta               1 - 3  (0 - 2)                  032
  Ke  23.6 19:00 EuPa                 - FC Jazz-J2          5 - 0  (2 - 0)                  033
  Ke  23.6 19:00 MuSa2                - FC Rauma            2 - 5  (1 - 2)                  034
  Ke  23.6 19:00 TOVE                 - LuVe                4 - 2  (1 - 2)                  035
  Ti  29.6 19:00 FC Jazz-J2           - MuSa2               1 - 1  (1 - 0)                  036
  Ti  29.6 19:00 FC Rauma             - PiTU                6 - 0  (2 - 0)                  037
  Ti  29.6 19:00 LuVe                 - P-IirotReservi      0 - 6  (0 - 3)                  038
  To   1.7 19:00 FC Ulvila            - EuPa                0 - 5  (0 - 3)                  039
  Pe   2.7 19:00 Nasta                - TOVE                2 - 2  (1 - 1)                  040
  Ti   6.7 19:00 FC Rauma             - TOVE                6 - 1  (3 - 0)                  041
  Ti   6.7 19:00 LuVe                 - Nasta               3 - 4  (3 - 1)                  042
  To   8.7 19:00 MuSa2                - FC Ulvila           2 - 2  (2 - 1)                  043
  To   8.7 19:00 PiTU                 - FC Jazz-J2          6 - 4  (2 - 2)                  044
  La  17.7 15:00 EuPa                 - P-IirotReservi      5 - 2  (1 - 1)                  045
  Ti  27.7 19:00 LuVe                 - FC Rauma            0 - 4  (0 - 0)                  046
  Ti  27.7 19:00 PiTU                 - FC Ulvila           7 - 0  (2 - 0)                  047
  Ti  27.7 19:00 TOVE                 - FC Jazz-J2          8 - 1  (3 - 1)                  048
  Ke  28.7 19:00 MuSa2                - EuPa                2 - 1  (1 - 1)                  049
  To  29.7 19:00 Nasta                - P-IirotReservi      2 - 3  (1 - 2)                  050
  La  31.7 15:00 EuPa                 - PiTU                7 - 1  (2 - 1)                  055
  Ma   2.8 19:00 FC Rauma             - Nasta               1 - 0  (0 - 0)                  051
  Ke   4.8 19:00 LuVe                 - FC Jazz-J2          5 - 2  (1 - 1)                  052
  To   5.8 19:00 FC Ulvila            - TOVE                1 - 5  (1 - 0)                  053
  To   5.8 19:00 P-IirotReservi       - MuSa2               1 - 2  (0 - 1)                  054
  Ti  10.8 19:00 FC Rauma             - P-IirotReservi      1 - 1  (0 - 0)                  057
  Ti  10.8 19:00 LuVe                 - FC Ulvila           10 - 1  (6 - 0)                 056
  Ke  11.8 19:00 TOVE                 - EuPa                2 - 2  (2 - 2)                  058
  To  12.8 19:00 PiTU                 - MuSa2               1 - 2  (0 - 1)                  059
  La  14.8 16:00 Nasta                - FC Jazz-J2          6 - 1  (1 - 0)                  060
  Ti  17.8 19:00 FC Jazz-J2           - FC Rauma            0 - 2  (0 - 1)                  061
  Ti  17.8 19:00 LuVe                 - EuPa                0 - 3  (0 - 1)                  062
  To  19.8 19:00 FC Ulvila            - Nasta               0 - 11  (0 - 3)                 063
  To  19.8 19:00 MuSa2                - TOVE                3 - 0  (2 - 0)                  064
  To  19.8 19:00 P-IirotReservi       - PiTU                2 - 2  (2 - 1)                  065
  Ti  24.8 18:00 FC Jazz-J2           - P-IirotReservi      0 - 4  (0 - 2)                  066
  Ti  24.8 18:00 LuVe                 - MuSa2               1 - 2  (1 - 0)                  067
  Ti  24.8 19:00 FC Rauma             - FC Ulvila           6 - 0  (3 - 0)                  068
  Ke  25.8 18:00 TOVE                 - PiTU                3 - 4  (1 - 1)                  069
  Pe  27.8 18:00 Nasta                - EuPa                3 - 1  (2 - 1)                  070
  Ti  31.8 18:00 MuSa2                - Nasta               3 - 2  (2 - 2)                  072
  Ti  31.8 18:00 PiTU                 - LuVe                9 - 0  (4 - 0)                  071
  To   2.9 18:00 P-IirotReservi       - TOVE                8 - 1  (4 - 0)                  073
  To   2.9 19:00 FC Ulvila            - FC Jazz-J2          0 - 7  (0 - 2)                  074
  La   4.9 15:00 EuPa                 - FC Rauma            0 - 2  (0 - 1)                  075
  Ke   8.9 18:00 MuSa2                - FC Jazz-J2          5 - 0  (2 - 0)                  077
  Ke   8.9 18:00 TOVE                 - Nasta               1 - 1  (0 - 0)                  076
  To   9.9 18:00 P-IirotReservi       - LuVe                4 - 0  (1 - 0)                  079
  To   9.9 18:00 PiTU                 - FC Rauma            1 - 5  (0 - 3)                  078
  La  11.9 15:00 EuPa                 - FC Ulvila           12 - 0  (6 - 0)                 080
  Ti  14.9 18:00 FC Jazz-J2           - EuPa                0 - 7  (0 - 5)                  083
  Ti  14.9 18:00 LuVe                 - TOVE                2 - 2  (1 - 1)                  081
  Ti  14.9 18:00 Nasta                - PiTU                2 - 0  (1 - 0)                  082
  Ti  14.9 19:00 FC Rauma             - MuSa2               1 - 1  (0 - 0)                  085
  Ti  14.9 19:00 FC Ulvila            - P-IirotReservi      0 - 9  (0 - 4)                  084
  La  18.9 12:30 FC Jazz-J2           - PiTU                2 - 4  (0 - 2)                  086
  La  18.9 12:30 FC Ulvila            - MuSa2               0 - 1  (0 - 0)                  087
  La  18.9 12:30 Nasta                - LuVe                7 - 0  (2 - 0)                  088
  La  18.9 12:30 P-IirotReservi       - EuPa                1 - 4  (1 - 2)                  089
  La  18.9 12:30 TOVE                 - FC Rauma            1 - 4  (1 - 1)                  090

  Kakkosen karsinta

  Su 3.10 18:00 FC Rauma             - I-Kissat             1 - 0
  La 9.10 14:00 I-Kissat             - FC Rauma             3 - 0

  Satakunnan Nelonen
  
  KoPa                  14  10   1   3  38 - 24    31
  HNS                   14   9   3   2  58 - 24    30
  Koitto                14   9   2   3  41 - 23    29
  EuPa2                 14   7   2   5  49 - 26    23
  PoSa                  14   6   3   5  47 - 36    21
  ---------------------------------------------------
  MäKi                  14   3   1  10  18 - 48    10
  IKiri                 14   3   0  11  33 - 50     9
  MInto                 14   3   0  11  23 - 76     9
 
  Ottelutulokset
 
  Ti  11.5 19:00 IKiri                - KoPa                0 - 2                           001
  Ti  11.5 19:00 MInto                - Koitto              2 - 3                           002
  Ke  12.5 19:15 HNS                  - MäKi                5 - 1                           003
  To  13.5 19:15 PoSa                 - EuPa2               3 - 0                           004
  To  20.5 19:00 KoPa                 - PoSa                3 - 2                           005
  To  20.5 19:00 MäKi                 - MInto               1 - 3                           006
  To  20.5 19:15 EuPa2                - HNS                 3 - 3                           007
  To  20.5 19:15 Koitto               - IKiri               5 - 1                           008
  Ti  25.5 19:00 IKiri                - MäKi                1 - 2                           009
  Ti  25.5 19:00 KoPa                 - Koitto              2 - 1                           010
  To  27.5 19:15 PoSa                 - HNS                 3 - 3                           011
  Su  30.5 15:00 MInto                - EuPa2               0 - 3                           012
  Ti   1.6 19:15 EuPa2                - IKiri               1 - 0                           013
  To   3.6 19:00 MäKi                 - KoPa                1 - 4                           014
  To   3.6 19:15 Koitto               - PoSa                3 - 2                           015
  Su   6.6 15:00 HNS                  - MInto               15 - 1                          016
  Ti   8.6 19:00 IKiri                - HNS                 3 - 4                           017
  To  10.6 19:15 Koitto               - MäKi                6 - 3                           019
  Pe  11.6 18:00 KoPa                 - EuPa2               0 - 0                           018
  Su  13.6 16:00 PoSa                 - MInto               7 - 2                           020
  Ti  15.6 19:15 HNS                  - KoPa                7 - 0                           022
  To  17.6 19:15 EuPa2                - Koitto              1 - 2                           021
  To  17.6 19:15 PoSa                 - MäKi                3 - 3                           023
  To  24.6 19:00 KoPa                 - MInto               4 - 2                           026
  Ti  29.6 19:00 IKiri                - PoSa                1 - 6                           025
  To   1.7 19:00 MäKi                 - EuPa2               3 - 1                           027
  To   1.7 19:15 Koitto               - HNS                 2 - 2                           028
  To   8.7 19:00 MäKi                 - HNS                 1 - 2                           029
  To  29.7 19:00 KoPa                 - IKiri               3 - 1                           031
  To  29.7 19:15 EuPa2                - PoSa                8 - 2                           032
  Su   1.8 14:00 Koitto               - MInto               1 - 2                           030
  Ti   3.8 19:00 IKiri                - Koitto              2 - 3                           033
  To   5.8 19:00 MInto                - MäKi                1 - 2                           034
  To   5.8 19:15 HNS                  - EuPa2               3 - 4                           035
  La   7.8 15:00 MInto                - IKiri               4 - 3                           024
  Ti  10.8 19:00 PoSa                 - KoPa                3 - 5                           036
  To  12.8 19:00 MäKi                 - IKiri               1 - 6                           037
  To  12.8 19:15 Koitto               - KoPa                4 - 1                           039
  La  14.8 13:00 EuPa2                - MInto               16 - 0                          040
  Su  15.8 16:00 HNS                  - PoSa                3 - 1                           038
  To  19.8 19:00 IKiri                - EuPa2               5 - 3                           042
  To  19.8 19:00 KoPa                 - MäKi                2 - 0                           041
  La  21.8 15:00 MInto                - HNS                 0 - 5                           044
  Su  22.8 16:00 PoSa                 - Koitto              2 - 2                           043
  To  26.8 19:00 MäKi                 - Koitto              0 - 5                           046
  To  26.8 19:15 EuPa2                - KoPa                2 - 1                           047
  To  26.8 19:15 HNS                  - IKiri               4 - 2                           048
  Pe  27.8 19:00 MInto                - PoSa                1 - 2                           045
  To   2.9 18:30 Koitto               - EuPa2               4 - 1                           050
  To   2.9 18:30 KoPa                 - HNS                 3 - 0                           049
  To   2.9 18:30 MäKi                 - PoSa                0 - 3                           051
  La   4.9 15:00 IKiri                - MInto               6 - 4                           052
  La  11.9 13:00 EuPa2                - MäKi                6 - 0                           053
  La  11.9 15:00 MInto                - KoPa                1 - 8                           055
  La  11.9 16:00 PoSa                 - IKiri               8 - 2                           056
  Su  12.9 13:00 HNS                  - Koitto              2 - 0                           054

  Satakunnan Vitonen

  FC Jazz-J3            16  12   1   3  64 - 27    37
  ---------------------------------------------------
  ReKu                  16  10   4   2  73 - 19    34
  LuVe2                 16   9   1   6  40 - 26    28
  TOVE2                 16   9   0   7  45 - 30    27
  MuSa3                 16   7   5   4  49 - 30    26
  KaPa                  16   6   3   7  43 - 31    21
  Nasta2                16   5   2   9  41 - 50    17
  LLuja                 16   4   3   9  34 - 61    15
  FC Eurajoki           16   0   1  15  13 -128     1
  
  Ottelutulokset
 
  Ti  11.5 19:15 LLuja                - FC Jazz-J3          0 - 7                           001
  Ke  12.5 19:15 Nasta2               - LuVe2               3 - 2                           002
  To  13.5 19:00 ReKu                 - KaPa                3 - 2                           003
  Pe  14.5 18:30 MuSa3                - TOVE2               2 - 3                           004
  Pe  14.5 19:15 LLuja                - FC Eurajoki         5 - 2                           005
  Ti  18.5 19:15 Nasta2               - KaPa                0 - 1                           006
  Ke  19.5 18:30 FC Jazz-J3           - LuVe2               2 - 0                           007
  Pe  21.5 18:30 MuSa3                - LLuja               7 - 1                           008
  Pe  21.5 19:00 FC Eurajoki          - Nasta2              3 - 5                           009
  Pe  21.5 19:15 TOVE2                - ReKu                2 - 4                           010
  Ti  25.5 19:15 FC Eurajoki          - TOVE2               0 - 5                           011
  Ti  25.5 19:15 LLuja                - ReKu                2 - 8                           012
  Ke  26.5 18:30 FC Jazz-J3           - MuSa3               3 - 2                           013
  To  27.5 19:15 KaPa                 - LuVe2               3 - 0                           014
  Pe  28.5 19:15 TOVE2                - Nasta2              2 - 3                           015
  Ti   1.6 19:15 FC Eurajoki          - MuSa3               0 - 5                           017
  Ti   1.6 19:15 Nasta2               - LLuja               1 - 2                           016
  To   3.6 19:00 ReKu                 - FC Jazz-J3          4 - 2                           018
  To   3.6 19:15 KaPa                 - TOVE2               0 - 4                           019
  Pe   4.6 18:30 MuSa3                - LuVe2               2 - 2                           020
  Ma   7.6 18:30 MuSa3                - ReKu                1 - 1                           024
  Ke   9.6 18:30 FC Jazz-J3           - Nasta2              0 - 0                           022
  Ke   9.6 19:15 LLuja                - KaPa                4 - 4                           021
  To  10.6 19:15 KaPa                 - FC Eurajoki         10 - 1                          023
  Pe  11.6 19:15 TOVE2                - LuVe2               1 - 0                           025
  Ti  15.6 19:15 TOVE2                - LLuja               7 - 0                           026
  Ke  16.6 19:15 FC Eurajoki          - LuVe2               0 - 7                           027
  Ke  16.6 19:15 Nasta2               - MuSa3               1 - 1                           028
  To  17.6 19:15 KaPa                 - FC Jazz-J3          3 - 0                           029
  Ti  22.6 19:15 LuVe2                - ReKu                0 - 4                           030
  Ti  29.6 19:15 LLuja                - LuVe2               1 - 3                           031
  To   1.7 19:00 FC Jazz-J3           - TOVE2               3 - 0                           032
  To   1.7 19:00 ReKu                 - Nasta2              5 - 1                           033
  Pe   2.7 18:30 MuSa3                - KaPa                1 - 0                           034
  Pe   2.7 19:15 FC Eurajoki          - LLuja               4 - 4                           035
  Ma   5.7 19:15 KaPa                 - ReKu                1 - 1                           038
  Ma   5.7 19:15 TOVE2                - FC Eurajoki         6 - 1                           036
  Ke   7.7 18:30 FC Jazz-J3           - LLuja               3 - 0                           037
  To   8.7 19:15 LuVe2                - Nasta2              4 - 3                           039
  Pe   9.7 19:15 TOVE2                - MuSa3               2 - 5                           040
  Ti  27.7 19:15 FC Eurajoki          - FC Jazz-J3          1 - 15                          071
  Ti   3.8 19:00 ReKu                 - FC Eurajoki         21 - 0                          041
  Ti   3.8 19:15 LLuja                - MuSa3               3 - 4                           042
  Ti   3.8 19:15 LuVe2                - FC Jazz-J3          0 - 3                           043
  To   5.8 19:15 KaPa                 - Nasta2              7 - 4                           044
  Pe   6.8 19:00 ReKu                 - TOVE2               2 - 0                           045
  Ti  10.8 19:15 Nasta2               - TOVE2               2 - 4                           046
  Ke  11.8 18:30 FC Jazz-J3           - FC Eurajoki         6 - 0                           047
  To  12.8 19:00 ReKu                 - LLuja               3 - 3                           049
  To  12.8 19:15 LuVe2                - KaPa                3 - 2                           048
  Pe  13.8 18:30 MuSa3                - FC Jazz-J3          2 - 3                           050
  Ti  17.8 19:15 FC Eurajoki          - KaPa                0 - 3                           051
  Ti  17.8 19:15 LLuja                - Nasta2              1 - 3                           052
  Ke  18.8 18:30 FC Jazz-J3           - ReKu                3 - 2                           053
  To  19.8 19:15 LuVe2                - MuSa3               6 - 0                           054
  Pe  20.8 19:15 TOVE2                - KaPa                1 - 0                           055
  Ma  23.8 19:00 Nasta2               - FC Eurajoki         10 - 0                          056
  Ma  23.8 19:00 ReKu                 - MuSa3               1 - 1                           057
  To  26.8 19:15 KaPa                 - LLuja               2 - 3                           058
  To  26.8 19:15 LuVe2                - TOVE2               2 - 1                           059
  To  26.8 19:15 Nasta2               - FC Jazz-J3          4 - 8                           060
  Pe  27.8 18:30 MuSa3                - FC Eurajoki         10 - 1                          061
  Ma  30.8 18:30 LuVe2                - FC Eurajoki         8 - 0                           062
  To   2.9 18:00 KaPa                 - MuSa3               2 - 2                           063
  To   2.9 18:30 LuVe2                - LLuja               2 - 1                           064
  To   2.9 18:30 Nasta2               - ReKu                0 - 6                           065
  Pe   3.9 18:00 TOVE2                - FC Jazz-J3          6 - 2                           066
  Ti   7.9 18:30 FC Eurajoki          - ReKu                0 - 8                           067
  Ke   8.9 18:00 FC Jazz-J3           - KaPa                4 - 3                           068
  Pe  10.9 18:00 LLuja                - TOVE2               4 - 1                           069
  Pe  10.9 18:00 MuSa3                - Nasta2              4 - 1                           072
  La  11.9 14:00 ReKu                 - LuVe2               0 - 1                           070

  Ikämiehet 40
  Ei piirin mestaruutta
  
  FC Ulvila             12  10   1   1  71 - 26    31
  EuPa                  12   9   1   2  76 - 33    28
  Höntsijät             12   5   4   3  42 - 31    19
  ReKu                  12   5   3   4  50 - 47    18
  Köpöt                 12   3   1   8  32 - 61    10
  Ukkoset               12   2   1   9  29 - 68     7
  Wanhat Herrat         12   1   3   8  28 - 62     6
  
  Ottelutulokset
 
  Ma  17.5 19:15 ReKu                 - EuPa                1 - 5                           001
  Ti  18.5 19:15 FC Ulvila            - Ukkoset             8 - 2                           003
  Ti  18.5 19:15 Köpöt                - Höntsijät           0 - 5                           002
  Ma  24.5 19:00 Wanhat Herrat        - ReKu                3 - 9                           004
  Ti  25.5 19:30 EuPa                 - Höntsijät           7 - 4                           005
  Ke  26.5 19:15 Köpöt                - FC Ulvila           1 - 5                           006
  Ma  31.5 19:15 FC Ulvila            - EuPa                0 - 7                           007
  Ti   1.6 19:00 Ukkoset              - Köpöt               0 - 9                           008
  Ti   1.6 19:15 Höntsijät            - Wanhat Herrat       1 - 1                           009
  Ma   7.6 19:00 Wanhat Herrat        - FC Ulvila           1 - 5                           010
  Ma   7.6 19:30 EuPa                 - Ukkoset             12 - 4                          012
  Ke   9.6 19:00 ReKu                 - Höntsijät           3 - 3                           011
  Ti  15.6 19:00 Ukkoset              - Wanhat Herrat       7 - 2                           013
  Ti  15.6 19:15 FC Ulvila            - ReKu                8 - 1                           014
  Ti  15.6 19:15 Köpöt                - EuPa                2 - 6                           015
  Ma  21.6 19:00 Wanhat Herrat        - Köpöt               2 - 2                           016
  Ti  29.6 19:15 Höntsijät            - FC Ulvila           0 - 5                           018
  Ti  29.6 19:15 ReKu                 - Ukkoset             1 - 1                           017
  Ma   5.7 19:30 EuPa                 - Wanhat Herrat       9 - 3                           019
  Ti   6.7 19:00 Ukkoset              - Höntsijät           5 - 2                           020
  Ti   6.7 19:15 Köpöt                - ReKu                0 - 4                           021
  Ti  27.7 19:00 Ukkoset              - FC Ulvila           0 - 6                           022
  Ti  27.7 19:15 Höntsijät            - Köpöt               4 - 1                           023
  Ti  27.7 19:30 EuPa                 - ReKu                4 - 4                           024
  Ma   2.8 18:30 ReKu                 - Wanhat Herrat       4 - 2                           025
  Ti   3.8 19:15 FC Ulvila            - Köpöt               10 - 2                          026
  Ti   3.8 19:15 Höntsijät            - EuPa                5 - 2                           027
  Ma   9.8 19:00 Wanhat Herrat        - Höntsijät           3 - 3                           028
  Ti  10.8 19:30 EuPa                 - FC Ulvila           2 - 7                           030
  Ke  11.8 19:15 Köpöt                - Ukkoset             5 - 1                           029
  Ma  16.8 19:15 FC Ulvila            - Wanhat Herrat       12 - 6                          031
  Ti  17.8 19:15 Höntsijät            - ReKu                5 - 2                           032
  Ke  18.8 19:00 Ukkoset              - EuPa                1 - 5                           033
  Ma  23.8 19:00 Wanhat Herrat        - Ukkoset             4 - 3                           034
  Ti  24.8 18:30 ReKu                 - FC Ulvila           3 - 4                           035
  Ti  24.8 19:30 EuPa                 - Köpöt               11 - 1                          036
  Ma  30.8 19:15 FC Ulvila            - Höntsijät           1 - 1                           037
  Ti  31.8 18:30 Ukkoset              - ReKu                4 - 5                           038
  Ti  31.8 19:15 Köpöt                - Wanhat Herrat       1 - 0                           039
  Ma   6.9 18:30 Höntsijät            - Ukkoset             9 - 1                           040
  Ma   6.9 18:30 ReKu                 - Köpöt               13 - 8                          041
  Ma   6.9 18:30 Wanhat Herrat        - EuPa                1 - 6                           042

  Ikämiehet 45
 
  EuPa                  12  12   0   0 103 - 13    36
  Höntsijät             12   7   0   5  36 - 37    21
  PapaJazz              12   6   0   6  51 - 36    18
  RuosV                 12   5   1   6  53 - 49    16
  Ukkoset               12   5   0   7  53 - 50    15
  Wanhat Herrat         12   4   2   6  28 - 69    14
  Köpöt                 12   1   1  10  26 - 96     4
  
  Ottelutulokset
 
  Ke  19.5 19:30 EuPa                 - PapaJazz            4 - 2                           002
  To  20.5 19:00 Wanhat Herrat        - Höntsijät           4 - 1                           003
  Pe  21.5 18:00 Ukkoset              - Köpöt               10 - 5                          004
  Ma  24.5 19:15 RuosV                - Ukkoset             9 - 4                           005
  Ke  26.5 18:00 PapaJazz             - Wanhat Herrat       9 - 0                           001
  To  27.5 19:15 Höntsijät            - EuPa                1 - 5                           006
  Pe  28.5 18:00 Köpöt                - Wanhat Herrat       4 - 6                           007
  Ke   2.6 18:00 PapaJazz             - Höntsijät           0 - 1                           008
  To   3.6 19:00 Wanhat Herrat        - RuosV               2 - 2                           009
  Pe   4.6 18:00 EuPa                 - Köpöt               16 - 0                          010
  Ke   9.6 18:00 RuosV                - EuPa                2 - 15                          011
  Pe  11.6 18:00 Köpöt                - PapaJazz            1 - 9                           012
  Pe  11.6 18:00 Ukkoset              - Wanhat Herrat       10 - 6                          013
  Ke  16.6 18:00 PapaJazz             - RuosV               4 - 5                           014
  To  17.6 19:15 Höntsijät            - Köpöt               2 - 4                           015
  Pe  18.6 18:00 EuPa                 - Ukkoset             3 - 2                           016
  Ti  22.6 19:15 Höntsijät            - Ukkoset             4 - 3                           017
  Ti  22.6 19:15 Köpöt                - RuosV               1 - 10                          018
  To   1.7 19:00 Wanhat Herrat        - EuPa                1 - 7                           020
  Pe   2.7 18:00 Ukkoset              - PapaJazz            3 - 5                           021
  Ke   7.7 18:00 RuosV                - Köpöt               10 - 0                          022
  To   8.7 19:00 Wanhat Herrat        - PapaJazz            0 - 5                           023
  To  29.7 17:30 Ukkoset              - Höntsijät           8 - 2                           024
  Ke   4.8 18:00 Köpöt                - Ukkoset             2 - 5                           025
  Ke   4.8 18:00 PapaJazz             - EuPa                0 - 4                           026
  To   5.8 19:15 Höntsijät            - Wanhat Herrat       4 - 0                           027
  To  12.8 19:00 Wanhat Herrat        - Köpöt               2 - 2                           028
  To  12.8 19:30 EuPa                 - Höntsijät           6 - 0                           029
  Pe  13.8 18:00 Ukkoset              - RuosV               2 - 4                           030
  Ke  18.8 18:00 RuosV                - Wanhat Herrat       4 - 5                           032
  To  19.8 19:15 Höntsijät            - PapaJazz            6 - 3                           033
  Ma  23.8 18:30 RuosV                - Höntsijät           2 - 5                           019
  Ke  25.8 18:00 PapaJazz             - Köpöt               10 - 4                          034
  To  26.8 19:00 Wanhat Herrat        - Ukkoset             1 - 0                           035
  Ke   1.9 18:00 Köpöt                - Höntsijät           0 - 6                           037
  Ke   1.9 18:00 RuosV                - PapaJazz            3 - 4                           038
  Pe   3.9 18:00 Ukkoset              - EuPa                1 - 9                           039
  Ke   8.9 18:00 EuPa                 - Wanhat Herrat       21 - 1                          040
  Ke   8.9 18:00 PapaJazz             - Ukkoset             0 - 5                           042
  Pe  10.9 17:30 Köpöt                - EuPa                3 - 10                          031
  Ke  15.9 18:30 EuPa                 - RuosV               3 - 0                           036
  Pe  17.9 18:00 Höntsijät            - RuosV               4 - 2                           041

  Ikämiehet 50
  Ei piirin mestaruutta

  PapaJazz               4   4   0   0  24 -  8    12
  Wanhat Herrat          4   1   0   3   9 - 14     3
  LuVe                   4   1   0   3   7 - 18     3
  
  Ottelutulokset
 
  Ke   9.6 18:00 PapaJazz             - LuVe                9 - 1                           001
  To  17.6 19:00 Wanhat Herrat        - LuVe                1 - 2                           002
  Ke  23.6 18:00 PapaJazz             - Wanhat Herrat       6 - 3                           003
  To  29.7 19:00 Wanhat Herrat        - PapaJazz            2 - 4                           004
  Ke  11.8 18:30 LuVe                 - PapaJazz            2 - 5                           005
  Pe   3.9 18:30 LuVe                 - Wanhat Herrat       2 - 3                           006

  Talvisarja
  Lohko 1
 
  TOVE                   4   3   0   1  14 - 14     9
  P-IirotA               4   2   2   0  16 -  3     8
  PiTU                   4   2   1   1  12 -  7     7
  MuSa2                  4   1   1   2  12 -  9     4
  LuVe                   4   0   0   4   5 - 26     0
  
  Ottelutulokset
 
  Su  14.2 21:00 TOVE                 - MuSa2               4 - 3                           001
  Su  21.2 21:00 TOVE                 - PiTU                5 - 1                           002
  La  27.2 16:30 MuSa2                - LuVe                8 - 2                           003
  Su   7.3 15:00 P-IirotA             - LuVe                5 - 1                           004
  Su   7.3 18:30 PiTU                 - MuSa2               2 - 0                           005
  Su  14.3 21:00 TOVE                 - LuVe                5 - 1                           007
  La  20.3 15:00 P-IirotA             - TOVE                9 - 0                           008
  Su  28.3 18:30 PiTU                 - LuVe                8 - 1                           009
  Ti   6.4 19:30 MuSa2                - P-IirotA            1 - 1                           010
  Ke  14.4 19:30 P-IirotA             - PiTU                1 - 1                           006

  Talvisarja
  Lohko 2

  P-IirotReservi         3   3   0   0  12 -  0     9
  FC Jazz-J2             3   2   0   1  10 -  6     6
  Nasta                  3   0   1   2   3 - 10     1
  EuPa                   3   0   1   2   1 - 10     1
  
  Ottelutulokset
 
  Su  28.2 19:30 FC Jazz-J2           - Nasta               4 - 2                           001
  Su  14.3 18:00 P-IirotReservi       - Nasta               5 - 0                           006
  Su  28.3 17:00 P-IirotReservi       - FC Jazz-J2          4 - 0                           004
  Su  11.4 13:30 FC Jazz-J2           - EuPa                6 - 0                           005
  Ke  21.4 19:30 EuPa                 - Nasta               1 - 1                           003
  Su  25.4 14:00 EuPa                 - P-IirotReservi      0 - 3                           002

  A19-pojat
  
  FC Jazz-J              3   2   1   0   6 -  1     7
  FC PoPa                3   1   2   0   2 -  0     5
  P-Iirot                3   1   1   1   4 -  2     4
  MuSa                   3   0   0   3   1 - 10     0
  
  Ottelutulokset
 
  La             P-Iirot              - MuSa                4 - 0                           004
  Su  14.2 19:30 FC Jazz-J            - P-Iirot             2 - 0                           001
  Ti  16.2 19:30 MuSa                 - FC PoPa             0 - 2                           002
  Su  14.3 17:00 MuSa                 - FC Jazz-J           1 - 4                           006
  Ke  31.3 19:30 FC PoPa              - P-Iirot             0 - 0                           005
  Ke  14.4 16:00 FC PoPa              - FC Jazz-J           0 - 0                           003


A II -Pojat - A Kakkonen kevät

Joukkue O V T H Te P
HJS 10 8 1 1 36 8 25  
Lieto 10 5 4 1 25 11 19  
TuPV 10 6 1 3 29 18 19  

MaPS 10 6 1 3 21 17 19  
TKT 10 5 2 3 32 17 17  
MuSa 10 4 2 4 15 25 14  
NoPS 10 4 1 5 21 19 13  
LeKi-futis 10 3 2 5 22 21 11  
FJK 10 3 2 5 18 25 11  
TaPa 10 1 3 6 15 33 6  
AC Sauvo 10 0 1 9 9 49 1  

Ottelut

Ottelu Pvm Klo Koti - Vieras Tulos
2010-07-05 1930 MuSa - TaPa 1 - 0 119382
2010-07-04 1700 TKT - TuPV 6 - 0 119377
2010-07-04 1700 FJK - Lieto 2 - 2 119378
2010-07-04 1700 LeKi-futis - AC Sauvo 6 - 1 119379
2010-07-04 1700 MaPS - HJS 2 - 0 119381
2010-07-02 1930 NoPS - MaPS 1 - 3 119322
2010-06-30 1900 AC Sauvo - FJK 2 - 4 119371
2010-06-29 1900 HJS - TaPa 6 - 0 119328
2010-06-23 1915 TuPV - MuSa 2 - 2 119373
2010-06-23 1930 Lieto - LeKi-futis 2 - 1 119319
2010-06-23 2000 TaPa - FJK 2 - 2 119356
2010-06-21 1900 HJS - TKT 5 - 1 119353
2010-06-20 1700 MaPS - TaPa 5 - 4 119374
2010-06-19 1400 FJK - MuSa 2 - 4 119349
2010-06-19 1500 TuPV - HJS 1 - 3 119332
2010-06-19 1800 TKT - NoPS 0 - 3 119364
2010-06-16 1900 LeKi-futis - TaPa 1 - 1 119362
2010-06-16 1915 MaPS - AC Sauvo 3 - 1 119326
2010-06-13 1700 AC Sauvo - TKT 0 - 5 119365
2010-06-12 1300 NoPS - HJS 0 - 4 119340
2010-06-11 1830 FJK - TuPV 0 - 2 119323
2010-06-11 1930 Lieto - MaPS 0 - 1 119331
2010-06-10 1915 MuSa - LeKi-futis 1 - 0 119357
2010-06-09 1930 TuPV - NoPS 4 - 0 119344
2010-06-06 1800 TKT - Lieto 1 - 1 119372
2010-06-03 1945 HJS - AC Sauvo 4 - 0 119342
2010-06-02 1900 LeKi-futis - FJK 5 - 2 119333
2010-05-30 1700 Lieto - HJS 2 - 2 119351
2010-05-30 1700 AC Sauvo - NoPS 2 - 8 119352
2010-05-29 1300 LeKi-futis - TuPV 1 - 4 119335
2010-05-27 1915 MuSa - MaPS 2 - 2 119370
2010-05-26 2000 TaPa - TKT 2 - 5 119350
2010-05-23 1600 TKT - MuSa 8 - 0 119341
2010-05-23 1800 MaPS - FJK 2 - 0 119345
2010-05-22 1300 NoPS - Lieto 1 - 1 119354
2010-05-19 1915 TuPV - AC Sauvo 9 - 0 119355
2010-05-16 1300 LeKi-futis - MaPS 5 - 1 119348
2010-05-16 1500 FJK - TKT 3 - 2 119317
2010-05-16 1700 TuPV - TaPa 4 - 2 119320
2010-05-15 1800 MuSa - HJS 0 - 4 119321
2010-05-13 1200 TaPa - NoPS 3 - 1 119334
2010-05-12 1915 Lieto - AC Sauvo 5 - 1 119359
2010-05-09 1830 TKT - LeKi-futis 2 - 2 119324
2010-05-08 1300 AC Sauvo - TaPa 1 - 1 119339
2010-05-08 1600 HJS - FJK 4 - 1 119363
2010-05-07 1830 NoPS - MuSa 4 - 0 119327
2010-05-05 1915 TuPV - Lieto 1 - 3 119366
2010-05-02 1600 FJK - NoPS 2 - 0 119367
2010-04-29 1915 MaPS - TuPV 1 - 2 119360
2010-04-29 1930 TaPa - Lieto 0 - 7 119343
2010-04-29 2000 MuSa - AC Sauvo 4 - 1 119330
2010-04-28 1800 LeKi-futis - HJS 1 - 4 119368
2010-04-25 1700 Lieto - MuSa 2 - 1 119338
2010-04-24 1600 TKT - MaPS 2 - 1 119337
2010-04-23 1900 NoPS - LeKi-futis 3 - 0 119376

A II -Pojat - A Kakkonen syksy

Joukkue O V T H Te P
TaPa 8 5 2 1 17 10 17  
LeKi-futis 8 5 1 2 20 12 16  
TKT 8 3 2 3 18 14 11  

MaPS 8 2 2 4 11 17 8  
FJK 8 0 3 5 8 21 3  

Ottelut

Ottelu Pvm Klo Koti - Vieras Tulos
2010-10-09 1700 TaPa - MaPS 2 - 1 146346
2010-10-02 1300 TKT - FJK 2 - 2 146337
2010-10-01 2000 LeKi-futis - TaPa 0 - 2 146349
2010-09-18 1530 TKT - TaPa 3 - 0 146344
2010-09-17 1815 MaPS - LeKi-futis 1 - 1 146336
2010-09-12 1130 TaPa - FJK 2 - 2 146332
2010-09-12 1600 MaPS - TKT 1 - 3 * 146330
2010-09-10 1845 MaPS - TaPa 1 - 1 146325
2010-09-04 1100 TKT - LeKi-futis 1 - 2 146333
2010-09-04 1500 FJK - MaPS 1 - 2 146340
2010-09-01 1830 LeKi-futis - FJK 8 - 1 146342
2010-08-29 1400 FJK - TKT 1 - 1 146315
2010-08-21 1230 TaPa - LeKi-futis 5 - 1 146328
2010-08-18 2000 LeKi-futis - MaPS 3 - 1 146316
2010-08-15 1200 TaPa - TKT 3 - 1 146321
2010-08-13 2000 LeKi-futis - TKT 4 - 1 146312
2010-08-10 1830 FJK - TaPa 1 - 2 146310
2010-08-07 1300 TKT - MaPS 6 - 1 146309
2010-08-03 1915 MaPS - FJK 3 - 0 146318
2010-07-30 1830 FJK - LeKi-futis 0 - 1 146323

MuSa luopui

  B17-pojat
 
  MuSa                   8   6   1   1  22 - 11    19
  FC Jazz-J              8   6   0   2  28 -  7    18
  P-Iirot                8   3   2   3  16 - 13    11
  EuPa                   8   1   2   5  14 - 29     5
  TOVE                   8   1   1   6  12 - 32     4
  
  Ottelutulokset
 
  Ma  17.5 19:15 FC Jazz-J            - P-Iirot             0 - 1                           001
  Ti  18.5 19:15 TOVE                 - MuSa                1 - 2                           002
  Ke   2.6 17:30 P-Iirot              - EuPa                0 - 0                           004
  Ke   9.6       MuSa                 - FC Jazz-J           0 - 3                           003
  Ti  15.6 19:30 EuPa                 - TOVE                5 - 5                           005
  To  17.6 19:15 P-Iirot              - MuSa                3 - 3                           006
  Ti  22.6 19:30 EuPa                 - FC Jazz-J           1 - 8                           007
  Ma  28.6 19:15 FC Jazz-J            - TOVE                5 - 2                           008
  Ti   6.7 19:15 TOVE                 - P-Iirot             1 - 5                           010
  Ti   6.7 19:15 MuSa                 - EuPa                3 - 1                           009
  Ma  26.7 17:30 FC Jazz-J            - MuSa                0 - 1                           011
  Ma  26.7 18:00 EuPa                 - P-Iirot             0 - 5                           012
  Ke  11.8 17:30 MuSa                 - TOVE                5 - 1                           013
  Ke  11.8 19:15 P-Iirot              - FC Jazz-J           1 - 2                           014
  Ke  18.8 17:30 TOVE                 - FC Jazz-J           0 - 5                           015
  Pe  20.8       EuPa                 - MuSa                1 - 2                           016
  Ti  31.8 18:30 TOVE                 - EuPa                1 - 5                           018
  To   2.9 18:30 MuSa                 - P-Iirot             6 - 1                           017
  Ti   7.9 18:30 FC Jazz-J            - EuPa                5 - 1                           019
  To   9.9 18:30 P-Iirot              - TOVE                0 - 1                           020

B II -Div - B Kakkonen kevät

Joukkue O V T H Te P
PIF 9 8 0 1 34 4 24  
NoPS 9 6 2 1 24 10 20  

FC Inter 2 9 6 1 2 37 4 19  
Ilves 2 9 5 0 4 24 18 15  
TPS 3 9 3 2 4 16 19 11  
TPV 3 9 3 1 5 14 18 10  
FC Jazz-J 2 9 3 1 5 17 46 10  
SalPa 9 3 0 6 10 15 9  

TPK 9 2 1 6 10 31 7  
EuPa 9 2 0 7 10 31 6  

Ottelut

Ottelu Pvm Klo Koti - Vieras Tulos
2010-06-20 1700 FC Inter 2 - PIF 2 - 0 119425
2010-06-20 1700 Ilves 2 - TPK 6 - 0 119426
2010-06-20 1700 EuPa - FC Jazz-J 2 1 - 8 119427
2010-06-20 1700 SalPa - TPV 3 3 - 1 119428
2010-06-20 1700 NoPS - TPS 3 3 - 3 119429
2010-06-16 1900 TPS 3 - SalPa 2 - 0 119421
2010-06-13 1300 FC Jazz-J 2 - Ilves 2 2 - 6 119423
2010-06-13 1500 PIF - NoPS 3 - 0 119420
2010-06-10 1930 TPK - FC Inter 2 1 - 5 119424
2010-06-10 2000 TPV 3 - EuPa 5 - 1 119422
2010-06-06 1500 FC Inter 2 - FC Jazz-J 2 19 - 0 119415
2010-06-06 1600 EuPa - TPS 3 4 - 0 119418
2010-06-06 1700 SalPa - NoPS 0 - 3 119419
2010-06-03 1830 Ilves 2 - TPV 3 2 - 1 119417
2010-06-03 1930 PIF - TPK 5 - 0 119416
2010-05-29 1300 SalPa - PIF 0 - 3 119410
2010-05-29 1300 TPS 3 - Ilves 2 3 - 0 119412
2010-05-29 1300 FC Jazz-J 2 - TPK 3 - 1 119414
2010-05-28 1900 NoPS - EuPa 4 - 0 119411
2010-05-27 1930 TPV 3 - FC Inter 2 1 - 0 119413
2010-05-23 1300 PIF - FC Jazz-J 2 11 - 0 119406
2010-05-23 1500 TPK - TPV 3 1 - 0 119409
2010-05-21 1915 EuPa - SalPa 0 - 2 119408
2010-05-20 1815 Ilves 2 - NoPS 2 - 3 119407
2010-05-19 1730 FC Inter 2 - TPS 3 4 - 0 119405
2010-05-16 1500 EuPa - PIF 0 - 2 119400
2010-05-16 1500 SalPa - Ilves 2 1 - 2 119401
2010-05-15 1500 NoPS - FC Inter 2 0 - 0 119402
2010-05-12 1800 TPS 3 - TPK 3 - 3 119403
2010-05-12 1830 TPV 3 - FC Jazz-J 2 2 - 2 119404
2010-05-09 1330 FC Jazz-J 2 - TPS 3 0 - 3 119398
2010-05-08 1300 TPK - NoPS 1 - 5 119399
2010-05-07 1930 FC Inter 2 - SalPa 0 - 2 119395
2010-05-07 1930 PIF - TPV 3 5 - 1 119396
2010-05-06 1815 Ilves 2 - EuPa 6 - 2 119397
2010-04-29 1800 SalPa - TPK 2 - 3 119392
2010-04-29 1815 Ilves 2 - PIF 0 - 3 119390
2010-04-29 1900 TPS 3 - TPV 3 1 - 3 119394
2010-04-29 1915 EuPa - FC Inter 2 0 - 4 119391
2010-04-27 1900 NoPS - FC Jazz-J 2 3 - 1 119393
2010-04-25 1330 FC Jazz-J 2 - SalPa 1 - 0 119388
2010-04-25 1500 FC Inter 2 - Ilves 2 3 - 0 119385
2010-04-25 1830 TPV 3 - NoPS 0 - 3 119387
2010-04-24 1445 TPK - EuPa 0 - 2 119389
2010-04-21 1930 PIF - TPS 3 2 - 1 119386

B II -Div - B Kakkonen syksy

Joukkue O V T H Te P
FC Kaarina 11 8 1 2 24 15 25  
MuSa 11 7 3 1 21 8 24  

Ilves 2 11 6 3 2 29 11 21  
TPK 11 6 0 5 23 14 18  
SalPa 11 5 2 4 34 21 17  
TKT 11 5 2 4 20 25 17  
TPV 2 11 5 1 5 28 15 16  
TPS 3 11 4 4 3 19 15 16  

FC Inter 2 11 4 1 6 27 21 13  
TPV 3 11 3 2 6 12 22 11  
EuPa 11 2 1 8 18 45 7  
FC Jazz 2 11 1 0 10 9 52 3  

Ottelut

Ottelu Pvm Klo Koti - Vieras Tulos
2010-10-09 1500 MuSa - FC Inter 2 3 - 0 146492
2010-10-09 1500 TKT - Ilves 2 2 - 8 146493
2010-10-09 1500 TPK - EuPa 4 - 0 146494
2010-10-09 1500 FC Jazz 2 - SalPa 0 - 12 146495
2010-10-09 1500 TPV 2 - TPV 3 2 - 0 * 146496
2010-10-09 1500 TPS 3 - FC Kaarina 3 - 0 146497
2010-09-30 1815 Ilves 2 - TPK 1 - 0 146486
2010-09-30 1900 FC Inter 2 - TKT 5 - 0 146487
2010-09-30 1900 EuPa - FC Jazz 2 8 - 2 146491
2010-09-30 1915 FC Kaarina - MuSa 0 - 2 146488
2010-09-30 1915 SalPa - TPV 2 3 - 2 146490
2010-09-29 1830 TPV 3 - TPS 3 1 - 1 146489
2010-09-26 1300 FC Jazz 2 - Ilves 2 0 - 4 146482
2010-09-26 1300 TPV 2 - EuPa 10 - 0 146483
2010-09-24 1845 TPS 3 - SalPa 3 - 1 146484
2010-09-23 1800 TPK - FC Inter 2 4 - 0 146480
2010-09-23 1915 FC Kaarina - TPV 3 3 - 0 146485
2010-09-22 1815 TKT - MuSa 0 - 3 146481
2010-09-18 1500 SalPa - FC Kaarina 0 - 2 146476
2010-09-16 1815 Ilves 2 - TPV 2 1 - 1 146478
2010-09-16 1900 EuPa - TPS 3 3 - 2 146477
2010-09-16 1915 MuSa - TPV 3 3 - 0 146475
2010-09-16 1945 TKT - TPK 3 - 0 146474
2010-09-15 1915 FC Inter 2 - FC Jazz 2 7 - 0 146479
2010-09-12 1700 MuSa - SalPa 2 - 2 146462
2010-09-12 1700 FC Kaarina - EuPa 3 - 1 146472
2010-09-10 1730 FC Jazz 2 - TKT 3 - 4 146469
2010-09-09 1830 TPV 2 - FC Inter 2 1 - 3 146468
2010-09-09 2000 TPV 3 - SalPa 2 - 2 146473
2010-09-08 1830 TPK - MuSa 2 - 1 146470
2010-09-08 1900 TPS 3 - Ilves 2 1 - 1 146471
2010-09-03 1915 TPK - FC Jazz 2 5 - 0 146467
2010-09-02 1815 Ilves 2 - FC Kaarina 1 - 2 146464
2010-09-02 1900 EuPa - TPV 3 2 - 4 146463
2010-09-01 1900 FC Inter 2 - TPS 3 2 - 2 146465
2010-08-31 1700 TKT - TPV 2 0 - 3 146466
2010-08-26 1830 TPV 2 - TPK 1 - 2 146457
2010-08-26 1900 FC Kaarina - FC Inter 2 3 - 2 146456
2010-08-26 1900 TPS 3 - TKT 0 - 2 146458
2010-08-26 1900 SalPa - EuPa 7 - 0 146461
2010-08-25 1800 FC Jazz 2 - MuSa 0 - 1 146459
2010-08-24 1700 TPV 3 - Ilves 2 1 - 0 146460
2010-08-20 1900 FC Inter 2 - TPV 3 0 - 1 146452
2010-08-20 1915 MuSa - EuPa 2 - 1 146450
2010-08-19 1815 Ilves 2 - SalPa 5 - 1 146451
2010-08-19 1845 TPK - TPS 3 0 - 1 146454
2010-08-19 1915 FC Jazz 2 - TPV 2 1 - 3 146455
2010-08-17 2000 TKT - FC Kaarina 1 - 1 146453
2010-08-16 2000 TPV 3 - TKT 1 - 5 146446
2010-08-15 1500 EuPa - Ilves 2 1 - 4 146448
2010-08-14 1330 TPV 2 - MuSa 0 - 1 146447
2010-08-14 1415 FC Kaarina - TPK 3 - 2 146445
2010-08-14 1700 TPS 3 - FC Jazz 2 4 - 0 146449
2010-08-13 1900 SalPa - FC Inter 2 3 - 1 146444
2010-08-11 1830 TPV 2 - TPS 3 3 - 0 146443
2010-08-10 1915 MuSa - Ilves 2 1 - 1 146438
2010-08-10 1915 FC Inter 2 - EuPa 6 - 1 146439
2010-08-10 1915 FC Jazz 2 - FC Kaarina 1 - 3 146442
2010-08-10 2015 TKT - SalPa 2 - 0 146440
2010-08-09 1830 TPK - TPV 3 2 - 1 146441
2010-08-07 1500 TPS 3 - MuSa 2 - 2 146435
2010-08-05 1830 Ilves 2 - FC Inter 2 3 - 1 146432
2010-08-04 1830 TPV 3 - FC Jazz 2 1 - 2 146437
2010-08-04 1900 EuPa - TKT 1 - 1 146434
2010-08-04 1930 FC Kaarina - TPV 2 4 - 2 146436
2010-08-01 1800 SalPa - TPK 3 - 2 146433
  B16-pojat

  P-Iirot                6   5   0   1  22 - 14    15
  FC Jazz-J              6   4   0   2  23 - 14    12
  FC Ulvila              6   1   1   4  15 - 25     4
  MuSa                   6   1   1   4  13 - 20     4
  
  Ottelutulokset
 
  Ti   1.6 19:15 MuSa                 - FC Ulvila           2 - 5                           008
  Pe  11.6 19:15 FC Ulvila            - FC Jazz-J           3 - 7                           005
  Ti   6.7 17:30 FC Jazz-J            - MuSa                2 - 1                           009
  Ma  26.7 19:00 FC Ulvila            - P-Iirot             1 - 3                           011
  Ma   2.8 17:45 P-Iirot              - FC Ulvila           5 - 3                           002
  To  12.8 17:00 FC Jazz-J            - P-Iirot             4 - 6                           003
  Ti  24.8 17:45 MuSa                 - P-Iirot             1 - 4                           006
  To  26.8 19:15 FC Ulvila            - MuSa                3 - 3                           016
  Ke   1.9 17:15 MuSa                 - FC Jazz-J           2 - 4                           018
  Ke   8.9 17:15 FC Jazz-J            - FC Ulvila           5 - 0                           019
  Ke   8.9 18:30 P-Iirot              - MuSa                2 - 4                           020
  Ma  20.9 19:00 P-Iirot              - FC Jazz-J           2 - 1                           014

  C15 pojat

  P-Iirot                4   3   0   1  14 - 10     9
  FC Jazz-J              4   2   0   2  11 - 11     6
  MuSa                   4   1   0   3   8 - 12     3
  
  Ottelutulokset
 
  Ti   6.7       FC Jazz-J            - MuSa                2 - 1                           005
  To  12.8 17:00 FC Jazz-J            - P-Iirot             4 - 6                           002
  Ti  24.8       MuSa                 - P-Iirot             1 - 4                           003
  Ke   1.9       MuSa                 - FC Jazz-J           2 - 4                           011
  Ke   8.9       P-Iirot              - MuSa                2 - 4                           012
  Ma  20.9       P-Iirot              - FC Jazz-J           2 - 1                           008

  C15 Etelä-Länsi karsinta
  
  MuSa                   2   2   0   0   3 -  0     6
  FC Jazz-J              2   1   0   1   4 -  2     3
  P-Iirot                2   0   0   2   1 -  6     0
  
  Ottelutulokset
 
  Ma 23.11 19:00 MuSa                 - FC Jazz-J           1 - 0                           002
  To 10.12 19:00 P-Iirot              - MuSa                0 - 2                           001
  Su 13.12 19:30 FC Jazz-J            - P-Iirot             4 - 1                           003

C -15 Pojat - Kevät P95 Etelä-Länsi

Joukkue O V T H Te P
Honka 9 8 1 0 24 7 25  
PiPS 9 6 0 3 30 20 18  
HJK 9 4 5 0 17 8 17  
PK-35 9 4 2 3 38 16 14  
TKT 9 4 1 4 13 19 13  
TPV 9 2 4 3 14 17 10  
FC Inter 9 3 0 6 18 18 9  
PK K-U 9 2 3 4 14 15 9  
FC Reipas 9 2 3 4 12 14 9  
MuSa 9 0 1 8 3 49 1  

Sarjakierros 1

Pvm Klo Koti - Vieras Tulos OID Kenttä/Selite
La 06.03 1530 Honka - HJK 0 - 0 116473 Espoonlahden tekonurmi Pöytäkirja
Su 07.03 1430 FC Inter - PK-35 4 - 2 116472 Kupittaa 5 KHT Pöytäkirja
Su 07.03 1700 PK K-U - MuSa 7 - 0 116470 Tuusulan UK tekonurmi Pöytäkirja
Su 14.03 1730 HJK - TPV 1 - 1 116479 Sahara Pöytäkirja
Ke 17.03 1545 HJK - PK-35 5 - 3 116494 Talin Halli Pöytäkirja
Ke 17.03 1715 Honka - TPV 3 - 2 116464 Espoonlahden tekonurmi Pöytäkirja
La 20.03 1700 FC Reipas - MuSa 4 - 0 116460 Kisapuiston tekonurmi Pöytäkirja
La 20.03 1800 PiPS - HJK 0 - 2 116462 Kaarina KHT Pöytäkirja
Su 21.03 1700 PK K-U - PK-35 2 - 2 116461 Tuusulan UK tekonurmi Pöytäkirja
La 27.03 1430 TKT - Honka 1 - 3 116468 Pirkkahalli C Pöytäkirja
La 27.03 1530 HJK - FC Inter 2 - 1 116469 Kisakallio tekonurmi Pöytäkirja
La 27.03 1700 MuSa - TPV 1 - 4 116466 Urheilukeskus jp-nurmi Pöytäkirja
La 27.03 1900 PK-35 - PiPS 12 - 0 116465 Talin Halli Pöytäkirja
Ma 05.04 1430 FC Inter - TKT 1 - 2 116463 Kupittaa 5 KHT Pöytäkirja
Ke 07.04 1800 FC Reipas - PK K-U 1 - 1 116467 Pajulahden tekonurmi Pöytäkirja
La 10.04 1000 HJK - PK K-U 4 - 0 116459 Talin Halli Pöytäkirja
Su 11.04 1330 TPV - FC Inter 2 - 1 116457 Kauppi 1 Pöytäkirja
Su 11.04 1700 MuSa - Honka 1 - 5 116456 Urheilukeskus jp-nurmi Pöytäkirja
Su 11.04 1730 TKT - PiPS 1 - 5 116458 Kaukajärvi Pöytäkirja
Su 11.04 2000 PK-35 - FC Reipas 2 - 1 116455 Talin Halli Pöytäkirja
La 17.04 1700 FC Reipas - FC Inter 3 - 1 116477 Kisapuiston tekonurmi Pöytäkirja
La 17.04 1830 PK-35 - Honka 0 - 2 116475 Talin Halli Pöytäkirja
Su 18.04 1700 MuSa - TKT 0 - 3 116476 Urheilukeskus jp-nurmi Pöytäkirja
Su 18.04 1700 PK K-U - PiPS 1 - 2 116478 Tuusulan UK tekonurmi Pöytäkirja
Ke 21.04 1800 FC Reipas - HJK 1 - 1 116496 Pajulahden tekonurmi Pöytäkirja
Ti 27.04 1830 PK-35 - TKT 6 - 0 116485 Myllypuron tekonurmi Pöytäkirja
Ti 27.04 1900 MuSa - HJK 1 - 1 116486 Urheilukeskus jp-nurmi Pöytäkirja
Ke 28.04 1800 PiPS - FC Inter 4 - 1 116489 K1-Areena KHT Piikkiö Pöytäkirja
To 29.04 1700 PK K-U - Honka 1 - 2 116488 Tuusulan UK tekonurmi Pöytäkirja
To 29.04 1700 FC Reipas - TPV 1 - 1 116487 Kisapuiston tekonurmi Pöytäkirja
La 08.05 1300 FC Inter - PK K-U 3 - 0 116481 Parkki Pöytäkirja
La 08.05 1500 PiPS - MuSa 11 - 0 116480 K1-Areena KHT Piikkiö Pöytäkirja
Su 09.05 1330 TPV - PK-35 2 - 2 116483 Kauppi 1 Pöytäkirja
Su 09.05 1500 PiPS - FC Reipas 3 - 0 116471 K1-Areena KHT Piikkiö Pöytäkirja
Su 09.05 1600 TKT - HJK 1 - 1 116484 Ahvenisjärvi 2 Pöytäkirja
Ke 12.05 2000 Honka - FC Reipas 3 - 0 116482 Solvallan tekonurmi Pöytäkirja
La 15.05 1330 TPV - PK K-U 1 - 1 116492 Kauppi 1 Pöytäkirja
Su 16.05 1600 TKT - FC Reipas 2 - 1 116493 Ahvenisjärvi 2 Pöytäkirja
Ma 17.05 1915 MuSa - FC Inter 0 - 5 116490 Musan kenttä nurmi Pöytäkirja
Ke 19.05 1900 FC Inter - Honka 1 - 3 116499 Yläkenttä KHT Pöytäkirja
La 22.05 1400 PK-35 - MuSa 9 - 0 116495 Myllypuron tekonurmi Pöytäkirja
La 22.05 1500 PiPS - TPV 4 - 0 116498 K1-Areena KHT Piikkiö Pöytäkirja
Su 23.05 1700 PK K-U - TKT 1 - 0 116497 Tuusulan Urheilupuisto Pöytäkirja
Ma 24.05 2000 Honka - PiPS 3 - 1 116491 Solvallan tekonurmi Pöytäkirja
  C15-pojat Aluesarja

  FC Haka-j              9   7   1   1  35 -  9    22
  TPS                    9   7   0   2  21 - 11    21
  ---------------------------------------------------
  FC Jazz-J              9   6   0   3  29 - 15    18
  KaaPo                  9   4   2   3  27 - 16    14
  IFK Mariehamn          9   3   3   3  22 - 22    12
  ÅIFK                   9   3   2   4  12 - 17    11
  P-Iirot                9   3   2   4  14 - 22    11
  Ilves                  9   2   1   6  14 - 27     7
  HJS                    9   1   3   5   8 - 27     6
  TPV2                   9   0   4   5   7 - 23     4
  
  Ottelutulokset
 
  La  10.4 18:30 IFK Mariehamn        - TPV2                1 - 1  (0 - 1)                  002
  Su  11.4 13:00 HJS                  - FC Haka-j           0 - 4  (0 - 2)                  005
  Su  11.4 13:00 TPS                  - ÅIFK                1 - 0  (1 - 0)                  003
  Su  11.4 13:30 Ilves                - P-Iirot             1 - 4  (0 - 1)                  004
  Ti  13.4 20:00 FC Jazz-J            - KaaPo               2 - 1  (1 - 1)                  001
  La  17.4 18:00 FC Haka-j            - IFK Mariehamn       8 - 3  (2 - 2)                  006
  Su  18.4 11:00 Ilves                - IFK Mariehamn       2 - 5  (1 - 2)                  009
  Su  18.4 13:00 P-Iirot              - HJS                 3 - 2  (1 - 2)                  010
  Su  18.4 13:30 TPV2                 - TPS                 0 - 2  (0 - 0)                  008
  Ti  20.4 19:30 KaaPo                - FC Haka-j           0 - 2  (0 - 1)                  030
  Ke  21.4 19:15 ÅIFK                 - Ilves               3 - 2  (2 - 1)                  011
  Ke  28.4 17:30 TPS                  - KaaPo               5 - 6                           015
  Ke  28.4 18:15 FC Haka-j            - P-Iirot             2 - 2  (1 - 0)                  012
  Ke  28.4 18:30 HJS                  - ÅIFK                1 - 1  (0 - 0)                  013
  Ke  28.4 19:30 Ilves                - TPV2                2 - 1  (0 - 1)                  014
  Su   2.5 12:00 TPS                  - FC Jazz-J           3 - 1  (0 - 1)                  016
  Ti   4.5 18:30 HJS                  - KaaPo               0 - 5  (0 - 3)                  019
  Ti   4.5 19:15 P-Iirot              - ÅIFK                2 - 3  (2 - 1)                  020
  Ke   5.5 18:30 TPV2                 - P-Iirot             1 - 1  (0 - 0)                  029
  La   8.5 14:30 ÅIFK                 - FC Haka-j           1 - 3  (1 - 1)                  024
  La   8.5 18:30 FC Jazz-J            - IFK Mariehamn       3 - 1  (2 - 0)                  021
  Su   9.5 11:00 KaaPo                - IFK Mariehamn       3 - 3  (1 - 3)                  025
  Su   9.5 16:00 TPV2                 - HJS                 1 - 2  (1 - 1)                  023
  Ke  12.5 19:30 KaaPo                - Ilves               4 - 0  (2 - 0)                  026
  La  15.5 13:00 FC Jazz-J            - Ilves               3 - 5  (0 - 1)                  032
  La  15.5 17:00 IFK Mariehamn        - TPS                 3 - 1  (1 - 1)                  028
  Ke  19.5 18:00 FC Haka-j            - TPV2                10 - 0  (5 - 0)                 018
  La  22.5 13:00 FC Jazz-J            - FC Haka-j           1 - 4  (0 - 1)                  037
  La  22.5 17:00 IFK Mariehamn        - HJS                 2 - 2  (0 - 1)                  033
  Su  23.5 13:00 TPS                  - Ilves               4 - 1  (2 - 0)                  036
  Su  23.5 19:30 KaaPo                - ÅIFK                2 - 3  (2 - 0)                  034
  Ke  26.5 18:30 HJS                  - FC Jazz-J           0 - 8  (0 - 4)                  039
  Ke  26.5 19:00 ÅIFK                 - TPV2                1 - 1  (0 - 0)                  040
  Ke  26.5 19:15 P-Iirot              - KaaPo               0 - 5  (0 - 2)                  041
  La  29.5 17:00 IFK Mariehamn        - P-Iirot             1 - 2  (1 - 0)                  042
  Su  30.5 13:00 FC Jazz-J            - ÅIFK                2 - 0  (1 - 0)                  046
  Su  30.5 13:30 Ilves                - HJS                 1 - 1  (0 - 1)                  043
  Ke   2.6 19:15 TPS                  - FC Haka-j           2 - 0  (1 - 0)                  044
  Ma   7.6 19:15 P-Iirot              - FC Jazz-J           0 - 6  (0 - 1)                  047
  Ti   8.6 18:30 HJS                  - TPS                 0 - 2  (0 - 0)                  050
  Ti   8.6 19:45 TPV2                 - KaaPo               1 - 1  (1 - 1)                  048
  Ke   9.6 19:30 FC Haka-j            - Ilves               2 - 0  (2 - 0)                  053
  La  12.6 13:30 TPV2                 - FC Jazz-J           1 - 3  (0 - 1)                  054
  La  12.6 17:30 P-Iirot              - TPS                 0 - 1  (0 - 0)                  052
  La  12.6 17:30 ÅIFK                 - IFK Mariehamn       0 - 3  (0 - 3)                  055

  C15 Kai Pahlman karsinta

  FC Inter               3   2   1   0  11 -  2     7
  TPS                    3   2   1   0   9 -  1     7
  ---------------------------------------------------
  FC Haka-j              3   1   0   2   5 -  7     3
  MuSa                   3   0   0   3   1 - 16     0
 
  Ottelutulokset
 
  Ti  22.6 19:15 TPS                  - FC Inter            1 - 1  (0 - 1)                  002
  Ke  23.6 19:30 FC Haka-j            - MuSa                5 - 0  (1 - 0)                  001
  Ma  28.6 19:00 FC Haka-j            - TPS                 0 - 3  (0 - 1)                  003
  Ma  28.6 19:30 FC Inter             - MuSa                6 - 1  (1 - 0)                  004
  Ke  30.6 19:30 FC Inter             - FC Haka-j           4 - 0  (2 - 0)                  005
  Ke  30.6 19:30 MuSa                 - TPS                 0 - 5  (0 - 3)                  006

  C14-pojat

  FC Jazz-J             14  14   0   0 132 -  9    42
  ---------------------------------------------------
  MuSa                  14  10   1   3  67 - 26    31
  TOVE                  14   8   2   4  55 - 52    26
  P-Iirot               14   6   2   6  55 - 34    20
  Koitto                14   5   2   7  34 - 59    17
  FC HaPo               14   5   0   9  35 - 58    15
  Karhu-Futis           14   2   1  11  19 -104     7
  MInto                 14   1   2  11  18 - 73     5
 
  Ottelutulokset
 
  Ma  10.5 19:15 P-Iirot              - MuSa                2 - 2                           002
  To  13.5 16:30 TOVE                 - Koitto              4 - 3                           004
  To  13.5 17:00 FC HaPo              - Karhu-Futis         5 - 0                           003
  Su  16.5 17:00 FC Jazz-J            - MInto               10 - 0                          001
  Ti  18.5 19:15 Koitto               - FC HaPo             1 - 4                           006
  Ti  18.5 19:15 MInto                - TOVE                2 - 2                           007
  Ti  18.5 19:15 MuSa                 - FC Jazz-J           0 - 3                           008
  Ma  24.5 17:00 MuSa                 - Karhu-Futis         8 - 0                           009
  Ma  24.5 19:15 P-Iirot              - Koitto              2 - 3                           010
  Ti  25.5 19:15 FC HaPo              - MInto               8 - 2                           011
  To  27.5 17:30 FC Jazz-J            - TOVE                12 - 1                          012
  La  29.5 14:00 Karhu-Futis          - P-Iirot             1 - 7                           005
  Ma  31.5 19:15 TOVE                 - FC HaPo             10 - 1                          013
  Ti   1.6 18:00 Koitto               - MuSa                3 - 8                           014
  To   3.6 19:15 Karhu-Futis          - FC Jazz-J           1 - 5                           016
  Ma   7.6 19:15 MuSa                 - MInto               9 - 0                           017
  Ti   8.6 19:15 Karhu-Futis          - Koitto              2 - 1                           018
  Ke   9.6 19:15 P-Iirot              - TOVE                8 - 0                           019
  To  10.6 17:45 FC Jazz-J            - FC HaPo             14 - 0                          020
  To  17.6 19:00 MInto                - P-Iirot             1 - 3                           015
  Ti  29.6 19:15 FC HaPo              - P-Iirot             2 - 5                           022
  Ke  30.6 19:15 MInto                - Karhu-Futis         1 - 3                           023
  To   1.7 17:30 FC Jazz-J            - Koitto              18 - 0                          024
  Ma   5.7 19:15 Karhu-Futis          - TOVE                3 - 5                           027
  Ma   5.7 19:15 MuSa                 - FC HaPo             4 - 2                           025
  Ma   5.7 19:15 P-Iirot              - FC Jazz-J           4 - 6                           026
  Ti   6.7 18:00 Koitto               - MInto               2 - 1                           028
  Ma  26.7 19:15 Karhu-Futis          - FC HaPo             2 - 4                           029
  Ti  27.7 18:00 Koitto               - TOVE                5 - 5                           031
  To   5.8 18:00 TOVE                 - MuSa                1 - 2                           021
  Ma   9.8 19:15 FC HaPo              - Koitto              1 - 2                           033
  Ma   9.8 19:15 P-Iirot              - Karhu-Futis         14 - 2                          034
  Ma   9.8 19:15 TOVE                 - MInto               9 - 2                           035
  To  12.8 17:30 FC Jazz-J            - MuSa                8 - 1                           036
  Ma  16.8 19:15 Karhu-Futis          - MuSa                0 - 12                          038
  Ti  17.8 19:15 Koitto               - P-Iirot             2 - 2                           039
  Ti  17.8 19:15 MInto                - FC HaPo             1 - 3                           040
  Ma  23.8 18:00 MuSa                 - Koitto              6 - 0                           041
  Ma  23.8 19:15 FC HaPo              - TOVE                3 - 4                           043
  Ti  24.8 18:30 FC Jazz-J            - Karhu-Futis         23 - 0                          044
  Ma  30.8 18:30 TOVE                 - P-Iirot             3 - 1                           045
  Ma  30.8 19:15 FC HaPo              - FC Jazz-J           1 - 4                           046
  Ti  31.8 17:30 Koitto               - Karhu-Futis         9 - 1                           047
  Ti  31.8 18:30 MInto                - MuSa                2 - 6                           048
  To   2.9 18:30 MInto                - FC Jazz-J           1 - 11                          032
  Ma   6.9 18:30 Karhu-Futis          - MInto               2 - 2                           050
  Ma   6.9 18:45 P-Iirot              - FC HaPo             4 - 0                           051
  Ma   6.9 18:50 MuSa                 - TOVE                2 - 3                           049
  Ti   7.9 18:30 Koitto               - FC Jazz-J           0 - 5                           052
  Pe  10.9 18:00 TOVE                 - FC Jazz-J           0 - 6                           037
  Ma  13.9 18:00 FC HaPo              - MuSa                1 - 5                           053
  Ma  13.9 18:00 MInto                - Koitto              0 - 3                           054
  Ma  13.9 18:00 TOVE                 - Karhu-Futis         8 - 2                           055
  Ke  15.9 19:30 FC Jazz-J            - P-Iirot             7 - 0                           056
  Pe  17.9 19:00 MuSa                 - P-Iirot             2 - 1                           030
  La  18.9 12:00 P-Iirot              - MInto               2 - 3                           042

  C14-pojat alueliiga

  KaaPo                  8   5   2   1  18 -  8    17
  FC Jazz-J              8   5   1   2  23 -  8    16
  MuSa                   8   4   2   2  19 - 10    14
  TPV                    8   3   0   5  16 - 22     9
  HJS                    8   3   0   5   9 - 17     9
  Lieto                  8   1   1   6   3 - 23     4
  
  Ottelutulokset
 
  Su  25.4 12:00 KaaPo                - TPV                 4 - 2                           001
  Su  25.4 13:00 Lieto                - HJS                 1 - 4                           002
  Su  25.4 15:00 Lieto                - TPV                 1 - 0                           003
  Su  25.4 16:00 KaaPo                - HJS                 4 - 0                           004
  La  29.5 13:00 MuSa                 - Lieto               4 - 0                           005
  La  29.5 14:00 FC Jazz-J            - KaaPo               0 - 3                           006
  La  29.5 15:30 FC Jazz-J            - Lieto               4 - 0                           007
  La  29.5 16:30 MuSa                 - KaaPo               3 - 1                           008
  La  12.6 12:00 TPV                  - FC Jazz-J           4 - 1                           010
  La  12.6 12:00 HJS                  - MuSa                3 - 2                           009
  La  12.6 14:00 TPV                  - MuSa                4 - 0                           011
  La  12.6 14:00 HJS                  - FC Jazz-J           0 - 2                           012
  La  14.8 12:00 Lieto                - MuSa                0 - 0                           013
  La  14.8 13:00 KaaPo                - FC Jazz-J           1 - 1                           014
  La  14.8 15:00 KaaPo                - MuSa                1 - 1                           015
  La  14.8 16:00 Lieto                - FC Jazz-J           0 - 5                           016
  Su   5.9 12:00 FC Jazz-J            - TPV                 7 - 0                           017
  Su   5.9 13:00 MuSa                 - HJS                 3 - 0                           018
  Su   5.9 14:30 MuSa                 - TPV                 6 - 1                           019
  Su   5.9 15:30 FC Jazz-J            - HJS                 3 - 0                           020
  Su  12.9 15:00 HJS                  - Lieto               2 - 1                           022
  Su  12.9 15:00 TPV                  - KaaPo               1 - 3                           021
  Su  12.9 17:00 HJS                  - KaaPo               0 - 1                           023
  Su  12.9 17:00 TPV                  - Lieto               4 - 0                           024

  C-pojat 7 v 7
  2x20 min.

  FC Ulvila              6   5   1   0  30 -  4    16
  MuSa                   6   3   1   2  13 - 15    10
  KaPa                   6   1   3   2  12 - 22     6
  KoPa                   6   0   1   5   5 - 19     1
  
  Ottelutulokset
 
  Pe  28.5 17:00 FC Ulvila            - KoPa                3 - 0                           001
  Pe  28.5 18:40 KoPa                 - KaPa                1 - 3                           002
  Pe  28.5 20:20 KaPa                 - FC Ulvila           1 - 12                          003
  Ma  31.5 19:30 MuSa                 - FC Ulvila           1 - 3                           018
  Ti   8.6 18:00 KaPa                 - MuSa                1 - 1                           008
  Ti   8.6 19:00 MuSa                 - KoPa                3 - 1                           009
  Ti  15.6 17:30 KaPa                 - KoPa                3 - 3                           011
  Ti  15.6 18:30 KoPa                 - FC Ulvila           0 - 4                           012
  Ti  15.6 19:30 FC Ulvila            - KaPa                1 - 1                           013
  Ke  23.6 19:10 FC Ulvila            - MuSa                7 - 1                           016
  La   3.7 14:20 KoPa                 - MuSa                0 - 3                           004
  La   3.7 15:20 MuSa                 - KaPa                4 - 3                           015

  C-pojat 7 v 7
  syksy 2x20 min

  FC Ulvila              4   2   1   1  13 - 10     7
  KaPa                   4   2   0   2  13 - 10     6
  MuSa                   4   1   1   2   8 - 14     4
 
  Ottelutulokset
 
  Su   8.8 12:00 KaPa                 - MuSa                5 - 1                           001
  To   9.9 17:00 MuSa                 - FC Ulvila           2 - 5                           007
  To   9.9 17:50 KaPa                 - FC Ulvila           5 - 3                           008
  To   9.9 18:40 MuSa                 - KaPa                3 - 2                           009
  Ma  13.9 18:30 FC Ulvila            - KaPa                3 - 1                           005
  Ma  13.9 19:35 FC Ulvila            - MuSa                2 - 2                           012

  D13-pojat yläsarja
  Syksy

  MuSa                   8   6   1   1  37 - 13    20
  FC Jazz                8   5   1   2  31 -  8    16
  P-Iirot                8   4   1   3  18 - 15    13
  EuPa                   8   2   1   5  11 - 22     7
  ===================================================
  FC RaumaWCU            8   1   0   7   6 - 45     3
  
  Ottelutulokset
 
  To   5.8 18:00 P-Iirot              - FC RaumaWCU         4 - 0                           001
  Ma   9.8 19:15 FC RaumaWCU          - FC Jazz             0 - 12                          003
  Ti  10.8 18:00 EuPa                 - P-Iirot             1 - 4                           002
  Pe  13.8 17:30 FC Jazz              - MuSa                4 - 0                           004
  Ti  17.8 19:30 MuSa                 - FC RaumaWCU         11 - 2                          005
  Ke  18.8 19:15 FC Jazz              - EuPa                3 - 1                           006
  Ma  23.8 18:00 P-Iirot              - FC Jazz             3 - 1                           007
  Ma  23.8 19:15 EuPa                 - MuSa                1 - 3                           008
  Ke  25.8 18:00 FC RaumaWCU          - EuPa                1 - 3                           010
  To  26.8 19:15 MuSa                 - P-Iirot             2 - 1                           009
  To   2.9 17:15 MuSa                 - FC Jazz             2 - 2                           011
  Pe   3.9 18:00 FC RaumaWCU          - P-Iirot             0 - 4                           012
  Ke   8.9 18:30 FC Jazz              - FC RaumaWCU         0 - 2                           014
  To   9.9 17:15 P-Iirot              - EuPa                2 - 2                           013
  Ma  13.9 18:00 FC RaumaWCU          - MuSa                1 - 10                          015
  Ma  13.9 19:15 EuPa                 - FC Jazz             0 - 4                           016
  To  16.9 18:00 EuPa                 - FC RaumaWCU         1 - 0                           017
  To  16.9 18:00 P-Iirot              - MuSa                0 - 4                           018
  Ma  20.9 17:30 MuSa                 - EuPa                5 - 2                           019
  Ma  20.9 18:45 FC Jazz              - P-Iirot             5 - 0                           020

  D13-pojat alasarja
  Syksy
 
  Karhu-Futis            6   6   0   0  31 -  6    18
  ---------------------------------------------------
  FC HaPo                6   2   0   4  11 - 19     6
  PiTU                   6   2   0   4  14 - 22     6
  TOVE                   6   2   0   4  12 - 21     6
  
  Ottelutulokset
 
  Ti   3.8 19:15 FC HaPo              - PiTU                4 - 3                           002
  Ti  10.8 18:00 TOVE                 - FC HaPo             1 - 4                           004
  Pe  13.8 18:00 PiTU                 - TOVE                4 - 2                           005
  Pe  13.8 19:15 FC HaPo              - Karhu-Futis         1 - 5                           006
  To  19.8 18:00 Karhu-Futis          - PiTU                8 - 0                           008
  Ti  24.8 18:00 TOVE                 - Karhu-Futis         0 - 2                           010
  To  26.8 19:00 PiTU                 - FC HaPo             1 - 0                           012
  To   2.9 19:00 FC HaPo              - TOVE                2 - 3                           014
  Ke   8.9 18:00 Karhu-Futis          - FC HaPo             6 - 0                           015
  To   9.9 18:00 TOVE                 - PiTU                4 - 3                           016
  Pe  17.9 17:45 PiTU                 - Karhu-Futis         3 - 4                           018
  Ke  22.9 17:30 Karhu-Futis          - TOVE                6 - 2                           019

  D13-pojat yläsarja
  Kevät

  MuSa                   8   6   1   1  36 - 10    19
  FC Jazz-J              8   6   0   2  29 - 15    18
  P-Iirot                8   4   0   4  16 - 16    12
  EuPa                   8   2   0   6   8 - 28     6
  ---------------------------------------------------
  Karhu-Futis            8   1   1   6  13 - 33     4
  
  Ottelutulokset
 
  To   6.5 18:00 EuPa                 - P-Iirot             0 - 3                           001
  Pe  14.5 18:00 FC Jazz-J            - MuSa                5 - 1                           002
  To  20.5 19:15 Karhu-Futis          - EuPa                2 - 4                           004
  Ke  26.5 18:00 FC Jazz-J            - Karhu-Futis         5 - 2                           005
  Ke  26.5 19:15 MuSa                 - P-Iirot             4 - 0                           006
  Pe  28.5 19:30 EuPa                 - FC Jazz-J           0 - 7                           008
  Ma  31.5 19:15 MuSa                 - EuPa                5 - 1                           010
  Ke   2.6 19:15 P-Iirot              - Karhu-Futis         7 - 2                           009
  Ma   7.6 18:00 Karhu-Futis          - MuSa                0 - 8                           007
  To  10.6 18:00 P-Iirot              - EuPa                0 - 1                           011
  Pe  11.6 17:30 MuSa                 - FC Jazz-J           9 - 0                           012
  Ma  14.6 19:15 P-Iirot              - FC Jazz-J           1 - 4                           003
  Ke  16.6 19:15 FC Jazz-J            - P-Iirot             0 - 2                           013
  Ke  16.6 19:30 EuPa                 - Karhu-Futis         2 - 3                           014
  Ti  22.6 19:15 P-Iirot              - MuSa                1 - 4                           016
  Ke  23.6 20:20 Karhu-Futis          - FC Jazz-J           0 - 2                           015
  Ti  29.6 19:15 FC Jazz-J            - EuPa                6 - 0                           017
  Ke  30.6 17:30 MuSa                 - Karhu-Futis         3 - 3                           018
  Ke   7.7 19:15 Karhu-Futis          - P-Iirot             1 - 2                           019
  Ke   7.7 19:30 EuPa                 - MuSa                0 - 2                           020

  D13-pojat alasarja
  Kevät

  FC RaumaWCU            8   6   1   1  34 -  7    19
  ---------------------------------------------------
  TOVE                   8   6   0   2  28 - 13    18
  FC HaPo                8   4   1   3  20 - 19    13
  PiTU                   8   3   0   5  27 - 21     9
  LuVe                   8   0   0   8   2 - 51     0
  
  Ottelutulokset
 
  Ke  12.5 19:15 FC RaumaWCU          - TOVE                2 - 3                           003
  Ma  17.5 19:15 FC HaPo              - FC RaumaWCU         1 - 1                           001
  Ti  18.5 17:45 TOVE                 - LuVe                8 - 0                           002
  Pe  21.5 19:15 PiTU                 - FC HaPo             2 - 3                           004
  Ti  25.5 18:00 FC RaumaWCU          - LuVe                6 - 0                           005
  To  27.5 19:15 TOVE                 - PiTU                5 - 1                           006
  Ke   2.6 19:15 PiTU                 - LuVe                7 - 0                           007
  To   3.6 19:15 FC HaPo              - TOVE                3 - 1                           008
  Ti   8.6 19:15 PiTU                 - FC RaumaWCU         1 - 3                           009
  Ke   9.6 19:15 FC HaPo              - LuVe                2 - 0                           010
  Ma  14.6 19:15 FC RaumaWCU          - FC HaPo             7 - 1                           011
  La  19.6 11:00 LuVe                 - TOVE                1 - 4                           012
  Ti  22.6 19:15 FC HaPo              - PiTU                2 - 4                           013
  Ti  22.6 19:15 TOVE                 - FC RaumaWCU         1 - 2                           014
  Ma  28.6 19:15 LuVe                 - FC RaumaWCU         0 - 8                           015
  Ti  29.6 19:15 PiTU                 - TOVE                2 - 3                           016
  Pe   2.7 17:45 FC RaumaWCU          - PiTU                5 - 0                           020
  Pe   2.7 19:15 LuVe                 - FC HaPo             1 - 6                           019
  Ma   5.7 19:15 LuVe                 - PiTU                0 - 10                          017
  Ke   7.7 18:30 TOVE                 - FC HaPo             3 - 2                           018

  D13-pojat alueliiga
  
  FC InterMustat         8   7   0   1  27 -  8    21
  HJS                    8   5   1   2  19 - 11    16
  FC Jazz-J              8   3   1   4   9 - 18    10
  SalPa                  8   3   1   4  15 - 13    10
  P-Iirot                8   2   1   5   7 - 23     7
  TKTSiha                8   2   0   6  14 - 18     6
  
  Ottelutulokset
 
  La  24.4 11:00 SalPa                - HJS                 2 - 0                              
  La  24.4 12:00 FC InterMustat       - TKTSiha             7 - 2                              
  La  24.4 14:00 FC InterMustat       - HJS                 4 - 1                              
  La  24.4 15:00 SalPa                - TKTSiha             0 - 5                              
  La   8.5 15:00 FC Jazz-J            - FC InterMustat      0 - 5                              
  La   8.5 17:15 P-Iirot              - FC InterMustat      0 - 3                              
  Su  30.5 15:30 FC Jazz-J            - SalPa               1 - 0                              
  Su  30.5 17:30 P-Iirot              - SalPa               3 - 2                              
  Su   6.6 13:00 HJS                  - P-Iirot             3 - 0                              
  Su   6.6 15:00 TKTSiha              - P-Iirot             3 - 1                              
  La  12.6 11:00 TKTSiha              - FC Jazz-J           1 - 2                              
  La  12.6 13:00 HJS                  - FC Jazz-J           4 - 1                              
  La  14.8 11:00 TKTSiha              - FC InterMustat      1 - 3                              
  La  14.8 13:00 HJS                  - FC InterMustat      3 - 2                              
  La  21.8 13:00 HJS                  - SalPa               3 - 0                              
  La  21.8 15:00 TKTSiha              - SalPa               0 - 1                              
  La   4.9 11:00 FC Jazz-J            - TKTSiha             2 - 1                              
  La   4.9 13:00 P-Iirot              - TKTSiha             2 - 1                              
  Su   5.9 11:30 FC Jazz-J            - HJS                 1 - 4                              
  Su   5.9 13:00 P-Iirot              - HJS                 1 - 1                              
  Su  19.9 11:00 FC InterMustat       - FC Jazz-J           2 - 1                              
  Su  19.9 12:00 SalPa                - P-Iirot             9 - 0                              
  Su  19.9 14:00 SalPa                - FC Jazz-J           1 - 1                              
  Su  19.9 15:00 FC InterMustat       - P-Iirot             1 - 0                              

  D12-pojat yläsarja
  Syksy
 
  FC Jazz               10   6   3   1  20 - 11    21
  P-IirotBlues          10   5   4   1  25 -  7    19
  MuSa                  10   5   3   2  22 - 11    18
  EuPaFC                10   4   2   4  17 - 21    14
  TOVE                  10   2   1   7  18 - 34     7
  ---------------------------------------------------
  EuPaAC                10   1   1   8  10 - 28     4
  
  Ottelutulokset
 
  Ti   3.8 18:00 EuPaFC               - FC Jazz             0 - 4                           001
  Ti   3.8 19:15 EuPaAC               - TOVE                1 - 6                           002
  Pe   6.8 19:15 P-IirotBlues         - FC Jazz             0 - 0                           004
  Ti  10.8 17:30 MuSa                 - EuPaFC              2 - 0                           005
  Ti  10.8 19:15 FC Jazz              - EuPaAC              1 - 0                           006
  Ti  10.8 19:15 TOVE                 - P-IirotBlues        0 - 6                           007
  Pe  13.8 18:00 TOVE                 - MuSa                0 - 6                           008
  Ti  17.8 17:30 MuSa                 - FC Jazz             2 - 3                           009
  Ti  17.8 18:00 P-IirotBlues         - EuPaAC              4 - 1                           010
  Ke  18.8 19:15 TOVE                 - EuPaFC              3 - 2                           011
  Pe  20.8 19:15 P-IirotBlues         - MuSa                4 - 0                           012
  Ti  24.8 18:00 FC Jazz              - TOVE                5 - 2                           013
  Ke  25.8 18:00 EuPaFC               - P-IirotBlues        3 - 3                           014
  Ke  25.8 19:15 EuPaAC               - MuSa                2 - 4                           015
  Ti  31.8 18:00 EuPaAC               - FC Jazz             1 - 1                           016
  Ti  31.8 19:15 EuPaFC               - MuSa                1 - 1                           017
  Ti  31.8 19:15 P-IirotBlues         - TOVE                0 - 0                           018
  Ti   7.9 18:30 TOVE                 - EuPaAC              2 - 3                           019
  Ti   7.9 18:45 FC Jazz              - EuPaFC              0 - 3                           020
  Pe  10.9 18:30 MuSa                 - P-IirotBlues        0 - 0                           021
  Su  12.9 12:00 EuPaAC               - EuPaFC              0 - 1                           003
  Ti  14.9 18:15 FC Jazz              - P-IirotBlues        2 - 1                           022
  Ke  15.9 19:15 MuSa                 - TOVE                4 - 1                           023
  Ma  20.9 18:00 EuPaAC               - P-IirotBlues        1 - 2                           025
  Ma  20.9 19:15 EuPaFC               - TOVE                3 - 2                           026
  Ti  21.9 17:30 FC Jazz              - MuSa                0 - 0                           027
  Pe  24.9 17:30 MuSa                 - EuPaAC              3 - 0                           028
  Pe  24.9 17:30 P-IirotBlues         - EuPaFC              5 - 0                           029
  Pe  24.9 17:30 TOVE                 - FC Jazz             2 - 4                           030
  Su  26.9 13:00 EuPaFC               - EuPaAC              4 - 1                           024

  D12-pojat alasarja
  Syksy

  PiTU                  11  11   0   0  83 - 10    33
  ---------------------------------------------------
  LLuja                 11  10   0   1  39 - 11    30
  Karhu-Futis           11   8   0   3  51 - 14    24
  FC Jazz99             11   7   1   3  29 - 26    22
  P-IirotYellows        11   5   0   6  36 - 28    15
  TOVEWhite             11   4   2   5  26 - 43    14
  KaPa                  11   4   2   5  41 - 31    14
  FC Ulvila             11   4   1   6  27 - 29    13
  KoPa                  11   3   2   6  34 - 39    11
  MuSa99                11   2   1   8  22 - 56     7
  FC EurajokiWCU        11   1   2   8  13 - 69     5
  Nasta                 11   1   1   9  15 - 60     4
 
  Ottelutulokset
 
  Su   1.8 13:00 KaPa                 - Karhu-Futis         0 - 6                           001
  Ma   2.8 17:15 MuSa99               - PiTU                2 - 11                          002
  Ma   2.8 17:30 FC Ulvila            - KoPa                4 - 2                           003
  Ma   2.8 17:45 LLuja                - TOVEWhite           1 - 0                           004
  Ma   2.8 18:00 Nasta                - FC Jazz99           3 - 8                           005
  Ma   2.8 18:00 P-IirotYellows       - FC EurajokiWCU      10 - 0                          006
  Pe   6.8 18:00 FC Ulvila            - Nasta               6 - 2                           007
  Pe   6.8 18:00 PiTU                 - FC Jazz99           7 - 0                           008
  Pe   6.8 19:15 FC EurajokiWCU       - Karhu-Futis         0 - 14                          009
  Pe   6.8 19:15 KoPa                 - P-IirotYellows      1 - 5                           010
  Ma   9.8 17:45 TOVEWhite            - FC Jazz99           2 - 0                           012
  Ti  10.8 18:00 KoPa                 - Karhu-Futis         0 - 7                           015
  Ti  10.8 18:00 Nasta                - P-IirotYellows      2 - 1                           014
  Ti  10.8 18:00 PiTU                 - FC Ulvila           7 - 1                           013
  Ti  10.8 19:15 LLuja                - MuSa99              8 - 1                           016
  Pe  13.8 18:00 Karhu-Futis          - Nasta               5 - 1                           018
  Pe  13.8 18:00 KoPa                 - FC EurajokiWCU      1 - 1                           019
  Pe  13.8 18:00 MuSa99               - KaPa                2 - 3                           020
  Su  15.8 13:00 KaPa                 - FC EurajokiWCU      13 - 0                          021
  Ma  16.8 18:00 FC Ulvila            - TOVEWhite           2 - 2                           022
  Ti  17.8 19:15 FC Jazz99            - LLuja               0 - 5                           023
  Ti  17.8 19:15 TOVEWhite            - P-IirotYellows      0 - 3                           024
  To  19.8 18:00 Nasta                - FC EurajokiWCU      3 - 3                           025
  To  19.8 19:15 KaPa                 - KoPa                3 - 3                           026
  Pe  20.8 17:30 MuSa99               - FC Jazz99           0 - 3                           027
  Pe  20.8 18:00 Karhu-Futis          - PiTU                2 - 3                           028
  Pe  20.8 19:15 LLuja                - FC Ulvila           4 - 0                           029
  Ma  23.8 19:15 MuSa99               - TOVEWhite           2 - 2                           030
  Ma  23.8 19:15 P-IirotYellows       - Karhu-Futis         1 - 2                           046
  Ke  25.8 19:15 FC Jazz99            - KaPa                1 - 1                           031
  To  26.8 18:00 Nasta                - KoPa                0 - 2                           032
  Pe  27.8 18:00 Karhu-Futis          - TOVEWhite           6 - 0                           034
  Pe  27.8 19:00 FC Ulvila            - MuSa99              6 - 0                           035
  Pe  27.8 19:15 FC EurajokiWCU       - PiTU                1 - 9                           033
  Pe  27.8 19:15 P-IirotYellows       - LLuja               1 - 2                           036
  Ma  30.8       LLuja                - KaPa                3 - 2                           011
  Ke   1.9 18:00 FC Jazz99            - FC Ulvila           3 - 2                           037
  Ke   1.9 18:00 TOVEWhite            - FC EurajokiWCU      6 - 0                           038
  Ke   1.9 19:00 MuSa99               - P-IirotYellows      3 - 8                           039
  La   4.9 13:00 KaPa                 - Nasta               7 - 0                           042
  Ma   6.9 18:30 TOVEWhite            - KaPa                4 - 3                           045
  Ti   7.9 17:15 FC EurajokiWCU       - FC Ulvila           2 - 1                           044
  Ti   7.9 18:30 KoPa                 - FC Jazz99           3 - 6                           047
  Ti   7.9 19:15 P-IirotYellows       - PiTU                0 - 6                           017
  Ti   7.9 19:30 MuSa99               - Nasta               3 - 1                           048
  Ke   8.9 18:00 FC EurajokiWCU       - LLuja               1 - 4                           050
  To   9.9 18:30 FC Ulvila            - KaPa                3 - 2                           051
  Pe  10.9 18:00 KoPa                 - TOVEWhite           14 - 0                          053
  Pe  10.9 18:00 Nasta                - PiTU                1 - 12                          052
  Pe  10.9 18:30 P-IirotYellows       - FC Jazz99           1 - 4                           054
  Ma  13.9 18:30 PiTU                 - KoPa                9 - 1                           040
  Ti  14.9 18:00 Karhu-Futis          - MuSa99              6 - 3                           049
  Ke  15.9 17:30 FC Jazz99            - Karhu-Futis         1 - 0                           055
  Ke  15.9 18:00 FC EurajokiWCU       - MuSa99              3 - 5                           056
  To  16.9 18:00 KaPa                 - PiTU                1 - 6                           057
  To  16.9 18:30 FC Ulvila            - P-IirotYellows      2 - 3                           058
  Pe  17.9 18:00 LLuja                - KoPa                3 - 2                           060
  Pe  17.9 18:00 TOVEWhite            - Nasta               10 - 1                          059
  Su  19.9 13:00 KaPa                 - P-IirotYellows      6 - 3                           061
  Ti  21.9 17:30 Karhu-Futis          - FC Ulvila           2 - 0                           065
  Ti  21.9 17:30 Nasta                - LLuja               1 - 3                           062
  Ti  21.9 17:30 PiTU                 - TOVEWhite           11 - 0                          063
  Ke  22.9 17:30 FC Jazz99            - FC EurajokiWCU      3 - 2                           066
  Ke  22.9 18:30 PiTU                 - LLuja               2 - 1                           043
  Su  26.9 13:00 LLuja                - Karhu-Futis         5 - 1                           041
  Ti  28.9 17:30 KoPa                 - MuSa99              5 - 1                           064

  D12-pojat
  Lohko 1 / Kevät

  MuSa                   8   7   1   0  43 -  7    22
  EuPaAC                 8   6   0   2  34 - 12    18
  TOVE                   8   5   2   1  39 - 12    17
  ---------------------------------------------------
  Karhu-Futis            8   5   2   1  25 -  8    17
  P-IirotYellows         8   4   1   3  40 - 14    13
  FC Jazz-J99            8   2   1   5   9 - 30     7
  FC EurajokiWCU         8   2   0   6  11 - 35     6
  LuVe                   8   1   0   7   6 - 53     3
  KoPa                   8   0   1   7   6 - 42     1
 
  Ottelutulokset
 
  Ma  10.5 17:50 FC Jazz-J99          - MuSa                0 - 6                           002
  Ma  10.5 17:50 TOVE                 - EuPaAC              5 - 0                           001
  Ma  10.5 19:15 KoPa                 - LuVe                1 - 2                           003
  Ti  11.5 17:30 FC EurajokiWCU       - P-IirotYellows      1 - 3                           004
  Ma  17.5 17:30 MuSa                 - LuVe                12 - 0                          005
  Ma  17.5 18:00 P-IirotYellows       - TOVE                3 - 3                           006
  Ma  17.5 18:45 EuPaAC               - FC Jazz-J99         4 - 2                           007
  Ti  18.5 19:15 Karhu-Futis          - FC EurajokiWCU      3 - 1                           008
  Ma  24.5 17:30 TOVE                 - Karhu-Futis         1 - 1                           009
  Ma  24.5 19:15 KoPa                 - MuSa                1 - 7                           010
  Ti  25.5 19:15 FC Jazz-J99          - P-IirotYellows      1 - 8                           011
  Pe  28.5 18:00 P-IirotYellows       - LuVe                13 - 1                          012
  Pe  28.5 19:15 FC EurajokiWCU       - FC Jazz-J99         2 - 3                           027
  Ma  31.5 18:00 EuPaAC               - FC EurajokiWCU      12 - 0                          013
  Ma  31.5 18:00 MuSa                 - TOVE                6 - 2                           014
  Ma  31.5 19:15 Karhu-Futis          - KoPa                6 - 2                           015
  Ma   7.6 17:45 MuSa                 - FC EurajokiWCU      6 - 0                           018
  Ma   7.6 18:00 TOVE                 - LuVe                9 - 0                           016
  Ma   7.6 19:15 FC Jazz-J99          - KoPa                0 - 0                           017
  Ke   9.6 19:15 Karhu-Futis          - P-IirotYellows      2 - 0                           019
  Ma  14.6 18:00 EuPaAC               - Karhu-Futis         3 - 1                           020
  Ma  14.6 19:15 P-IirotYellows       - KoPa                10 - 1                          021
  Ti  15.6 18:00 FC EurajokiWCU       - LuVe                3 - 1                           022
  Ti  15.6 19:15 FC Jazz-J99          - TOVE                1 - 5                           023
  To  17.6 18:00 P-IirotYellows       - EuPaAC              1 - 2                           024
  Ma  21.6 19:15 Karhu-Futis          - MuSa                1 - 1                           025
  Ma  21.6 19:15 KoPa                 - TOVE                0 - 8                           026
  Ma  28.6 18:00 LuVe                 - Karhu-Futis         0 - 7                           028
  Ma  28.6 19:15 KoPa                 - EuPaAC              0 - 6                           029
  Ma  28.6 19:15 MuSa                 - P-IirotYellows      3 - 2                           030
  Ti  29.6 18:00 TOVE                 - FC EurajokiWCU      6 - 1                           031
  To   1.7 18:00 LuVe                 - EuPaAC              1 - 6                           032
  Ma   5.7 18:00 LuVe                 - FC Jazz-J99         1 - 2                           033
  Ti   6.7 18:00 FC EurajokiWCU       - KoPa                3 - 1                           034
  To   8.7 19:15 EuPaAC               - MuSa                1 - 2                           035
  To   8.7 19:15 Karhu-Futis          - FC Jazz-J99         4 - 0                           036

  D12-pojat
  Lohko 2 / Kevät
 
  FC Jazz-J              7   5   1   1  35 -  8    16
  P-IirotBlues           7   5   1   1  26 -  9    16
  EuPaFC                 7   5   0   2  29 -  6    15
  ---------------------------------------------------
  PiTU                   7   5   0   2  33 - 11    15
  LLuja                  7   4   0   3  11 - 11    12
  FC Ulvila              7   1   1   5   9 - 27     4
  MuSa99                 7   0   2   5   7 - 39     2
  Nasta                  7   0   1   6   4 - 43     1
  
  Ottelutulokset
 
  To  13.5 17:30 FC Ulvila            - LLuja               0 - 1                           028
  Ma  17.5 18:00 Nasta                - FC Ulvila           0 - 3                           001
  Ma  17.5 18:00 PiTU                 - MuSa99              10 - 1                          025
  Ma  17.5 19:15 LLuja                - EuPaFC              1 - 6                           002
  Ti  18.5 19:15 FC Jazz-J            - P-IirotBlues        1 - 1                           003
  Ma  24.5 19:15 Nasta                - P-IirotBlues        0 - 6                           005
  Ti  25.5 18:00 FC Jazz-J            - MuSa99              10 - 0                          006
  Ti  25.5 18:00 FC Ulvila            - PiTU                0 - 3                           007
  Pe  28.5 18:00 EuPaFC               - FC Jazz-J           1 - 2                           008
  Pe  28.5 19:00 PiTU                 - Nasta               11 - 0                          009
  Ma  31.5 19:15 EuPaFC               - Nasta               8 - 0                           011
  Ma  31.5 19:15 LLuja                - FC Jazz-J           0 - 3                           012
  Ma  31.5 19:15 P-IirotBlues         - FC Ulvila           9 - 2                           010
  Ma   7.6 18:00 Nasta                - MuSa99              2 - 2                           016
  Ma   7.6 18:00 PiTU                 - FC Jazz-J           3 - 1                           034
  Ma   7.6 19:15 FC Ulvila            - EuPaFC              0 - 4                           017
  Ke   9.6 19:15 PiTU                 - P-IirotBlues        4 - 0                           018
  Ma  14.6 19:15 EuPaFC               - PiTU                6 - 1                           020
  Ma  14.6 19:15 LLuja                - Nasta               2 - 0                           021
  Ti  15.6 18:00 MuSa99               - FC Ulvila           3 - 3                           023
  Ma  21.6 18:00 Nasta                - FC Jazz-J           2 - 11                          026
  Ma  28.6 18:00 MuSa99               - P-IirotBlues        1 - 7                           029
  Ma  28.6 19:15 LLuja                - PiTU                3 - 1                           030
  Ti  29.6 17:45 FC Jazz-J            - FC Ulvila           7 - 1                           031
  Ti  29.6 18:00 P-IirotBlues         - EuPaFC              2 - 1                           027
  Pe   2.7 19:15 MuSa99               - LLuja               0 - 4                           014
  Ti   6.7 19:15 P-IirotBlues         - LLuja               1 - 0                           035
  Ti   6.7 19:30 EuPaFC               - MuSa99              3 - 0                           036

  D-pojat 7 v 7
  2x20 min.

  EuPa                  10   9   0   1  50 -  7    27
  Koitto                10   8   0   2  42 -  9    24
  FC RaumaWCU           10   7   2   1  46 -  9    23
  MuSa97                10   7   1   2  53 - 14    22
  MuSa98                10   6   1   3  34 - 14    19
  Karhu-Futis           10   4   0   6  25 - 31    12
  MInto                 10   3   1   6  19 - 39    10
  FC Ulvila             10   2   1   7   8 - 35     7
  LLuja                 10   2   0   8  11 - 39     6
  PoPa                  10   2   0   8  10 - 58     6
  KaPa                  10   1   2   7  14 - 57     5
  
  Ottelutulokset
 
  Su  23.5 12:00 PoPa                 - FC RaumaWCU         0 - 8                           001
  Su  23.5 12:00 Karhu-Futis          - EuPa                0 - 8                           002
  Su  23.5 13:00 Karhu-Futis          - FC RaumaWCU         1 - 2                           004
  Su  23.5 13:00 PoPa                 - EuPa                0 - 11                          003
  To  27.5 17:30 EuPa                 - FC RaumaWCU         1 - 4                           029
  To  27.5 18:30 FC RaumaWCU          - KaPa                9 - 2                           051
  To  27.5 19:30 EuPa                 - KaPa                14 - 1                          050
  Pe  28.5 17:50 FC Ulvila            - MuSa97              0 - 6                           006
  Pe  28.5 17:50 LLuja                - MuSa98              2 - 10                          005
  Pe  28.5 19:30 FC Ulvila            - MuSa98              0 - 2                           007
  Pe  28.5 19:30 LLuja                - MuSa97              0 - 6                           008
  Ti   1.6 17:30 MuSa98               - PoPa                8 - 1                           011
  Ti   1.6 17:30 MuSa97               - Karhu-Futis         9 - 3                           010
  Ti   1.6 18:30 MuSa97               - PoPa                14 - 1                          012
  Ti   1.6 18:30 MuSa98               - Karhu-Futis         2 - 0                           013
  Ke   2.6 18:00 MInto                - FC Ulvila           3 - 1                           015
  Ke   2.6 18:00 Koitto               - LLuja               7 - 0                           014
  Ke   2.6 19:00 Koitto               - FC Ulvila           7 - 0                           016
  Ke   2.6 19:00 MInto                - LLuja               2 - 1                           017
  Su   6.6 11:00 KaPa                 - FC Ulvila           1 - 1                           052
  Su   6.6 12:00 FC Ulvila            - LLuja               1 - 0                           030
  Su   6.6 13:00 KaPa                 - LLuja               6 - 4                           053
  Ti   8.6 18:00 MInto                - MuSa97              1 - 8                           018
  Ti   8.6 18:00 Koitto               - MuSa98              3 - 0                           019
  Ti   8.6 19:00 Koitto               - MuSa97              4 - 3                           020
  Ti   8.6 19:00 MInto                - MuSa98              1 - 4                           021
  Ke   9.6 18:00 FC RaumaWCU          - LLuja               6 - 0                           023
  Ke   9.6 18:00 EuPa                 - FC Ulvila           3 - 0                           022
  Ke   9.6 19:00 FC RaumaWCU          - FC Ulvila           10 - 1                          025
  Ke   9.6 19:00 EuPa                 - LLuja               1 - 0                           024
  Ma  14.6 16:30 MuSa98               - MuSa97              1 - 3                           026
  Ma  14.6 17:25 MuSa97               - KaPa                3 - 1                           046
  Ma  14.6 18:20 MuSa98               - KaPa                6 - 0                           047
  Su  20.6 17:30 KaPa                 - Koitto              0 - 7                           048
  Su  20.6 18:30 MInto                - Koitto              0 - 9                           027
  Su  20.6 19:30 KaPa                 - MInto               2 - 2                           049
  Ke  23.6 18:00 EuPa                 - MInto               5 - 1                           032
  Ke  23.6 18:00 FC RaumaWCU          - Koitto              1 - 2                           031
  Ke  23.6 18:20 FC Ulvila            - Karhu-Futis         3 - 0                           033
  Ke  23.6 18:20 LLuja                - PoPa                1 - 0                           009
  Ke  23.6 19:00 FC RaumaWCU          - MInto               4 - 0                           034
  Ke  23.6 19:00 Koitto               - EuPa                1 - 2                           035
  Ke  23.6 20:00 LLuja                - Karhu-Futis         3 - 0                           036
  Ke  23.6 20:00 FC Ulvila            - PoPa                1 - 3                           037
  To   1.7 18:30 PoPa                 - Koitto              1 - 2                           038
  To   1.7 18:30 Karhu-Futis          - MInto               5 - 3                           039
  To   1.7 19:30 Karhu-Futis          - Koitto              2 - 0                           040
  To   1.7 19:30 PoPa                 - MInto               0 - 6                           041
  Su   4.7 11:00 Karhu-Futis          - PoPa                6 - 1                           028
  Su   4.7 12:00 PoPa                 - KaPa                3 - 1                           055
  Su   4.7 13:00 KaPa                 - Karhu-Futis         0 - 8                           054
  Ma   5.7 17:00 MuSa97               - EuPa                0 - 2                           043
  Ma   5.7 17:00 MuSa98               - FC RaumaWCU         1 - 1                           042
  Ma   5.7 18:00 MuSa98               - EuPa                0 - 3                           044
  Ma   5.7 18:00 MuSa97               - FC RaumaWCU         1 - 1                           045

  D-pojat 7 v 7
  syksy 2x20 min

  EuPa                   9   9   0   0  38 -  8    27
  Koitto                 9   8   0   1  53 -  4    24
  FC RaumaWCU            9   5   1   3  37 - 17    16
  MuSa97                 9   4   3   2  35 - 23    15
  LLuja                  9   3   2   4  18 - 24    11
  FC Ulvila              9   3   2   4  15 - 39    11
  PoPa                   9   3   1   5  11 - 28    10
  MuSa98                 9   2   1   6  18 - 31     7
  MInto                  9   1   1   7   7 - 33     4
  TOVE                   9   1   1   7  14 - 39     4
  
  Ottelutulokset
 
  Ti   3.8 18:00 EuPa                 - Koitto              2 - 0                           001
  Ti   3.8 18:00 MInto                - FC RaumaWCU         1 - 4                           002
  Ti   3.8 19:00 MInto                - EuPa                1 - 5                           003
  Ti   3.8 19:00 Koitto               - FC RaumaWCU         3 - 2                           004
  Pe   6.8 18:30 TOVE                 - FC Ulvila           1 - 4                           005
  Pe   6.8 18:30 PoPa                 - LLuja               0 - 1                           006
  Pe   6.8 19:30 TOVE                 - LLuja               1 - 2                           007
  Pe   6.8 19:30 PoPa                 - FC Ulvila           0 - 1                           008
  Ti  10.8 18:00 Koitto               - MInto               11 - 0                          009
  To  12.8 18:00 MuSa97               - LLuja               7 - 2                           014
  To  12.8 18:00 MuSa98               - FC Ulvila           3 - 3                           015
  To  12.8 19:00 MuSa97               - FC Ulvila           7 - 2                           016
  To  12.8 19:00 MuSa98               - LLuja               1 - 3                           017
  Su  15.8 16:00 FC RaumaWCU          - TOVE                4 - 1                           010
  Su  15.8 16:00 EuPa                 - PoPa                6 - 0                           011
  Su  15.8 17:00 FC RaumaWCU          - PoPa                9 - 0                           012
  Su  15.8 17:00 EuPa                 - TOVE                7 - 1                           013
  Ke  18.8 18:00 FC Ulvila            - Koitto              0 - 10                          019
  Ke  18.8 18:00 LLuja                - MInto               1 - 1                           018
  Ke  18.8 19:00 FC Ulvila            - MInto               1 - 0                           021
  Ke  18.8 19:00 LLuja                - Koitto              0 - 3                           020
  To  19.8 18:00 PoPa                 - MuSa97              4 - 4                           024
  To  19.8 18:00 TOVE                 - MuSa98              4 - 2                           022
  To  19.8 18:00 FC RaumaWCU          - EuPa                1 - 3                           023
  To  19.8 19:00 PoPa                 - MuSa98              2 - 1                           025
  To  19.8 19:00 TOVE                 - MuSa97              3 - 3                           026
  Ti  24.8 18:00 LLuja                - FC RaumaWCU         4 - 5                           028
  Ti  24.8 18:00 FC Ulvila            - EuPa                0 - 5                           027
  Ti  24.8 19:00 FC Ulvila            - FC RaumaWCU         0 - 9                           030
  Ti  24.8 19:00 LLuja                - EuPa                1 - 2                           029
  To  26.8 18:00 Koitto               - TOVE                11 - 0                          033
  To  26.8 18:00 MInto                - PoPa                0 - 2                           032
  To  26.8 19:00 Koitto               - PoPa                4 - 0                           034
  To  26.8 19:00 MInto                - TOVE                3 - 1                           035
  Ma  30.8 17:00 MuSa97               - MuSa98              5 - 3                           031
  Ke   1.9 18:00 EuPa                 - MuSa98              4 - 2                           036
  Ke   1.9 18:00 FC RaumaWCU          - MuSa97              1 - 1                           037
  Ke   1.9 19:00 EuPa                 - MuSa97              4 - 2                           039
  Ke   1.9 19:00 FC RaumaWCU          - MuSa98              2 - 4                           038
  To   2.9 18:00 LLuja                - FC Ulvila           4 - 4                           040
  To   2.9 18:30 PoPa                 - TOVE                3 - 2                           041
  To   9.9 19:00 MuSa97               - MInto               6 - 0                           043
  To   9.9 19:00 MuSa98               - Koitto              0 - 7                           042
  To   9.9 20:00 MuSa97               - Koitto              0 - 4                           044
  To   9.9 20:00 MuSa98               - MInto               2 - 1                           045

  Naisten piirinsarja

  MuSa                   7   6   0   1  34 -  9    18
  NiceF2                 7   5   0   2  40 -  6    15
  KoPa                   7   5   0   2  19 - 12    15
  P-Iirot                7   4   1   2  20 - 10    13
  NiceF3                 7   4   0   3  17 - 18    12
  LLuja                  7   2   0   5   8 - 21     6
  FC Rauma               7   0   2   5   6 - 22     2
  HNS                    7   0   1   6   3 - 49     1
 
  Ottelutulokset
 
  Su  28.2 17:45 MuSa                 - KoPa                4 - 2                           015
  Ke  21.4 17:30 NiceF3               - NiceF2              0 - 4                           006
  To  22.4 19:15 FC Rauma             - P-Iirot             2 - 2                           009
  Ma  26.4 19:00 MuSa                 - NiceF3              1 - 3                           004
  Ti  27.4 19:15 FC Rauma             - NiceF2              1 - 3                           014
  To  29.4 19:15 P-Iirot              - KoPa                0 - 1                           010
  Su   9.5       MuSa                 - NiceF2              2 - 1                           019
  Pe  28.5       NiceF2               - P-Iirot             1 - 2                           028
  To   3.6       HNS                  - FC Rauma            0 - 0                           016
  To   3.6       KoPa                 - LLuja               2 - 1                           007
  To  10.6       NiceF3               - KoPa                1 - 4                           025
  To  17.6       LLuja                - NiceF3              1 - 2                           001
  Ti  22.6 19:15 LLuja                - NiceF2              0 - 4                           013
  Ma  28.6 19:00 P-Iirot              - LLuja               2 - 0                           017
  Ti  29.6 19:15 KoPa                 - FC Rauma            1 - 0                           024
  Ti  29.6 19:15 NiceF2               - HNS                 22 - 0                          022
  Ti   6.7 19:15 NiceF3               - FC Rauma            5 - 1                           018
  Ke   7.7 19:15 NiceF2               - KoPa                5 - 1                           003
  To   8.7 19:15 HNS                  - MuSa                0 - 6                           008
  Ke  28.7 19:15 HNS                  - NiceF3              0 - 5                           011
  To  29.7 19:15 FC Rauma             - MuSa                1 - 8                           012
  Ma   2.8 19:15 LLuja                - MuSa                1 - 9                           023
  Ma  23.8 19:15 FC Rauma             - LLuja               1 - 3                           005
  Ti  24.8 19:00 KoPa                 - HNS                 8 - 1                           020
  Ti  31.8       MuSa                 - P-Iirot             4 - 1                           026
  Ti   7.9 19:00 P-Iirot              - NiceF3              7 - 1                           021
  Ma  13.9       LLuja                - HNS                 2 - 1                           027
  Ti  21.9 19:00 P-Iirot              - HNS                 6 - 1                           002

N3 Kolmonen - Naiset Kolmonen syksy

Joukkue O V T H Te P
FC Rauma 9 8 1 0 40 11 25  

YIlves 9 8 0 1 45 8 24  
TPS Naiset 2 9 6 0 3 43 17 18  
KoPa 9 5 0 4 33 14 15  
AFC Campus 9 5 0 4 22 34 15  
Lieto 9 4 0 5 24 24 12  
FC Nokia 2 9 3 1 5 15 28 10  
NiceF /3 9 3 0 6 32 26 9  
JanPa 9 2 0 7 13 45 6  

KaaPo /2 9 0 0 9 2 62 0  

Ottelut

Ottelu Pvm Klo Koti - Vieras Tulos
2010-10-08 1815 Lieto - TPS Naiset 2 2 - 4 139616 Pöytäkirja
2010-10-02 1400 JanPa - Lieto 2 - 3 139626 Pöytäkirja
2010-10-02 1500 KoPa - NiceF /3 5 - 3 139629 Pöytäkirja
2010-09-30 1900 FC Rauma - AFC Campus 2 - 0 139628 Pöytäkirja
2010-09-30 1915 TPS Naiset 2 - FC Nokia 2 3 - 0 139625 Pöytäkirja
2010-09-29 1930 YIlves - KaaPo /2 8 - 0 139627 Pöytäkirja
2010-09-27 1730 NiceF /3 - FC Rauma 2 - 7 139621 Pöytäkirja
2010-09-24 1915 TPS Naiset 2 - KoPa 2 - 3 139620 Pöytäkirja
2010-09-24 1915 KaaPo /2 - JanPa 0 - 3 139623 Pöytäkirja
2010-09-22 1915 Lieto - FC Nokia 2 5 - 0 139624 Pöytäkirja
2010-09-21 1900 YIlves - AFC Campus 9 - 0 139622 Pöytäkirja
2010-09-19 1500 KoPa - FC Rauma 1 - 2 139619 Pöytäkirja
2010-09-18 1500 FC Nokia 2 - KaaPo /2 3 - 1 139615 Pöytäkirja
2010-09-16 1915 AFC Campus - JanPa 5 - 0 139617 Pöytäkirja
2010-09-15 1800 NiceF /3 - YIlves 2 - 3 139618 Pöytäkirja
2010-09-11 1400 NiceF /3 - JanPa 7 - 2 139612 Pöytäkirja
2010-09-11 1500 KoPa - YIlves 1 - 2 139611 Pöytäkirja
2010-09-10 1915 KaaPo /2 - Lieto 0 - 6 139614 Pöytäkirja
2010-09-09 1800 FC Rauma - TPS Naiset 2 5 - 1 139610 Pöytäkirja
2010-09-08 1915 AFC Campus - FC Nokia 2 5 - 2 139613 Pöytäkirja
2010-09-04 1500 JanPa - KoPa 0 - 4 139607 Pöytäkirja
2010-09-02 1730 TPS Naiset 2 - KaaPo /2 13 - 0 139606 Pöytäkirja
2010-09-02 1830 FC Rauma - YIlves 4 - 2 139608 Pöytäkirja
2010-09-02 1845 FC Nokia 2 - NiceF /3 2 - 0 139605 Pöytäkirja
2010-09-02 1920 AFC Campus - Lieto 5 - 1 139609 Pöytäkirja
2010-08-28 1300 FC Rauma - JanPa 8 - 0 139601 Pöytäkirja
2010-08-27 1900 FC Nokia 2 - KoPa 3 - 2 139602 Pöytäkirja
2010-08-26 1915 AFC Campus - KaaPo /2 4 - 0 139604 Pöytäkirja
2010-08-25 1915 Lieto - NiceF /3 3 - 0 139603 Pöytäkirja
2010-08-24 1900 YIlves - TPS Naiset 2 2 - 0 139600 Pöytäkirja
2010-08-20 1915 Lieto - KoPa 0 - 2 139599 Pöytäkirja
2010-08-19 1900 TPS Naiset 2 - AFC Campus 9 - 1 139596 Pöytäkirja
2010-08-19 1915 KaaPo /2 - NiceF /3 1 - 6 139598 Pöytäkirja
2010-08-19 1930 FC Nokia 2 - FC Rauma 1 - 1 139595 Pöytäkirja
2010-08-16 1830 NiceF /3 - AFC Campus 10 - 0 139594 Pöytäkirja
2010-08-14 1500 JanPa - TPS Naiset 2 2 - 8 139590 Pöytäkirja
2010-08-14 1500 KoPa - KaaPo /2 14 - 0 139593 Pöytäkirja
2010-08-13 1800 YIlves - FC Nokia 2 7 - 1 139591 Pöytäkirja
2010-08-10 1900 FC Rauma - Lieto 6 - 4 139592 Pöytäkirja
2010-08-07 1500 NiceF /3 - TPS Naiset 2 2 - 3 139586 Pöytäkirja
2010-08-06 1900 FC Nokia 2 - JanPa 3 - 4 139585 Pöytäkirja
2010-08-06 1915 KaaPo /2 - FC Rauma 0 - 5 139588 Pöytäkirja
2010-08-06 1915 Lieto - YIlves 0 - 5 139589 Pöytäkirja
2010-08-04 1915 AFC Campus - KoPa 2 - 1 139587 Pöytäkirja
2010-07-28 1930 JanPa - YIlves 0 - 7 139597 Pöytäkirja

N3 Kolmonen - Naiset Kolmonen 1.lohko kevät

Joukkue O V T H Te P
YIlves 6 6 0 0 31 1 18  
FC Rauma 6 3 2 1 16 10 11  
AFC Campus 6 3 1 2 7 13 10  
JanPa 6 3 0 3 19 18 9  
KaaPo Naiset/2 6 2 0 4 6 19 6  

TuPy 2 6 2 0 4 12 18 6  
HNS 6 0 1 5 1 13 1  

Ottelut

Ottelu Pvm Klo Koti - Vieras Tulos
2010-06-22 1900 YIlves - FC Rauma 7 - 0 123202 Pöytäkirja
2010-06-19 1500 JanPa - KaaPo Naiset/2 4 - 1 122864 Epävirall. PK
2010-06-17 1915 TuPy 2 - KaaPo Naiset/2 2 - 3 123124 Pöytäkirja
2010-06-16 1915 HNS - JanPa 1 - 3 123205 Pöytäkirja
2010-06-12 1500 JanPa - AFC Campus 9 - 0 122860 Pöytäkirja
2010-06-12 1700 KaaPo Naiset/2 - HNS 1 - 0 123204 Pöytäkirja
2010-06-10 1900 FC Rauma - TuPy 2 6 - 0 123197 Pöytäkirja
2010-06-09 1900 AFC Campus - YIlves 0 - 2 122862 Pöytäkirja
2010-06-04 1915 TuPy 2 - AFC Campus 1 - 2 123121 Pöytäkirja
2010-06-03 1915 HNS - FC Rauma 0 - 0 123200 Pöytäkirja
2010-05-29 1300 AFC Campus - HNS 2 - 0 123198 Pöytäkirja
2010-05-26 1900 FC Rauma - KaaPo Naiset/2 6 - 1 123199 Pöytäkirja
2010-05-24 1800 YIlves - JanPa 9 - 0 122871 Pöytäkirja
2010-05-23 1530 JanPa - FC Rauma 1 - 3 123195 Pöytäkirja
2010-05-22 1600 TuPy 2 - YIlves 1 - 5 123128 Pöytäkirja
2010-05-22 1800 KaaPo Naiset/2 - AFC Campus 0 - 2 122863 Pöytäkirja
2010-05-16 1700 TuPy 2 - JanPa 4 - 2 123125 Pöytäkirja
2010-05-13 1900 AFC Campus - FC Rauma 1 - 1 123206 Pöytäkirja
2010-05-11 2000 YIlves - HNS 3 - 0 123194 Pöytäkirja
2010-05-09 1800 KaaPo Naiset/2 - YIlves 0 - 5 122867 Pöytäkirja
2010-05-06 1915 HNS - TuPy 2 0 - 4 123201 Pöytäkirja

N3 Kolmonen - Naiset Kolmonen 2.lohko kevät

Joukkue O V T H Te P
KoPa 7 7 0 0 28 4 21  
Lieto 7 4 1 2 21 19 13  
NiceF /3 7 3 3 1 15 9 12  
TPS Naiset 2 7 4 0 3 23 9 12  
FC Nokia 2 7 3 1 3 16 14 10  

LLuja 7 3 0 4 8 10 9  
MaPS 7 1 1 5 10 27 4  
FC Vapsi 7 0 0 7 4 33 0  

Ottelut

Ottelu Pvm Klo Koti - Vieras Tulos
2010-06-20 1600 FC Nokia 2 - TPS Naiset 2 0 - 1 123162 Pöytäkirja
2010-06-19 1300 FC Vapsi - MaPS 1 - 4 123163 Pöytäkirja
2010-06-17 1915 KoPa - Lieto 8 - 0 123164 Pöytäkirja
2010-06-17 1915 LLuja - NiceF /3 1 - 2 123165 Pöytäkirja
2010-06-13 1700 Lieto - FC Vapsi 8 - 1 123159 Pöytäkirja
2010-06-10 1915 NiceF /3 - KoPa 1 - 4 123158 Pöytäkirja
2010-06-10 1915 TPS Naiset 2 - LLuja 3 - 0 123161 Pöytäkirja
2010-06-08 1915 LLuja - FC Vapsi 2 - 0 123151 Pöytäkirja
2010-06-06 1700 MaPS - FC Nokia 2 2 - 4 123160 Epävirall. PK
2010-06-03 1900 FC Vapsi - NiceF /3 1 - 7 123155 Pöytäkirja
2010-06-03 1915 KoPa - LLuja 2 - 1 123156 Pöytäkirja
2010-06-03 1915 TPS Naiset 2 - MaPS 13 - 2 123157 Pöytäkirja
2010-06-01 1930 FC Nokia 2 - Lieto 7 - 3 123154 Pöytäkirja
2010-05-27 1915 NiceF /3 - FC Nokia 2 1 - 1 123152 Pöytäkirja
2010-05-26 1915 Lieto - MaPS 4 - 1 123153 Pöytäkirja
2010-05-23 1500 MaPS - NiceF /3 0 - 0 123148 Pöytäkirja
2010-05-23 1500 KoPa - TPS Naiset 2 2 - 0 123150 Pöytäkirja
2010-05-21 1900 FC Nokia 2 - LLuja 0 - 2 123146 Pöytäkirja
2010-05-20 1900 FC Vapsi - KoPa 1 - 4 123147 Pöytäkirja
2010-05-20 1900 TPS Naiset 2 - Lieto 1 - 2 123149 Pöytäkirja
2010-05-16 1500 FC Vapsi - TPS Naiset 2 0 - 4 123142 Pöytäkirja
2010-05-15 1300 LLuja - MaPS 2 - 0 123144 Pöytäkirja
2010-05-13 1800 NiceF /3 - Lieto 1 - 1 123145 Pöytäkirja
2010-05-13 1915 KoPa - FC Nokia 2 5 - 0 123143 Pöytäkirja
2010-05-08 1300 Lieto - LLuja 3 - 0 123139 Pöytäkirja
2010-05-08 1300 MaPS - KoPa 1 - 3 123140 Pöytäkirja
2010-05-08 1500 TPS Naiset 2 - NiceF /3 1 - 3 123141 Pöytäkirja
2010-05-04 1900 FC Nokia 2 - FC Vapsi 4 - 0 123138 Pöytäkirja

N4 Nelonen - Naiset Nelonen syksy

Joukkue O V T H Te P
LLuja 10 7 2 1 26 13 23  
TuPy 2 10 7 0 3 39 15 21  
HNS 10 6 2 2 22 15 20  

MaPS 10 5 2 3 23 20 17  
SalPa 10 1 1 8 5 27 4  
FC Vapsi 10 0 1 9 12 37 1  

Ottelut

Ottelu Pvm Klo Koti - Vieras Tulos
2010-09-28 1830 FC Vapsi - HNS 2 - 3 146677 Pöytäkirja
2010-09-27 1900 TuPy 2 - LLuja 4 - 0 146662 Pöytäkirja
2010-09-26 1100 MaPS - SalPa 5 - 1 146676 Pöytäkirja
2010-09-20 1915 TuPy 2 - FC Vapsi 3 - 1 146674 Pöytäkirja
2010-09-19 1500 SalPa - LLuja 0 - 2 146673 Pöytäkirja
2010-09-19 1700 HNS - MaPS 2 - 0 146672 Pöytäkirja
2010-09-13 1800 LLuja - HNS 2 - 1 146670 Pöytäkirja
2010-09-13 1915 TuPy 2 - SalPa 6 - 0 146669 Pöytäkirja
2010-09-12 1300 MaPS - FC Vapsi 4 - 0 146671 Pöytäkirja
2010-09-09 1830 HNS - SalPa 2 - 1 146648 Pöytäkirja
2010-09-08 1830 LLuja - MaPS 4 - 1 146653 Pöytäkirja
2010-09-06 1915 HNS - TuPy 2 4 - 2 146666 Pöytäkirja
2010-09-04 1200 FC Vapsi - SalPa 0 - 2 146668 Pöytäkirja
2010-08-30 1915 TuPy 2 - MaPS 4 - 0 146664 Pöytäkirja
2010-08-30 1915 LLuja - FC Vapsi 2 - 0 146665 Pöytäkirja
2010-08-29 1600 SalPa - HNS 0 - 1 146663 Pöytäkirja
2010-08-25 1915 LLuja - TuPy 2 5 - 3 146675 Pöytäkirja
2010-08-23 1915 HNS - FC Vapsi 6 - 2 146660 Pöytäkirja
2010-08-23 1915 SalPa - MaPS 0 - 2 146661 Pöytäkirja
2010-08-20 1800 MaPS - TuPy 2 4 - 3 146649 Pöytäkirja
2010-08-16 1915 LLuja - SalPa 6 - 0 146657 Pöytäkirja
2010-08-15 1300 MaPS - HNS 1 - 1 146658 Pöytäkirja
2010-08-14 1200 FC Vapsi - TuPy 2 0 - 8 146659 Pöytäkirja
2010-08-10 1900 FC Vapsi - MaPS 4 - 5 146656 Pöytäkirja
2010-08-09 1915 HNS - LLuja 1 - 1 146654 Pöytäkirja
2010-08-09 1915 SalPa - TuPy 2 0 - 2 146655 Pöytäkirja
2010-08-04 1930 MaPS - LLuja 1 - 1 146667 Pöytäkirja
2010-08-02 1915 TuPy 2 - HNS 4 - 1 146652 Pöytäkirja
2010-08-01 1500 SalPa - FC Vapsi 1 - 1 146651 Pöytäkirja
2010-07-29 1915 FC Vapsi - LLuja 2 - 3 146650 Pöytäkirja
  B-tytöt
 
  FC Rauma               8   7   0   1  32 -  4    21
  NiceF                  8   7   0   1  38 - 12    21
  NiceF95                8   3   1   4  13 - 24    10
  P-Iirot                8   2   1   5  17 - 18     7
  FC Ulvila              8   0   0   8   3 - 45     0
  
  Ottelutulokset
 
  Ma  17.5 19:15 P-Iirot              - FC Rauma            1 - 2                           001
  Ti  18.5 17:30 NiceF95              - FC Ulvila           4 - 1                           002
  Ti  25.5 19:15 FC Rauma             - NiceF95             3 - 0                           003
  Ti  25.5 19:15 NiceF                - P-Iirot             6 - 3                           004
  Ti   8.6 19:15 FC Ulvila            - FC Rauma            0 - 5                           005
  Ti  15.6 17:30 NiceF                - FC Ulvila           10 - 0                          007
  Ti  15.6 19:15 P-Iirot              - NiceF95             1 - 2                           008
  Ti   6.7 19:15 FC Ulvila            - P-Iirot             0 - 2                           009
  Ti  27.7       FC Rauma             - NiceF               6 - 0                           010
  Ti  27.7 17:30 FC Ulvila            - NiceF95             2 - 4                           011
  Ke  28.7 17:30 FC Rauma             - P-Iirot             4 - 0                           012
  Ke  11.8 19:15 NiceF95              - FC Rauma            1 - 4                           013
  Ti  17.8 17:30 NiceF                - NiceF95             4 - 0                           015
  Ke  18.8 19:15 FC Rauma             - FC Ulvila           7 - 0                           016
  Ti  24.8 19:15 P-Iirot              - NiceF               1 - 3                           014
  To   2.9 17:30 FC Ulvila            - NiceF               0 - 5                           017
  Ti   7.9 18:30 NiceF                - FC Rauma            2 - 1                           020
  Ti  14.9 17:30 P-Iirot              - FC Ulvila           8 - 0                           019
  To  16.9 18:30 NiceF95              - NiceF               1 - 8                           006
  Ti  28.9 17:15 NiceF95              - P-Iirot             1 - 1                           018

B II -Div - B tytöt kakkonen syksy

Joukkue O V T H Te P
TPS 2 8 7 1 0 23 5 22  

PaiHa 8 6 1 1 20 7 19  
NiceF 2 8 5 2 1 24 13 17  
Ilves 3 8 5 0 3 10 7 15  
KaaPo 2 8 3 1 4 18 15 10  
Lieto 8 2 1 5 18 16 7  
TKT 8 2 1 5 16 13 7  
Rai-Fu 8 2 1 5 12 26 7  
TuWe 8 0 0 8 4 43 0  

Ottelut

Ottelu Pvm Klo Koti - Vieras Tulos
2010-10-03 1300 PaiHa - TPS 2 1 - 1 145835
2010-10-03 1300 Rai-Fu - Lieto 2 - 2 145839
2010-10-03 1300 KaaPo 2 - TuWe 7 - 1 145840
2010-10-02 1500 Ilves 3 - NiceF 2 0 - 3 145801
2010-09-26 1300 NiceF 2 - PaiHa 2 - 1 145837
2010-09-26 1500 Lieto - KaaPo 2 2 - 3 145832
2010-09-23 1915 TuWe - Ilves 3 0 - 3 145831
2010-09-23 1945 TKT - Rai-Fu 3 - 0 145833
2010-09-19 1700 PaiHa - Ilves 3 3 - 1 145827
2010-09-18 1300 Rai-Fu - TPS 2 2 - 4 * 145824
2010-09-18 1545 TuWe - Lieto 0 - 9 145830
2010-09-16 1915 KaaPo 2 - TKT 3 - 1 145829
2010-09-10 1945 TKT - TuWe 7 - 0 145822
2010-09-09 1830 NiceF 2 - Rai-Fu 8 - 1 145828
2010-09-09 1900 TPS 2 - KaaPo 2 3 - 1 145816
2010-09-08 1815 Ilves 3 - Lieto 3 - 0 145821
2010-09-05 1500 Lieto - TKT 2 - 0 145819
2010-09-02 1915 TuWe - TPS 2 0 - 5 145813
2010-09-02 1915 Rai-Fu - PaiHa 0 - 4 145820
2010-09-02 1915 KaaPo 2 - NiceF 2 2 - 2 145823
2010-08-28 1300 TPS 2 - Lieto 3 - 0 145806
2010-08-27 1815 Ilves 3 - TKT 1 - 0 145811
2010-08-26 1915 NiceF 2 - TuWe 3 - 0 145818
2010-08-26 1930 KaaPo 2 - Ilves 3 0 - 1 145797
2010-08-25 1915 PaiHa - KaaPo 2 1 - 0 145814
2010-08-22 1500 Lieto - NiceF 2 2 - 3 145812
2010-08-20 1815 TKT - TPS 2 1 - 2 145802
2010-08-19 1915 Rai-Fu - Ilves 3 0 - 1 145807
2010-08-19 1915 TuWe - PaiHa 1 - 6 145810
2010-08-14 1300 Rai-Fu - KaaPo 2 4 - 2 145805
2010-08-14 1500 PaiHa - Lieto 2 - 1 145803
2010-08-12 1815 Ilves 3 - TPS 2 0 - 1 145836
2010-08-12 1915 NiceF 2 - TKT 3 - 3 145808
2010-08-07 1430 TuWe - Rai-Fu 2 - 3 145798
2010-08-05 1900 TPS 2 - NiceF 2 4 - 0 145796
2010-08-03 1930 TKT - PaiHa 1 - 2 145800
  B-tytöt 7 v 7
  2x20 min
 
  FC Ulvila              8   6   1   1  21 -  2    19
  FC Eurajoki            8   5   0   3  17 -  6    15
  FC KiSuLa              8   4   1   3  12 -  9    13
  EuPa                   8   4   0   4  19 - 10    12
  RuosV                  8   0   0   8   1 - 43     0
 
  Ottelutulokset
 
  Ke  26.5 18:00 EuPa                 - FC Ulvila           0 - 1                           001
  Ke  26.5 18:00 FC Eurajoki          - RuosV               4 - 0                           002
  Ke  26.5 19:00 FC Ulvila            - FC Eurajoki         2 - 1                           003
  Ke  26.5 19:00 RuosV                - EuPa                0 - 5                           004
  To   3.6 17:30 FC KiSuLa            - FC Ulvila           0 - 0                           005
  To   3.6 18:30 FC Ulvila            - RuosV               5 - 0                           006
  To   3.6 19:30 RuosV                - FC KiSuLa           0 - 5                           007
  To  10.6 17:30 FC Eurajoki          - EuPa                0 - 2                           008
  To  10.6 18:30 EuPa                 - FC KiSuLa           4 - 1                           009
  To  10.6 19:30 FC KiSuLa            - FC Eurajoki         2 - 1                           010
  Ma  14.6 18:00 FC Ulvila            - FC KiSuLa           2 - 0                           012
  Ma  14.6 18:00 RuosV                - FC Eurajoki         0 - 8                           011
  Ma  14.6 19:00 FC Eurajoki          - FC Ulvila           1 - 0                           014
  Ma  14.6 19:00 FC KiSuLa            - RuosV               1 - 0                           013
  Su  20.6 11:00 FC Ulvila            - EuPa                3 - 0                           016
  Su  20.6 12:00 EuPa                 - RuosV               7 - 1                           017
  Su  20.6 13:00 RuosV                - FC Ulvila           0 - 8                           015
  Ti  29.6 17:30 EuPa                 - FC Eurajoki         0 - 1                           018
  Ti  29.6 18:30 FC KiSuLa            - EuPa                3 - 1                           019
  Ti  29.6 19:30 FC Eurajoki          - FC KiSuLa           1 - 0                           020

  B-tytöt 7 v 7
  syksy 2x20 min

  FC Ulvila              8   6   2   0  33 -  7    20
  FC Eurajoki            8   5   1   2  21 - 11    16
  FC KiSuLa              8   5   0   3  25 - 11    15
  EuPa                   8   2   1   5  12 - 16     7
  RuosV                  8   0   0   8   4 - 50     0
 
  Ottelutulokset
 
  Ti   3.8 17:30 FC Eurajoki          - EuPa                1 - 0                           001
  Ti   3.8 18:30 EuPa                 - FC KiSuLa           0 - 1                           002
  Ti   3.8 19:30 FC Eurajoki          - FC KiSuLa           1 - 0                           003
  Ke  11.8 17:30 RuosV                - FC Ulvila           0 - 11                          004
  Ke  11.8 18:30 FC KiSuLa            - FC Ulvila           1 - 2                           005
  Ke  11.8 19:30 RuosV                - FC KiSuLa           0 - 9                           006
  Pe  20.8 18:00 FC Ulvila            - FC Eurajoki         4 - 0                           007
  Pe  20.8 18:00 FC KiSuLa            - RuosV               2 - 1                           008
  Pe  20.8 19:00 RuosV                - FC Eurajoki         0 - 4                           010
  Pe  20.8 19:00 FC Ulvila            - FC KiSuLa           3 - 2                           009
  Ke  25.8 18:00 FC Ulvila            - RuosV               7 - 1                           014
  Ke  25.8 18:50 FC Ulvila            - EuPa                3 - 0                           015
  Ke  25.8 19:40 RuosV                - EuPa                1 - 3                           016
  To  26.8 17:30 FC KiSuLa            - EuPa                6 - 1                           011
  To  26.8 18:20 EuPa                 - FC Eurajoki         0 - 3                           012
  To  26.8 19:10 FC KiSuLa            - FC Eurajoki         4 - 3                           013
  To   9.9 18:00 EuPa                 - FC Ulvila           1 - 1                           018
  To   9.9 19:00 FC Eurajoki          - FC Ulvila           2 - 2                           019
  Ke  29.9       EuPa                 - RuosV               7 - 0                           020
  Ke  29.9       FC Eurajoki          - RuosV               7 - 1                           017

  C-tytöt
  
  NiceF                 16  15   0   1  72 -  8    45
  EuPa                  16  14   0   2 118 -  9    42
  FC Rauma              16  12   1   3  70 - 18    37
  Karhu-Futis           16   9   1   6 107 - 23    28
  P-Iirot               16   7   1   8  38 - 45    22
  FC Ulvila             16   5   1  10  21 - 38    16
  FC Eurajoki           16   4   1  11  21 - 77    13
  MuSa                  16   2   0  14  17 - 80     6
  Koitto                16   1   1  14  11 -177     4
  
  Ottelutulokset
 
  Ti   4.5 19:15 FC Rauma             - FC Ulvila           2 - 0                           003
  Ti  11.5 19:15 EuPa                 - Koitto              17 - 0                          001
  Ke  12.5 17:40 NiceF                - MuSa                3 - 0                           004
  Pe  14.5 17:30 FC Eurajoki          - P-Iirot             4 - 5                           002
  Ti  18.5 18:00 Karhu-Futis          - EuPa                2 - 3                           005
  Ti  18.5 18:00 Koitto               - FC Eurajoki         5 - 2                           006
  To  20.5 17:30 FC Ulvila            - NiceF               0 - 3                           007
  To  20.5 18:00 EuPa                 - FC Rauma            4 - 1                           008
  Pe  21.5 19:30 MuSa                 - FC Eurajoki         1 - 2                           010
  Ma  24.5 19:00 NiceF                - EuPa                1 - 0                           014
  Ti  25.5 19:15 P-Iirot              - MuSa                3 - 0                           011
  Ke  26.5 17:30 FC Eurajoki          - FC Ulvila           1 - 0                           013
  Pe  28.5 18:00 EuPa                 - FC Eurajoki         12 - 0                          017
  Ti   1.6 19:15 Koitto               - FC Ulvila           2 - 2                           015
  Ti   1.6 19:15 P-Iirot              - EuPa                0 - 10                          024
  To   3.6 19:15 FC Ulvila            - P-Iirot             1 - 6                           019
  Ti   8.6 17:30 FC Eurajoki          - FC Rauma            0 - 3                           021
  To  10.6 17:00 MuSa                 - FC Ulvila           0 - 2                           022
  To  10.6 19:15 Karhu-Futis          - Koitto              22 - 0                          020
  Ma  14.6 19:15 MuSa                 - FC Rauma            0 - 5                           035
  Ma  14.6 19:15 NiceF                - Koitto              14 - 0                          025
  To  17.6 18:00 P-Iirot              - Karhu-Futis         0 - 6                           009
  Ma  28.6 19:15 FC Rauma             - Koitto              18 - 1                          037
  Ma  28.6 19:15 Karhu-Futis          - FC Ulvila           2 - 0                           026
  Ke  30.6 17:30 FC Rauma             - P-Iirot             2 - 0                           027
  Ke  30.6 19:15 NiceF                - FC Eurajoki         6 - 1                           028
  Ke  30.6 19:30 EuPa                 - MuSa                6 - 0                           029
  To   1.7 18:30 Karhu-Futis          - FC Rauma            2 - 2                           012
  To   1.7 19:15 P-Iirot              - NiceF               1 - 3                           036
  Ti   6.7 19:30 Koitto               - P-Iirot             0 - 11                          032
  Ke   7.7 17:30 MuSa                 - NiceF               0 - 5                           031
  Pe   9.7 18:00 FC Eurajoki          - Karhu-Futis         0 - 13                          033
  Pe   9.7 19:15 FC Ulvila            - EuPa                0 - 4                           034
  Ma  19.7 18:30 MuSa                 - Karhu-Futis         1 - 11                          016
  To  29.7 19:15 Koitto               - EuPa                0 - 24                          043
  Ma   2.8 19:15 P-Iirot              - Koitto              2 - 0                           038
  Ma   2.8 19:30 EuPa                 - Karhu-Futis         4 - 1                           040
  Ti   3.8 19:15 Koitto               - MuSa                2 - 9                           030
  To   5.8 17:15 FC Ulvila            - FC Rauma            0 - 2                           039
  To   5.8 19:15 P-Iirot              - FC Eurajoki         2 - 2                           042
  Pe   6.8 18:00 FC Eurajoki          - MuSa                4 - 1                           045
  Ma   9.8 17:30 NiceF                - FC Ulvila           5 - 0                           046
  Ti  10.8 18:00 Karhu-Futis          - P-Iirot             6 - 0                           047
  Ti  10.8 19:15 FC Eurajoki          - Koitto              3 - 0                           048
  To  12.8 19:00 FC Rauma             - Karhu-Futis         6 - 0                           050
  Pe  13.8 18:00 FC Ulvila            - FC Eurajoki         3 - 0                           049
  Pe  13.8 19:15 MuSa                 - P-Iirot             1 - 2                           051
  Pe  13.8 19:30 EuPa                 - NiceF               0 - 2                           052
  Ma  16.8 18:00 FC Rauma             - EuPa                1 - 5                           044
  Ti  17.8 19:15 FC Ulvila            - Koitto              7 - 1                           053
  Ke  18.8 19:15 Karhu-Futis          - MuSa                15 - 0                          057
  To  19.8 19:00 Koitto               - FC Rauma            0 - 11                          041
  Pe  20.8 18:00 FC Eurajoki          - EuPa                0 - 7                           054
  Pe  20.8 19:15 NiceF                - FC Rauma            3 - 2                           056
  To  26.8 18:00 EuPa                 - P-Iirot             4 - 1                           061
  To  26.8 18:00 FC Rauma             - FC Eurajoki         6 - 2                           062
  Pe  27.8 17:30 FC Ulvila            - MuSa                3 - 0                           059
  Pe  27.8 17:30 NiceF                - Karhu-Futis         3 - 0                           060
  Ma  30.8 19:00 Koitto               - NiceF               0 - 16                          063
  Ke   1.9 18:00 Karhu-Futis          - NiceF               0 - 2                           023
  To   2.9 17:30 P-Iirot              - FC Rauma            0 - 1                           065
  Pe   3.9 18:00 FC Eurajoki          - NiceF               0 - 1                           066
  Pe   3.9 18:00 MuSa                 - EuPa                0 - 13                          067
  Ma   6.9 18:00 NiceF                - P-Iirot             4 - 0                           072
  Ti   7.9 18:00 MuSa                 - Koitto              4 - 0                           068
  Ke   8.9 18:30 FC Rauma             - NiceF               4 - 1                           018
  Ke   8.9 19:15 P-Iirot              - FC Ulvila           5 - 1                           055
  Pe  10.9 18:00 EuPa                 - FC Ulvila           5 - 0                           069
  Pe  10.9 18:00 FC Rauma             - MuSa                4 - 0                           070
  Pe  10.9 18:00 Karhu-Futis          - FC Eurajoki         12 - 0                          071
  Ti  14.9 18:00 Koitto               - Karhu-Futis         0 - 15                          058
  La  18.9 15:30 FC Ulvila            - Karhu-Futis         2 - 0                           064

C -15 Tytöt - Kevät T95 Etelä-Länsi

Joukkue O V T H Te P
PK-35 9 7 1 1 41 11 22  
JäPS 9 7 0 2 38 9 21  
HJK 9 6 3 0 23 8 21  
Honka 9 6 2 1 24 8 20  
TPS 9 5 0 4 24 28 15  
TuPy 9 3 1 5 17 11 10  
FC Espoo 9 2 1 6 14 33 7  
Ilves 9 2 0 7 7 23 6  
NiceF 9 2 0 7 9 41 6  
HJS 9 0 2 7 5 30 2  

Sarjakierros 1

Pvm Klo Koti - Vieras Tulos OID Kenttä/Selite
La 06.03 1700 TuPy - PK-35 1 - 2 116449 Kupittaa 5 KHT Pöytäkirja
Ke 10.03 1700 HJK - JäPS 2 - 0 116426 Sahara Pöytäkirja
La 13.03 1630 FC Espoo - TPS 1 - 2 116418 Jäähallin tekonurmi Pöytäkirja
La 13.03 1830 NiceF - TuPy 0 - 3 116428 Urheilukeskus jp-nurmi Pöytäkirja
La 13.03 1930 PK-35 - Honka 3 - 1 116416 Talin Halli Pöytäkirja
La 20.03 1230 TPS - HJS 9 - 2 116431 Naantali KHT Pöytäkirja
La 20.03 1530 Honka - NiceF 8 - 1 116443 Espoonlahden tekonurmi Pöytäkirja
La 20.03 2000 FC Espoo - HJK 1 - 2 116432 Laaksolahden halli Pöytäkirja
Su 21.03 1330 JäPS - Ilves 2 - 0 116453 Tuusulan UK tekonurmi Pöytäkirja
La 27.03 1400 HJS - TuPy 0 - 0 116441 Säästöpankki Areena Pöytäkirja
La 27.03 1830 NiceF - HJK 1 - 4 116437 Urheilukeskus jp-nurmi Pöytäkirja
La 27.03 2030 PK-35 - FC Espoo 6 - 3 116427 Talin Halli Pöytäkirja
Su 28.03 1145 Honka - JäPS 3 - 2 116433 Espoonlahden tekonurmi Pöytäkirja
Su 28.03 1245 Ilves - TPS 2 - 6 116429 Pirkkahalli C Pöytäkirja
Ke 31.03 1700 HJK - PK-35 1 - 1 116410 Sahara Pöytäkirja
La 10.04 1300 JäPS - NiceF 6 - 0 116446 Tuusulan UK tekonurmi Pöytäkirja
Su 11.04 1300 TuPy - Ilves 4 - 0 116434 Impivaara KHT Pöytäkirja
Su 11.04 1430 TPS - Honka 0 - 4 116452 Impivaara KHT Pöytäkirja
Su 11.04 1830 FC Espoo - HJS 4 - 2 116445 Leppävaaran uusi tekonurmi Pöytäkirja
La 17.04 1200 NiceF - PK-35 1 - 13 116430 Urheilukeskus jp-nurmi Pöytäkirja
La 17.04 1645 HJS - HJK 0 - 0 116415 Säästöpankki Areena Pöytäkirja
La 17.04 1730 JäPS - TPS 7 - 1 116413 Lukion tekonurmi Pöytäkirja
Su 18.04 1115 Honka - TuPy 1 - 0 116414 Tapiolan tekonurmi Pöytäkirja
Su 18.04 1600 Ilves - FC Espoo 1 - 2 116412 Kaukajärvi Pöytäkirja
Ke 28.04 1930 Ilves - PK-35 0 - 3 116438 Ahvenisjärvi 2 Pöytäkirja
Ke 28.04 1945 Honka - HJK 1 - 1 116422 Tapiolan tekonurmi Pöytäkirja
To 29.04 1730 TPS - TuPy 1 - 0 116439 Kupittaa 2 KHT Pöytäkirja
To 29.04 1930 JäPS - FC Espoo 9 - 1 116444 Lukion tekonurmi Pöytäkirja
La 08.05 1300 TPS - NiceF 4 - 1 116423 Impivaara KHT Pöytäkirja
La 08.05 1500 PK-35 - HJS 8 - 0 116450 Myllypuron tekonurmi Pöytäkirja
La 08.05 1700 TuPy - JäPS 0 - 3 116417 Impivaara KHT Pöytäkirja
Su 09.05 1800 HJK - Ilves 2 - 1 116442 Sonera Stadium Pöytäkirja
Ti 11.05 2000 FC Espoo - Honka 0 - 0 116436 Leppävaaran uusi tekonurmi Pöytäkirja
Ke 12.05 2000 HJS - Ilves 0 - 1 116421 Parolan pallokenttä Pöytäkirja
La 15.05 1300 NiceF - FC Espoo 4 - 2 116454 Koivula nurmi Pöytäkirja
La 15.05 1500 PK-35 - TPS 4 - 0 116440 Myllypuron tekonurmi Pöytäkirja
La 15.05 1900 HJS - JäPS 1 - 5 116435 Parolan pallokenttä Pöytäkirja
Su 16.05 1330 Ilves - Honka 1 - 4 116447 Kaukajärvi Pöytäkirja
Su 16.05 1400 NiceF - HJS 1 - 0 116411 Koivula nurmi Pöytäkirja
Su 16.05 1800 HJK - TuPy 4 - 2 116451 Sonera Stadium Pöytäkirja
La 22.05 1300 TPS - HJK 1 - 7 116448 Impivaara KHT Pöytäkirja
La 22.05 1430 TuPy - FC Espoo 7 - 0 116424 Impivaara KHT Pöytäkirja
La 22.05 1800 JäPS - PK-35 4 - 1 116420 Lukion tekonurmi Pöytäkirja
Su 23.05 1330 Ilves - NiceF 1 - 0 116419 Kaukajärvi Pöytäkirja
Su 23.05 1500 Honka - HJS 2 - 0 116425 Tapiolan tekonurmi Pöytäkirja

C -15 Tytöt - C15 tytöt Aluesarja

Joukkue O V T H Te P
PIF 9 9 0 0 42 8 27  
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Ilves 96 9 8 0 1 27 11 24  
PaiHa 9 5 1 3 28 12 16  
FCR 9 5 1 3 20 11 16  
SalPa 9 5 0 4 30 12 15  
MaPS 9 4 0 5 23 17 12  
NiceF 2 9 4 0 5 12 19 12  
JanPa 9 2 0 7 5 16 6  
YIlves 9 1 0 8 8 57 3  
TPV 9 1 0 8 2 34 3

Sarjakierros 1

Pvm Klo Koti - Vieras Tulos OID Kenttä/Selite
La 17.04 1300 Ilves 96 - MaPS 2 - 1 123249 Kauppi 1 Epäv.PK
Ke 21.04 1915 FCR - NiceF 2 1 - 0 123251 Rauman halli Pöytäkirja
Pe 23.04 1800 PIF - MaPS 3 - 2 123228 Aktia Arena Pöytäkirja
Pe 23.04 1830 YIlves - Ilves 96 1 - 6 123230 Ylöj. Soppeenharju Pöytäkirja
La 24.04 1330 TPV - JanPa 1 - 0 123207 Kaukajärvi Pöytäkirja
Su 25.04 1430 SalPa - PaiHa 3 - 0 123231 Salo KHT Pöytäkirja
La 01.05 1600 PaiHa - FCR 1 - 1 123221 Paimio KHT Pöytäkirja
Su 02.05 1300 NiceF 2 - YIlves 4 - 1 123243 Karhuhalli Pöytäkirja
Su 02.05 1330 Ilves 96 - TPV 4 - 0 123219 Ahvenisjärvi 2 Epäv.PK
Su 02.05 1400 JanPa - PIF 1 - 5 123247 Turenki AA Pöytäkirja
Pe 07.05 1800 PIF - SalPa 4 - 1 123218 Aktia Arena Pöytäkirja
Pe 07.05 1900 FCR - MaPS 3 - 0 123215 Rauman halli Pöytäkirja
La 08.05 1300 TPV - NiceF 2 1 - 2 123234 Kauppi 2 Pöytäkirja
La 08.05 1400 JanPa - Ilves 96 0 - 1 123213 Turenki AA Pöytäkirja
La 08.05 1430 YIlves - PaiHa 1 - 9 123214 Ylöj. Soppeenharju Pöytäkirja
Pe 14.05 1630 SalPa - FCR 3 - 0 123209 Salo KHT Pöytäkirja
Pe 14.05 1815 Ilves 96 - PIF 1 - 4 123222 Ahvenisjärvi 2 Pöytäkirja
La 15.05 1600 NiceF 2 - JanPa 1 - 0 123227 Koivula nurmi Pöytäkirja
Su 16.05 1230 MaPS - YIlves 8 - 0 123210 Masku Taponketo nurmi Pöytäkirja
Su 16.05 1500 PaiHa - TPV 7 - 0 123248 Paimio KHT Pöytäkirja
Ti 18.05 1900 PIF - FCR 3 - 1 123242 Aktia Arena Epäv.PK
Ke 19.05 1915 MaPS - NiceF 2 5 - 1 123220 Masku Taponketo nurmi Pöytäkirja
Pe 21.05 1815 Ilves 96 - NiceF 2 4 - 2 123240 Ahvenisjärvi 2 Pöytäkirja
Pe 21.05 1830 YIlves - SalPa 0 - 9 123250 Ylöj. Soppeenharju Pöytäkirja
Pe 21.05 1900 JanPa - PaiHa 0 - 1 123246 Parolan pallokenttä Pöytäkirja
Su 23.05 1330 TPV - MaPS 0 - 2 123245 Kauppi 1 Pöytäkirja
Su 23.05 1500 PaiHa - Ilves 96 1 - 2 123211 Paimio KHT Pöytäkirja
Pe 28.05 1900 FCR - YIlves 8 - 0 123241 Rauman halli Pöytäkirja
Pe 28.05 1915 NiceF 2 - PIF 0 - 3 123208 Koivula nurmi Pöytäkirja
La 29.05 1500 MaPS - JanPa 1 - 2 123237 Maskutalo nurmi Epäv.PK
Ke 02.06 1830 TPV - PIF 0 - 5 123212 Pyynikki Pöytäkirja
Ke 02.06 1915 NiceF 2 - PaiHa 1 - 4 123225 Koivula nurmi Pöytäkirja
Ke 02.06 1930 MaPS - SalPa 3 - 2 123226 Maskutalo nurmi Pöytäkirja
Su 06.06 1500 PIF - YIlves 12 - 1 123232 Parainen Koivuhaka nurmi Pöytäkirja
Su 06.06 1600 TPV - FCR 0 - 2 123229 Pyynikki Pöytäkirja
Ti 08.06 1930 SalPa - TPV 8 - 0 123239 Salo KHT Pöytäkirja
Pe 11.06 1800 PIF - PaiHa 3 - 1 123238 Parainen Koivuhaka nurmi Pöytäkirja
Pe 11.06 1830 YIlves - TPV 4 - 0 123223 Ylöj. Räikkä Pöytäkirja
Pe 11.06 1915 FCR - JanPa 3 - 0 123224 Monna Pöytäkirja
Ti 15.06 1930 SalPa - Ilves 96 1 - 3 123244 Salo KHT Pöytäkirja
Ke 16.06 1900 JanPa - YIlves 1 - 0 123217 Liinalammi Pöytäkirja
Pe 18.06 1800 PaiHa - MaPS 4 - 1 123236 Paimio KHT Pöytäkirja
Pe 18.06 1830 Ilves 96 - FCR 4 - 1 123233 Kaukajärvi Pöytäkirja
Pe 18.06 1915 NiceF 2 - SalPa 1 - 0 123216 Koivula nurmi Pöytäkirja
Su 20.06 1700 JanPa - SalPa 1 - 3 123235 Liinalammi Pöytäkirja

C -15 Tytöt - C-tytöt Jatkokarsinta

Joukkue O V T H Te P
HJS 3 2 1 0 4 2 7  
PIF 3 1 2 0 8 5 5  

Ilves T95 3 1 1 1 6 3 4  
NiceF 3 0 0 3 5 13 0  

Ottelut

Ottelu Pvm Klo Koti - Vieras Tulos
2010-06-30 1830 HJS - PIF 0 - 0 138703
2010-06-30 1830 Ilves T95 - NiceF 4 - 0 138704
2010-06-28 1900 PIF - Ilves T95 2 - 2 138706
2010-06-28 1915 NiceF - HJS 2 - 3 138705
2010-06-17 1900 PIF - NiceF 6 - 3 138702
2010-06-17 2000 Ilves T95 - HJS 0 - 1 138701
  C14-tytöt alueliiga
 
  SalPa                  8   7   1   0  32 -  3    22
  NiceF                  8   5   1   2  15 -  8    16
  Karhu-Futis            8   4   0   4  22 - 12    12
  ParVi                  8   3   0   5   7 - 24     9
  FC Haka-j              8   2   1   5   9 - 20     7
  MaPS                   8   1   1   6   5 - 23     4
 
  Ottelutulokset
 
  Su  18.4 13:15 NiceF                - SalPa               0 - 3                           001
  Su  18.4 14:15 Karhu-Futis          - MaPS                4 - 0                           002
  Su  18.4 16:00 Karhu-Futis          - SalPa               1 - 3                           003
  Su  18.4 17:00 NiceF                - MaPS                6 - 2                           004
  Su  16.5 12:00 ParVi                - Karhu-Futis         2 - 0                           005
  Su  16.5 13:00 FC Haka-j            - NiceF               1 - 2                           006
  Su  16.5 15:00 FC Haka-j            - Karhu-Futis         2 - 1                           007
  Su  16.5 16:00 ParVi                - NiceF               1 - 0                           008
  Su   6.6 12:00 SalPa                - ParVi               9 - 0                           009
  Su   6.6 13:00 MaPS                 - FC Haka-j           1 - 1                           010
  Su   6.6 15:00 MaPS                 - ParVi               1 - 0                           011
  Su   6.6 16:00 SalPa                - FC Haka-j           5 - 1                           012
  La  14.8 11:00 MaPS                 - NiceF               0 - 1                           017
  La  14.8 12:00 SalPa                - Karhu-Futis         3 - 1                           018
  La  14.8 14:00 SalPa                - NiceF               0 - 0                           019
  La  14.8 15:00 MaPS                 - Karhu-Futis         1 - 5                           020
  Su  29.8 11:00 Karhu-Futis          - ParVi               5 - 0                           013
  Su  29.8 12:00 NiceF                - FC Haka-j           2 - 0                           014
  Su  29.8 14:00 NiceF                - ParVi               4 - 1                           015
  Su  29.8 15:00 Karhu-Futis          - FC Haka-j           5 - 1                           016
  La  18.9 12:00 FC Haka-j            - MaPS                3 - 0                           021
  La  18.9 13:00 ParVi                - SalPa               0 - 5                           022
  La  18.9 15:00 ParVi                - MaPS                3 - 0                           023
  La  18.9 16:00 FC Haka-j            - SalPa               0 - 4                           024

  D-tytöt
  
  EuPa                  12  12   0   0  69 -  7    36
  NiceF                 12   9   1   2  63 -  9    28
  FC HaPo               12   8   0   4  42 - 10    24
  FC Rauma              12   5   0   7  25 - 30    15
  P-Iirot               12   3   0   9   6 - 55     9
  Karhu-Futis           12   2   2   8   8 - 28     8
  MuSa                  12   1   1  10   3 - 77     4
  
  Ottelutulokset
 
  Ti  18.5 17:30 MuSa                 - Karhu-Futis         0 - 0                           001
  To  20.5 19:15 P-Iirot              - NiceF               0 - 10                          003
  Ke  26.5 19:15 FC HaPo              - P-Iirot             2 - 1                           004
  Ke  26.5 19:15 FC Rauma             - MuSa                6 - 0                           005
  Ke  26.5 19:15 Karhu-Futis          - EuPa                0 - 5                           006
  La  29.5 13:00 EuPa                 - FC HaPo             1 - 0                           002
  Ti   1.6 18:00 EuPa                 - FC Rauma            3 - 2                           007
  Ti   1.6 19:15 NiceF                - FC HaPo             2 - 1                           008
  Ti   8.6 17:30 Karhu-Futis          - NiceF               2 - 2                           010
  Ti   8.6 19:30 EuPa                 - MuSa                15 - 0                          012
  Ke   9.6 18:00 FC Rauma             - P-Iirot             5 - 0                           011
  Ti  15.6 19:15 FC HaPo              - Karhu-Futis         4 - 0                           013
  Ti  15.6 19:15 NiceF                - FC Rauma            4 - 0                           014
  Ke  16.6 19:15 P-Iirot              - MuSa                0 - 2                           015
  Ma  21.6 19:15 P-Iirot              - Karhu-Futis         1 - 0                           009
  Ma  28.6 18:00 FC Rauma             - FC HaPo             0 - 1                           017
  Ti  29.6 18:00 EuPa                 - P-Iirot             10 - 0                          016
  Pe   2.7 17:30 MuSa                 - NiceF               0 - 7                           018
  Ke  28.7 19:15 FC HaPo              - MuSa                12 - 0                          021
  Ti   3.8 19:30 EuPa                 - Karhu-Futis         4 - 0                           023
  Ti   3.8 19:30 MuSa                 - FC Rauma            0 - 3                           024
  Ke   4.8 18:00 P-Iirot              - FC HaPo             0 - 6                           022
  Ti  10.8 19:15 FC HaPo              - EuPa                1 - 2                           025
  Ti  10.8 19:15 Karhu-Futis          - MuSa                2 - 1                           026
  Ti  10.8 19:15 NiceF                - P-Iirot             9 - 0                           027
  Pe  13.8 19:15 Karhu-Futis          - FC Rauma            0 - 3                           019
  Pe  13.8 19:15 NiceF                - EuPa                1 - 2                           020
  Ti  17.8 18:00 FC Rauma             - EuPa                2 - 3                           028
  Ti  17.8 19:15 Karhu-Futis          - P-Iirot             3 - 0                           030
  Ke  18.8 19:15 FC HaPo              - NiceF               0 - 3                           029
  Ti  24.8 18:00 NiceF                - Karhu-Futis         4 - 0                           032
  Ti  24.8 18:00 P-Iirot              - FC Rauma            3 - 0                           031
  Ti  24.8 19:15 MuSa                 - EuPa                0 - 13                          033
  Ma  30.8 18:30 MuSa                 - P-Iirot             0 - 1                           034
  Ti  31.8 18:30 FC Rauma             - NiceF               1 - 8                           035
  Ti  31.8 18:30 Karhu-Futis          - FC HaPo             0 - 2                           036
  Ma   6.9 17:30 P-Iirot              - EuPa                0 - 8                           037
  Ti   7.9 18:30 FC HaPo              - FC Rauma            7 - 1                           038
  Ke   8.9 18:00 NiceF                - MuSa                12 - 0                          039
  Ti  14.9 18:00 EuPa                 - NiceF               3 - 1                           040
  Ti  14.9 18:00 FC Rauma             - Karhu-Futis         2 - 1                           041
  Ti  14.9 18:00 MuSa                 - FC HaPo             0 - 6                           042

  D-tytöt 7 v 7
  2x20 min.

  MInto                  6   5   1   0  26 -  4    16
  FC KiSuLa              6   5   1   0  24 -  4    16
  NiceF                  6   4   0   2  14 -  9    12
  FC Ulvila              6   3   0   3  13 - 14     9
  FC HaPo                6   2   0   4   9 - 11     6
  MuSa                   6   1   0   5  10 - 25     3
  KaPa                   6   0   0   6   3 - 32     0
  
  Ottelutulokset
 
  To  27.5 17:30 FC HaPo              - FC KiSuLa           1 - 4                           001
  To  27.5 18:30 FC KiSuLa            - FC Ulvila           3 - 0                           002
  To  27.5 19:30 FC Ulvila            - FC HaPo             3 - 1                           003
  To  17.6 18:30 FC Ulvila            - NiceF               0 - 3                           011
  To  17.6 18:30 MuSa                 - FC HaPo             0 - 1                           012
  To  17.6 19:30 NiceF                - FC HaPo             1 - 0                           013
  To  17.6 19:30 FC Ulvila            - MuSa                6 - 1                           014
  Ti  22.6 18:00 NiceF                - KaPa                3 - 0                           016
  Ti  22.6 18:00 FC HaPo              - MInto               1 - 2                           015
  Ti  22.6 19:00 KaPa                 - FC HaPo             1 - 5                           017
  Ti  22.6 19:00 MInto                - NiceF               5 - 0                           018
  Ma  28.6 17:30 FC KiSuLa            - NiceF               2 - 0                           008
  Ma  28.6 18:30 NiceF                - MuSa                7 - 2                           009
  Ma  28.6 19:30 FC KiSuLa            - MuSa                3 - 2                           010
  To   1.7 17:30 KaPa                 - FC KiSuLa           0 - 11                          019
  To   1.7 18:30 MInto                - FC KiSuLa           1 - 1                           020
  To   1.7 19:30 MInto                - KaPa                5 - 1                           021
  Ma   5.7 18:00 MuSa                 - MInto               1 - 7                           004
  Ma   5.7 18:00 KaPa                 - FC Ulvila           0 - 4                           005
  Ma   5.7 19:00 MInto                - FC Ulvila           6 - 0                           006
  Ma   5.7 19:00 MuSa                 - KaPa                4 - 1                           007

  D-tytöt 7 v 7
  syksy 2x20 min

  MInto                  6   6   0   0  29 -  1    18
  NiceF                  6   5   0   1  25 -  6    15
  FC KiSuLa              6   3   0   3  14 - 13     9
  FC Ulvila              6   2   1   3   8 - 15     7
  KaPa                   6   2   0   4   7 - 19     6
  FC HaPo                6   1   1   4   7 - 20     4
  MuSa                   6   1   0   5   9 - 25     3
  
  Ottelutulokset
 
  To  12.8 18:00 MInto                - MuSa                6 - 0                           004
  To  12.8 18:00 FC Ulvila            - KaPa                1 - 2                           005
  To  12.8 19:00 FC Ulvila            - MInto               0 - 5                           006
  To  12.8 19:00 KaPa                 - MuSa                4 - 1                           007
  To  19.8 17:30 FC KiSuLa            - MInto               0 - 5                           001
  To  19.8 18:00 FC HaPo              - NiceF               0 - 7                           008
  To  19.8 18:00 MuSa                 - FC Ulvila           3 - 4                           009
  To  19.8 18:30 KaPa                 - MInto               0 - 6                           002
  To  19.8 19:00 NiceF                - FC Ulvila           3 - 0                           010
  To  19.8 19:00 FC HaPo              - MuSa                1 - 4                           011
  To  19.8 19:30 FC KiSuLa            - KaPa                5 - 0                           003
  To  26.8 18:00 KaPa                 - NiceF               1 - 3                           013
  To  26.8 18:00 MInto                - FC HaPo             5 - 0                           012
  To  26.8 19:00 FC HaPo              - KaPa                3 - 0                           014
  To  26.8 19:00 NiceF                - MInto               1 - 2                           015
  To   9.9 17:00 MuSa                 - NiceF               0 - 6                           016
  To   9.9 17:50 NiceF                - FC KiSuLa           5 - 3                           017
  To   9.9 18:40 MuSa                 - FC KiSuLa           1 - 4                           018
  Ma  13.9 17:30 FC HaPo              - FC Ulvila           2 - 2                           019
  Ma  13.9 18:30 FC KiSuLa            - FC HaPo             2 - 1                           020
  Ma  13.9 19:30 FC Ulvila            - FC KiSuLa           1 - 0                           021

  D13-tytöt alueliiga

  TPS                    8   7   0   1  36 -  6    21
  Ilves                  8   6   0   2  23 -  9    18
  SalPa                  8   5   1   2  27 -  8    16
  EuPa                   8   3   0   5   9 - 14     9
  HJS                    8   2   1   5   8 - 29     7
  NiceF                  8   0   0   8   2 - 39     0
 
  Ottelutulokset
 
  Su  25.4 11:00 NiceF                - TPS                 0 - 3                              
  Su  25.4 12:00 EuPa                 - SalPa               1 - 3                              
  Su  25.4 13:45 EuPa                 - TPS                 0 - 2                              
  Su  25.4 14:45 NiceF                - SalPa               0 - 5                              
  La   8.5 16:00 Ilves                - EuPa                3 - 2                              
  La   8.5 17:00 HJS                  - NiceF               2 - 0                              
  La   8.5 18:00 HJS                  - EuPa                0 - 1                              
  La   8.5 19:00 Ilves                - NiceF               5 - 0                              
  Su   6.6 12:00 SalPa                - HJS                 3 - 3                              
  Su   6.6 13:00 TPS                  - Ilves               1 - 0                              
  Su   6.6 15:00 TPS                  - HJS                 5 - 1                              
  Su   6.6 16:00 SalPa                - Ilves               1 - 2                              
  La   7.8 10:00 EuPa                 - Ilves               2 - 1                              
  La   7.8 11:00 NiceF                - HJS                 0 - 1                              
  La   7.8 13:00 NiceF                - Ilves               1 - 6                              
  La   7.8 14:00 EuPa                 - HJS                 3 - 1                              
  Su  22.8 11:00 TPS                  - NiceF               11 - 1                             
  Su  22.8 12:00 SalPa                - EuPa                1 - 0                              
  Su  22.8 14:00 SalPa                - NiceF               6 - 0                              
  Su  22.8 15:00 TPS                  - EuPa                3 - 0                              
  La  2.10 11:00 Ilves                - SalPa               2 - 1                              
  La  2.10 12:00 HJS                  - TPS                 0 - 10                             
  La  2.10 14:00 HJS                  - SalPa               0 - 7                              
  La  2.10 15:00 Ilves                - TPS                 4 - 1